Sponsorlu Bağlantılar:
  Meleklerden İlhamlar[Angel Inspiration]Diana Cooper
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Lahana Çorbası Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 28-10-2014, 09:21 #1

Еva

Donuk Üye

Meleklerden İlhamlar[Angel Inspiration]Diana Cooper

Meleklerden İlhamlar[Angel Inspiration]Diana Cooper

Diana Cooper, insanların ve meleklerin beraberce nasıl dünyayı değiştirme gücüne sahip oldukları konusundaki bilgeliğini bizlerle paylaşıyor.

Meleklerin varlığına ve bize rehberlik etme becerilerine daha yeni yeni açılmaya başlıyoruz. Diana Cooper meleklerin mucizevi yardımları sayesinde yaşamları değişen insanların anlattığı sayısız hikâyeye başvurarak bize onların yaşamımızdaki önemini gösteriyor. Bu inanılmaz hikâyeler, ilahi elçilerin ne kadar büyük bir fark yarattığını ve hepimiz için ilham kaynağı olduklarını gözler önüne seriyor.

Herkesin mümkün olan her an kendisine yardım eden ve onu koruyan bir koruyucu meleği vardır. Yine de bu meleklerin bize sunabileceği şifa ve desteğin ve onlardan nasıl yardım isteyebileceğimizin çok azımız farkındayız. Diana Cooper bizi melek hiyerarşisiyle ve başvurabileceğimiz özel güçlerle tanıştırıyor.

Meleklerden İlhamlar, sizi melek varlıklarınızla iletişim kurmaya teşvik edecek egzersizler ve derslerle, meleğinize yakınlaştırmakla kalmayıp diğer insanların yaşamını değiştirmenize de yardımcı oluyor.
(Tanıtım Bülteninden)

Görüntüleme:352, Cevaplar:0

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
SeçeneklerMeleklerden İlhamlar[Angel Inspiration]Diana Cooper Konusuna Benzer Konular

Diana Cooper - Meleklerden Cevaplar


Hayata dair birçok soruya Meleklerden Cevaplar… Ruhani sorulardan dünyevi sorunlara, kişisel meselelerden toplumsal olaylara kadar melekler biz...

2005 Mini Cooper S with John Cooper Works GP Tuning Kit


Mini Cooper S John Cooper Works Tuning Kit

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:04 .