Yazıl(a)mayan Forum KuraLLarı

#1
Mesaj sayısını yükseltmek genel gayeler arasındadır. Bu amaçla her türlü yol denenmelidir

Forumda aktif olmayan hatta hiç mesaj yazmamış üyelerin bile doğum günü en içten dileklerle kutlanmalıdır. Bu şeklide hem forumda birbirimize ne kadar değer verdiğimizi gösterirken hem de mesaj sayımızı yükseltmiş oluruz.

Konulara cevap yazılırken referans olarak güvenilir kaynaklardan çok genel yargı hatta çoğunluğun cevabı kullanılmalıdır.

Yöneticilere istemedikleri halde bile sık sık dalkavukluk yapılmalıdır. Bu şekilde yöneticilerle samimiyet sağlanılacağı düşünülür.

Konulara cevap yazarken imla kurallarından ziyade kendi kurallarımızı dikkate almalıyız. Bu sayede hem zamanımızı boşa harcamamış oluruz hem de şahsımıza münhasır bir dil oluşturmuş oluruz.

Açılan konulara yorum yapılırken konunun ilk mesajı geçerlidir. Sonraki mesajlarda ilk mesajdaki fikir/bilgi çürütülmüş olsa bile kaile alınmaz , cevap ilk mesaja göre verilir.

Forumda eski üyelerin yeni üyeden üstün olduklarına dair genel bir inanış vardır. Forumda buna şarap ilkesi denilir. Yeni üyelerin ise mesaj yazdıkça değer kazanacağı varsayılır.

Tartışma konularında asla ve asla kesin sonuçlara varılmaz. İstenildiği kadar tartışılsın bir mesajla tekrar en başa dönülür. Tartışma bu döngü içinde devam eder.

“En iyi ***** kim ? “ sorusuna verilebilecek en uygun cevap “Ben” olmalıdır. Böylece mesaj sayımızı yükseltmekle kalmaz foruma da ne kadar yetenekli olduğumuzu göstermiş oluruz.

İlginizi Çekebilir


#2
Hehe KomikLer

bunLar kesin ekLenmeLi be oraya


#3
Ellerinize sağlık ....


#4
tskler


#5
teşekkürlr
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:39 .