Elinde Çiçek Bekleyen Erkeklerin Analizi
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 09-04-2009, 11:33 #1

<<NeyzeN>>

αуαи_ı ѕαв̔

Elinde Çiçek Bekleyen Erkeklerin AnaliziSanal alemden tanışan iki kişi buluşmak için bir yer belirler....Herşey normal.Peki birbilerini nasıl tanıyacaklardı .. ? Çok basit .. erkek takım elbiseli olacaktı ve yakasında bir gül olacaktı .. kadın da böylece kendisini kimin beklediğini rahatlıkla bilecekti .. Bunun yanında ilk buluşmada etkileyici olmak isteyen erkekler buluşma mekanına ellerinde çiçkle gidecekti ..

Şimdi size erkeklerin buluşma yerlerine gelirken aldığı çiçeklere göre kişilik tahlilini yapacağım ..


1 - Ellerinde çiçeklerle ve sırılsıklam bekleyen erkek :

Dışarıdan romantik görünen ama aslında tam bir ormantik olan erkektir .. Köprüyü geçene kadar herşey güllük gülistanlıktır ... Bu erkek çok sulu şakalara sahip olup , eğlenmek için sizi durup duruken itebilir,çelme takabilir ve yahutta ensenize bir şaplak atıp '' bugün cuma,enseyi kapa '' türünden espriler bile yapabilir ..
Hiç tavisye etmeyeceğim bir erkek türüdür ..


2 - Elinde bir tek kırmızı gül ile bekleyen erkek :

Erkek türünün en tehlikelisi olup çok ciddi derecede cimri bir erkektir.Paraya kıyıp gül almayacağı gibi belkide elindeki gülü yolda gelirken bir bahçeden aşırmışta olabilir.Buluştuktan sonra size yemek yedirmek için Aşevine götürür,susadığınızda Hayrabat arar,tuvaletiniz geldiğinde ise biliniz ki camii tuvaletindesiniz.
Buluşma mekanına gittiğinizde bu erkeği beklerken gördüyseniz bulunduğunuz yeri derhal terkedin ve yeni arayışlara girin !

3 - Elinde çikolata yüzünde su çiçeğiyle bekleyen erkek :

Hayatınızın büyük kısmısını hastane köşelerinde geçirmek istemiyorsanız bu erkeklerden uzak durunuz.Hastalıklı biri olduğu yüzündeki su çiçeği izlerinden bellidir.Bu erkeklerin yüzleri olduğu kadar kendileride hastadır.Dışarıdan derli toplu biri gibi görünür ama içinde tam bir piskopat barındırır .. Eşini çalıştırıp kendisi evde pijamalarıyla televizyon izler veyahutta kahvehane köşelerinde vakit öldürür.Akşam az parayla gelen eşini döverek stres atar ..

4 - Sağ elinde çiçekle sol elinde annesiyle bekleyen erkek :

Ana kuzusu erkek diye tabir ettiğimiz,bir şeyi yapmadan önce annesinden izin alarak yapan erkektir.Buluşma mekanına da annesinden izin koparamadığı için annesiyle birlikte gelmiştir.Yanlış bir hareket yapıp bu erkekle evlenmeye kalkarsanız biliniz ki kendisiyle değil annesiyle evlenirsiniz ..Kaynana dırdırı çekmek istemiyor ve mapus damlarına düşmek istemiyorsanız büyük bir hata yapmadan ikisinide postalayın gitsin !

5 - Elinde saksıyla bekleyen erkek :

Bu tip erkekler bekletilmekten hoşlanmaz.Olurda buluşma yerine geç giderseniz getirdiği saksıyı olduğu yere bırakıp,siz gelince alıcaksınız sanır .. kendince mesaj bırakır .. İnce düşünen biri gibi görünür oysaki son derece ahmaktır .. Nasıl bir kafa yapısına sahip olduğu elindeki saksıdan bellidir .. Zayıflamak ve stresli bir insan olmak istemiyorsanız bu tür erkeklerden uzak durmalısınız ..

