nirengi den fıkralar
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 24-12-2005, 16:56 #1

nirengi

Foruma Isınan Üye

nirengi den fıkralarİki genç kız, parkta gezintiye çıkmışlardı. Bir bahriyeli de bir saattir kızların peşini bırakmıyordu. Nihayet kızların sabrı taştı ve bir tanesi arkasını dönerek bahriyeliye sert bir yüzle baktıktan sonra, hiddetle şöyle dedi: "Bak, ya bizi takip etmekten vazgeç, yahut bir arkadaşını daha bulup öyle gel."Benzer Konular

Görüntüleme:578, Cevaplar:2

İlginizi Çekebilir >
Alt 24-12-2005, 16:56 #2

nirengi

Foruma Isınan Üye


Bir rahip, bir ayyaş ve bir fizikçi giyotinle idama mahkum edildi. Önce rahip çıkarıldı. Ona "yukarıya mı bakmak istersin aşağıya mı ?" diye sorulduğunda, "gökleri son olarak bir kaç saniye daha seyredebilmek için yukarı bakmak isterim," dedi. Cellat onu yüzü yukarıya bakacak şekilde bağladı ve bıçağı serbet bırakacak mekanizmayı çekti, ancak bıçak rahibin boğazına birkaç santimetre kala durdu. Seyirciler "bu bir mucize!" diye bağırıştı. Bunun üzerine rahip serbest bırakıldı.Sonra ayyaş çıkarıldı. Ona da "yukarı mı bakmak istersin aşağı mı?" diye sorulduğunda, "son olarak bir kaç yudum daha içki içebilmek için yukarı bakmak isterim," dedi. Cellat onu yüzü yukarıya bakacak şekilde bağladı, ağzına içki döktü ve bıçağı serbet bırakacak mekanizmayı çekti, ancak bıçak ayyaşın boğazına birkaç santimetre kala durdu. Seyirciler "bu bir mucize!" diye bağırıştı. Bunun üzerine ayyaş da serbest bırakıldı. Sonra fizikçi çıkarıldı. O da yukarı bakmak istediğini söyledi. Cellat onu da yüzü yukarıya bakacak şekilde bağladı ve işini yapmaya hazırlandı. Bu arada fizikçi gözleriyle mekanizmayı inceliyor ve kalabalık da üçüncü bir mucizenin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğını merakla bekliyordu. Cellat elini mekanizmaya uzattığında fizikçi konuştu:
-Dur dur Bir dakika bekle, sorunu anladım,mekanizmadaki sorunu çözdüm

Alt 24-12-2005, 16:57 #3

nirengi

Foruma Isınan Üye


Hollywoodlu milyoner seyahat acentasına gitmiş..
"Tatilimi planlama zamanı geldi. Ama bu defa, daha değişik bir tatil istiyorum. Son yıllarda hep sizin tavsiyelerinize uydum. 2 sene önce Hawaii'yi tavsiye ettiniz. Gittim. Karım hamile kaldı. Geçen sene Bahamalar'a yolladınız, gittim. 9 ay sonra karım bir bebek daha doğurdu.."
"Yani bu yıl, daha soğuk bir ülkeyi tercih ettiğinizi mi söylemeye çalışıyorsunuz?" demiş, seyahatçi..
"Hayır. Bu yıl karımı da yanıma alacağım, ona göre bir yer demek istiyorum sadece

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:16 .