Dilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 02-02-2010, 16:31 #1

Łeпα

Forumun Tiryakisi

Dilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12


Kendine has kokun yastığa sinmişDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 başımı döndürüyordu. Bir daha koklayamayacağım kokunu sindireDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 sindire içime çektim. Bana anlatmayı istemediğin bir sırdan dolayı benden kaçıyorsun. Şunu anladım kiDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 ben buzdağının sadece görünen kısmıymışım. Önemli olan görünmeyen kısmı da sensin. En az benim kadar acı çektin ama acını sadece kendi yüreğine anlatabilenDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 bir yanın ağlarkenDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 diğer yanınla gülmeyi becerebilen bir tanem. Sensiz bomboş olan evime geri döndüm. Odama kapandım. Masanın üzerinde duran küçücük resmine baktımDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 baktım dayanamadım elime aldım ve hafif yana eğik resmini öptümDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 öptüm. Seni ikinci defa kaybetmenin acısını vücudum yeniDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 yeni hissetmeye başladı. Yüreğim çok acıyor. Anladım ki ben senin kadar güçlü değilmişim. Seni bundan sonra hiçbir şekilde suçlamayacağım. Başımı ellerimin arasına aldığımda sadece bana bakıp gülümseyen gözlerini hayal edeceğim. Nasıl ki yıldızlar geceyeDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 insanlar güneşe hasret kalıyorsa bende sana hasret kalıyorum.
Burada günler uzamaya başladı. Kış mevsimi yerini yavaşDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 yavaş bahara bırakıyor. Karın yerden kalkması birkaç günü bulacak Her yer vıcıkDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 vıcık çamurDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 bahçeyi ancak çizme ile dolaşabiliyorum. Bahçenin bir köşesine ona yakın gül fidanı diktim. Önümüzdeki sene de geri kalanları dikeceğim. Sonrada her yaş gününde bir gül fidanı dikeceğim. Ve sen sevda çiçeğim. Penceremden bahçeye baktığımda o fidanları değil de seni göreceğim. Doğum günün de yaklaşıyor. Hatırlıyor musun? Seninle yeni tanıştığımız sıralarda okuduğum gazetelerin bulmacalarını sana veriyordum. İçlerinden sadece birini kendime ayırıyordumDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 senin doğum gününde çıkan gazetenin bulmacalarını bana aitti. Sadece sol üst köşedeki tarihine bakmak için. O tarihi gördüğüm zaman sanki o yıl seninle beraber yaşamışım gibi hissediyorum kendimi.
Şimdi yazdığım anıların en önemli ve o kadarda acı kısmına geliyorum. Belki de sana olan aşkımdan daha da önemlisiDilinde Aşk Vardı Yüreğinde İhanet12 seninle beraber olduğum son geceden beri beynimi bir konu meşgul ediyor. İçimde bir şüphe dallanıp budaklanıyor. Birlikte olduğumuz bir sene boyunca devamlı olarak korunuyorduk. O gece böyle bir şeye gerek görmedik. Acaba diyorum sevda çiçeğim düşündüğüm gerçekleşmiş olabilir mi? Ya hamile kalmışsan? Seni benden ayıran ailene nasıl hesap vereceksin. Hemen Deniz’i aramalıyım en doğrusunu o bilir. Böyle bir şey varsa. Haberi olmuştur.Benzer Konular

Görüntüleme:396, Cevaplar:2

İlginizi Çekebilir >
Alt 08-02-2010, 14:23 #2

».ɢεcεпıп яυнυ.«

Bizden Biri


Yüreğine sağlık...

Alt 08-02-2010, 18:22 #3

Sαнil

&.


Tesekkürler canim x)

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:22 .