6 - Beklerken elindeki çiçekleri yiyen erkek :


Hamarat ve hızlı değilseniz bu erkeği gördüğünüzde buluşma mekanından arkanıza bakmadan tüymelisiniz.Obez adayı olan bu tür erkekler potansiyel bir ayıdırlar.Evlendiğinizde yemek işlerinde çok seri olmalısınız .. Bu tür erkekler çoğunlukla zengin oldukları için bütün vakitlerini evde yemek yemekle geçirirler .. Bu yüzden hamarat bir bayan olmalısınız .. Evde yemek tükendiğinde ise kendinizi feda etmek durumunda kalabilirsiniz ..


7 - Elinde papatya ile bekleyen göbekli erkek :

Maço erkek seven bayanlar için müjdeli fakat aksini isteyen bayanlar için kabus gibi bir erkektir .. Bu tür erkekler son derece kıskanç olup,ağızlarından kürdan eksik olmaz .. '' severimde döverimde '' zihniyetinde sahip olan bu erkeklerle evlenirseniz akşamları ayak yıkama eziyetine maruz kalırısınız .. kadınlarda çocuk sevgisini öldüren bu erkekler '' bir düzine çocuk isterim '' fikrini savunurlar ..
Allah yardımcınız olsun !


8 - Elinde bir demet orkideyle bekleyen erkek :

Kadınların '' Beyaz atlı prens '' diye tabir ettiği erkek türüdür.Oldukça sevecen duygusal ve anlayışlıdır.Başkalarını mutlu etmeyi seven hobileri arasında eşine şiir yazmak olan erkektir.Bu tür erkekle karşılaştıysanız ya cuma günü doğdunuz yada babanız cuma günü kurban kesmiştir.Evlendiğinizde sizi mesut eder.Paylaşımı sever,mutfakta size yardım eder. 7 / 24 gülen bu tür erkekler şüpesiz bütün hanımların istediği fakat bazılarının ulaşabildiği erkeklerdirBenzer Konular

Görüntüleme:640, Cevaplar:10

İlginizi Çekebilir >
Alt 09-04-2009, 11:44 #2

kalp yarası

Aktif Üye


hııımm ilginçmiş emeğine sağlık

Alt 09-04-2009, 16:54 #3

<<NeyzeN>>

αуαи_ı ѕαв̔


sağol canım gözlerine sağlık

Alt 09-04-2009, 19:47 #4

[●●вéαυту-qυééη●●]

Foruma Alışıyor


saol çok gzl olmuş

Alt 10-04-2009, 13:17 #5

<<NeyzeN>>

αуαи_ı ѕαв̔


gözlerine sağlık

Alt 10-04-2009, 17:59 #6

seldaFB

Aktif Üye


8 - Elinde bir demet orkideyle bekleyen erkek :

Kadınların '' Beyaz atlı prens '' diye tabir ettiği erkek türüdür.Oldukça sevecen duygusal ve anlayışlıdır.Başkalarını mutlu etmeyi seven hobileri arasında eşine şiir yazmak olan erkektir.Bu tür erkekle karşılaştıysanız ya cuma günü doğdunuz yada babanız cuma günü kurban kesmiştir.Evlendiğinizde sizi mesut eder.Paylaşımı sever,mutfakta size yardım eder. 7 / 24 gülen bu tür erkekler şüpesiz bütün hanımların istediği fakat bazılarının ulaşabildiği erkeklerdir


bencede

Alt 10-04-2009, 18:40 #7

Rokhasa-_-

Azimli Üye


Evet hepsi doğru ve güzel bilgilerdi..Teşekkürler

Alt 13-04-2009, 17:24 #8

<<NeyzeN>>

αуαи_ı ѕαв̔


begenmenize sevindim rica ederim

Alt 13-04-2009, 19:53 #9

frénetico

Acemi Üye


süper paylaşım için tşkler

Alt 13-04-2009, 20:33 #10

fear_factor_lise

Acemi Üye

bence erkeklerin düşünceleri daha farklı sadece çiçeklerden anlamak yanliş bi davranış olur ama paylaşım içim saol cicim

Alt 14-04-2009, 09:37 #11

<<NeyzeN>>

αуαи_ı ѕαв̔


rica ederim

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:11 .