Sponsorlu Bağlantılar:
  Tanrıça Serisi-P.C Cast
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Lahana Çorbası Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 08-01-2013, 12:28 #1

Oleandeя.

Bizden Biri

Tanrıça Serisi-P.C Cast

TANRIÇA SERİSİNİN BİRİNCİ KİTABI
DENİZ TANRIÇASI

Tanrıça Serisi-P.C Cast
Baskı Yılı: 2010
Sayfa Sayısı: 448
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

“Kim bir tanrıça olmak istemez ki?.. Buradaki ilginç aşk hikâyeleri keskin karakterler ve zekice diyaloglarla dolu.”
Romantic Times
“Deniz Tanrıçası kesinlikle bu zamana kadar okuduğum en farklı fantastik romans. Başından sonuna kadar, sürprizlerin hiç sonu yok. Kitapları o kadar keskin ki bir çocuk gibi imkânsıza inanma payı bırakıyor. Çok sevdim!”
Sharon Sala
“Fantastik tutkunlarının büyük zevk alacağı bir kitap.”
Christopher Moore
“Aksiyon dolu, eğlenceli, fantastik bir eser. P.C. Cast klasik fantastik öğeleri unutamayacağınız bir hikâye içinde işlemiş.
Kesinlikle tavsiye ediyorum.”
K.D. Wentworth
“Eğlenceli, seksi… ilginç diyaloglar var. İyinin kötüye, modern kolaylıkların eski kültüre karşı savaşında bir parça Güzel ve Çirkin’i andıran bu seri sizi büyüleyici bir fantastik dünyaya taşıyacak.”TANRIÇA SERİSİNİN İKİNCİ KİTABI
BAHAR TANRIÇASI

Tanrıça Serisi-P.C Cast

BÜTÜN KADINLAR!: İÇİNİZDEKİ TANRIÇAYI KUCAKLAMANIN ZAMANI GELDİ!

Baskı Yılı: 2011
Sayfa Sayısı: 416
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Her şey Linanın çaresiz bir anında sihirli bir yemek kitabına rastlamasıyla başlar. Kızıyla başı dertte olan bir tanrıça, soğukluğuyla ve kabalığıyla ün salmış, ama aslında aşka susamış bir tanrı ve dünyasına baharı getirerek sorunlarını çözecek olan genç bir tanrıçayla tanışmasıyla hayatı baştan aşağı değişir.

Ruhunu Bahar Tanrıçası Persephoneninkiyle değiştirmesi teklif edilen Lina, huzursuz ruhlarla çalkalanan Ölüler Diyarını düzene sokabilecek midir?

Peki ya, büyüleyici güzellikteki Persephonenin bedenine hapsolan ruhu, yakışıklı esmer Hadese kapıldığında bu karmaşanın içinden çıkabilecek midir?


Tanrıça Serisinde P.C. Cast antik mitoloji ve efsaneleri, onlara seksi, modern bir yön vererek günümüz dünyasına uyarlıyor.

"Romansla birlikte servis edilmiş fanteziye doyamayan okurlar için gerçek bir ziyafet. Mitoloji hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!"
-Romance Reviews Today

"Büyüleyici… Sevimli."
-The Romance Readers Connection

"Her zamanki gibi, mizah ve ateşli sek* bir arada."
-Affaire de CoeurTANRIÇA SERİSİNİN ÜÇÜNCÜ KİTABI
IŞIK TANRIÇASI


Tanrıça Serisi-P.C Cast

Dekoratör Pamela Gray aşk arayışından vazgeçmek üzeredir. Bencil adamlarla uğraşmaktan bıkıp usanmıştır. Artık tanrı gibi birisine âşık olmak istiyordur. Bu isteğini dillendirirken farkında olmadan çağırdığı Tanrıça Artemis ise onun için çok farklı planlar yapar.

İkiz kardeşler Apollon ve Artemis, artık kendilerine değer verilmeyen bir dünyaya, Las Vegas Krallığı'na gönderilir. Artemis'in bu dünyada aklına gelebilecek en son şey, bir ölümlünün dileğini yerine getirmektir ama sonunda bu dileği gerçekleştirebilmek için erkek kardeşinin yardımına ihtiyaç duyar. Yalnız bir kadına aşkı yeniden tattırmak için yakışıklı ve çekici Işık Tanrısı'ndan daha iyisi de yoktur.

Fakat Apollon, topuklu ayakkabılarının üzerinde etrafı ateş gibi yakan bu ölümlü kadın için tam olarak hazır değildir. Pamela bir ölümlü olmasına rağmen bir tanrıça ruhu taşımaktadır fakat hayatın kumardan ibaret olduğu Günah Şehri'nde, tüm korkularından arınıp yeniden âşık olma cesaretini gösterebilecek midir?

"Çılgın bir macera."

-All About Romance-

"Duygusal, komik, erotik."

-The Best Reviews-


TANRIÇA SERİSİNİN DÖRDÜNCÜ KİTABI
GÜL TANRIÇASI

Tanrıça Serisi-P.C Cast


Büyülü bir aşk bütün engelleri aşabilir mi?

