Babil'in Nehirleri - Peter Pistanek
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 16-11-2009, 13:46 #1

*Cennet_Gülü*

Türk Dili ve Edebiyatı

Babil'in Nehirleri - Peter Pistaneközet

Sosyalizmin çöktüğüBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek kapitalizmin azılı hırsız bekçilerinin doğduğu zamandaBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek 1989'un sonbaharında Bratislava'da ortaya çıkan Rácz ve Babil'in NehirleriBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek sadece Slovakya'nın hikâyesini anlatmıyor. AnlatılanBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek mafyanınBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek siyasetçilerinBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek entelektüellerin ve işsiz kalmış gizli polislerin bir araya gelipBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek Demir Perde ülkelerinde yeni doğmuş “demokrasi”ye hücum etmelerinin de hikâyesi.

Rácz'ın doğduğu köyden şehre göç edipBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek Ambassador Otel'de ateşçi olarak çalışmaya başlamasıylaBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek cehennem ateşinin ilk kıvılcımı kazan dairesinde parıldayacakBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek önce otel ve çevresiniBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek zamanla tüm şehri kavurmaya başlayacaktır. Rácz asıl efendinin para olduğu ******lerin ve karaborsacıların dünyasındaBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek bize oyunun kuralları nasıl konulurmuş gösterecek! 1998 yılında filme uyarlanmış olan romanı bir solukta okuyacaksınız...

Ardında görünür iz bırakmayan her şeye katlanmaya razıBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek gülünç derecede ucuz ******leri sayesinde ülkenin varoluşunu çözebildi Hurensson. Neden sonra ülkenin sözümona ünlü sanatçılarıBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek astronotları ve mucitleri olduğunu keşfetmişti. ... Bu ülke sadece parazit ve aptallar topluluğu değilBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek aynı zamanda dürüstBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek eğitimli çalışan insanlardan da oluşuyor. Sadede gelirsekBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek Hurensson bırakın onlardan birine rastlamayıBabil'in Nehirleri - Peter Pistanek varlıklarının izine bile rastlamadı.

Babil'in Nehirleri - Peter Pistanek

Künyesi

Pupa Yayınları
· Basım Tarihi : 11 - 2009
· ISBN : 978-605-5765-47-7
· Sayfa Sayısı : 368
· Çevirmen : Derya ÖztürkBenzer Konular

Görüntüleme:647, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:11 .