Son İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2

#1
Son İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2
tatliaskim.com/cat - Son İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2
kitap hakkında

'Osmanlı İmparatorluğu tarihin gerçek anlamdaki son üniversalSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 yani beynelmilelSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 cihanşümul imparatorluğudur.

Akdeniz havzasındaki üç tarihî imparatorluktan birini kuranların torunları ve çocuklarıyız. Osmanlı’ nın tarihiniSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 kimliğini bilmek ve anlamak kolay değil; bütün etrafımızıSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 yani yeryüzünün en esaslı uygarlıklarını tanımamızSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 incelememizSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 Osmanlı’ nın kurumlarınıSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 anlayışınıSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 olaylara bakışını bilmemiz lazım. Osmanlı’ yı tanıdıkçaSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 araştırdıkçaSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 okudukça kendimizi daha çok sevecek ve tarihimize daha çok ısınacağız.

Şüphesiz elinizdeki bu kitap da bu konuda okura yardımcı olma ve Osmanlı’ ya dair yeni ufuklar açma iddiasındadır.'

İlber Ortaylı

Geçmişten geleceğe tarihî gelişmelere ışık tutarkenSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 tarihin bıraktığı izleri irdeleyen İlber Ortaylı Osmanlı'yı keşfetmeye devam ediyor. OrtaylıSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 bu sefer okuru Osmanlı'yı 'son imparatorluk' yapan yönetim şekliSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 devletlerle olan ilişkileriSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 farklı kültürlereSon İmparatorluk Osmanlı / Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 2 dinlere yaklaşımı ve kurumlarıyla kısacası kendine özgü kimliğiyle keşfetmeye davet ediyor.

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:50 .