Deniz Tanrıçası, Bahar Tanrıçası, Işık Tanrıçası, ve şimdi de Gül Tanrıçası... Tanrıça Serisi 4. kitabıyla ve tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam ediyor...

Empusai ailesinin gülleri, ailenin kadınlarının bahçeleri için feda ettiği kan damlaları sayesinde yüzyıllar boyunca çiçek açmıştır. Mikki, ailesinin bu tuhaf geleneğini sürdürmesinin yanı sıra normal hayatına da devam etmektedir. Ta ki farkında olmadan bir ritüeli tamamlayıp kendini Gül Diyarı'nda bulana dek...

Çok uzun bir zaman önce büyük bir öfkeye kapılan Tanrıça Hekate, Gül Diyarı'yla birlikte Diyar'ın koruyucusunu da sadece bir rahibenin bozabileceği sihirle büyüler ve şimdi bu sihrin ortadan kaldırılması hususunda Mikki'ye güvenmektedir.

Canavar gibi görüntüsüyle Koruyucu ilk başta Mikki'nin korkmasına neden olur ancak kısa zamanda kadının, o ana dek hiçbir erkeğin yapamadığı kadar, ilgisini çekmeye başlar. Ama hem Gül Diyarı'nın hem de Koruyucu'nun kurtuluşu, Mikki'nin yaşam kaynağı olan kanını feda etmesine bağlıdır...

"Olağanüstü... Modern bir yorumla sunulan sihir, efsane ve romantizm. Yazarın hayal gücü ve hikâye anlatma yeteneği bu tür için biçilmiş kaftan."
-Romantic Times-
TANRIÇA SERİSİNİN BEŞİNCİ KİTABI
AŞK TANRIÇASI

Tanrıça Serisi-P.C Cast

Aşkın dolu dolu yaşandığı... Sihirli ve seksi bir roman.

"Seksi, çekici ve eğlenceli. Aşk Tanrıçası, bu yılın fantastik aşk romanı. Bu kitaba âşık olacaksınız. Ben oldum."
-Susan Grant-

Pea Chamberlain'in yardıma ihtiyacı var: Seksi itfaiyeci Griffin DeAngelo'yu etkilemek istiyorsa ayakkabılarından kıyafetine, saçından makyajına kadar kendini baştan yaratması gerekiyor. Çaresiz hissettiği bir anda, farkında olmadan çağırdığı Aşk Tanrıçası Venüs'ten başka kim ona yol gösterici olabilir ki?

Aşk Tanrıçası, sihrini Pea için kullanırken kendi kalbine söz geçirebilecek mi? Hangi erkek bir tanrıça tarafından sevilmeyi istemez? Özellikle de Aşk Tanrıçası tarafından... Ama modern dünyada işler farklı olabilir. Belki Venüs'ün de aşk hususunda baştan yaratılmaya ihtiyacı vardır.

Pea Chamberlain'e yardım için uğraşırken Aşk Tanrıçası'nın kalbinde de ateş bacayı sarmış olmasın!

"Yakıcı biçimde şehvetli ve kesinlikle leziz! P . C. Cast gerçekten işinin ustası."
-Gena Showalter-, En Karanlık Gece'nin yazarı

Uluslararası çoksatan Gece Evi Serisi yazarı P. C. Cast sihirli ve şehvetli Tanrıça Serisi ile karşımızda; eski mitleri yeniden anlatırken onlara seksi ve modern bir entrika kazandırıyor. Özgün, yakıcı biçimde seksi ve kesinlikle elinizden bırakamayacaksınız.

alıntıdır.

Görüntüleme:1524, Cevaplar:0

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
SeçeneklerTanrıça Serisi-P.C Cast Konusuna Benzer Konular

Uyanmış - Gece Evi Serisi 8. Kitap (P. C. Cast,Kristin Cast)


· Pegasus Yayıncılık · Basım Tarihi : 01 - 2011 · Sayfa Sayısı : 368 · Çevirmen : Sevinç Tezcan Yanar · Etiket Fiyatı : 20.00 TL Yıkımın...

Awakened (Uyanmış) - P.c. Cast/Kristin Cast


Gece Evi Serisi 8. Kitap Uyanmış Çıktı. Vampir Yüksek Konseyi tarafından aklanan ve Tulsa Gece Evi’nin Yüksek Rahibeliğine dönen Neferet, Zoey’den...

Deniz Tanrıçası: Tanrıça Serisi 1


GECE EVİ SERİSİNİN YAZARI P.C. CAST’TAN TUTKUNU OLACAĞINIZ YEPYENİ BİR SERİ TANRIÇA SERİSİ’NİN BİRİNCİ KİTABI DENİZ TANRIÇASI “Kim bir...

Vahşi - Kristin Cast P. C. Cast


Özet Zoey`in yeni macerasının tadını çıkarmaya hazır olun! Gece Evi`nde her şey Zoey için karmakarışık bir hal almaya başladı. Bir hafta içinde...

Seçilmiş - P. C. Cast/ Kristin Cast


İLK ÖNCE İŞARET'LENDİ, ARDINDAN İHANET'E UĞRADI. ŞİMDİ İSE ZOEY BİR SEÇİLMİŞ... Dünyada satış rekorları kıran, okuyan herkesi bağımlısı yapan...
Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:50 .