Avrupa yakasi’nin tanriverdİ’sİ sarp apak’tan neslİhan yavuzcan’a İtİraflar!

#1
AVRUPA YAKASI’NIN TANRIVERDİ’Sİ SARP APAK’TAN NESLİHAN YAVUZCAN’A İTİRAFLAR! DİZİDEKİ AYRILIKLARI NASIL ÖĞRENDİ? NE ZAMAN EVLENİYOR? SEVGİLİSİ VAR MI? HEPSİ BİR TIK ÖTEDE!..


Sarp Apak, Güneş gazetesinde yazan Neslihan Yavuzcan’a konuştu…

İŞTE RÖPORTAJDAN BAZI BÖLÜMLER:

N.Y: Avrupa Yakası'ndaki Tanrıverdi hikayen nerede nasıl başladı?
S.A: O rol için 35-40 kişi başvurmuştu. Deneme çekimine gittim, 35 kişi içinde Gülse Birsel bu çocuk kim dediği için seçildim. Ben her şeyi Gülse'ye soruyorum. Onun gerçekten işe bakış açısını beğendiğim için soruyorum. Engin'e soruyorum. Ben onları izleyip 'Allah'ım nasıl insanlar derken, karşılarında oynuyorum.'

BEN DE İNTERNETTEN ÖĞRENDİM

N.Y: Tanrıverdi nasıl bir karakter?
S.A: Tanrıverdi, biçimli bir karakter, doğruları ve prensipleri var. Bir Burhan gibi deli değil. İnsanlar beni Tanrıverdi ile tanıdıkları için de mesela nereye koyacaklarını şu an da bilemiyorlar.

N.Y: Bu sezon Avrupa Yakası'dan ayrılanlar oldu mesela Hümeyra, Tolga Çevik.. Hatta Hümeyra ayrıldığını intenettetn öğrenmiş doğru mu?
S.A: Dizi'de salon sahnelerinde çok işi olmayan bir oyuncuyum. Hümeyra ile çok fazla karşılaşmadık. Tabi ki çok özel bir oyuncu ve bu diziye çok şey katan bir oyuncu. Onu seven ve destekleyen bir kitle var. Bu ülkede aydınlık kadının sembolü haline bile geldi. Sanırım durumlar başka. Evet ayrıldıklarını internetten arkadaşlarım öğrenmişler, hatta ben yok öyle bir şey derken. İçime kurt düşüyor ve Gülse'yi arıyorum 'var mı böyle bir şey'diyorum' o da 'evet' diyor. Avrupa Yakası böyle bir durumda, insanlar her şeyi biliyor. Nedense o ayrıldı, bu girdi konusunu daha çok seviyorlar. Ata Demirer'in tekrar gelmesi çok heyecan verici bir durum mesela. Avrupa Yakası'nın çok özel bir durumu var mesela bir kadın bu işi tek başına yapıyor, 7-24 bir aile dizisi yapmak belden aşağıya inmeden. Bu çok parlak bir iş burada olmak çok güzel. Ben Avrupa Yakası ile buradayım.

N.Y: Kız arkadaşın var mı? Popüler olmadan önce suratına bakmayan kılar popüler olduktan sonra çok ilgili olmuşlardır...
S.A: Var. Bir senedir beraberiz. Ben tek eşliliği ve güvenli ilişkiyi seviyorum. Benim hep uzun ilişkilerim oldu. Kız arkadaşım varsa ben mutluysam bağlıyımdır. Hiçbir zaman peşinde koşan kişi olmadım. Kızlarla red edilen bir ilişkim olmadı. Şöhretten sonra bir bekar dönemim var benim, bir yıla yakın ve o sıralar 5 yıl süren ilişkim bitmişti. Olmuyorsa da olmuyoru kabul eder giderim. Her gün ağlayacağıma bir ay ağlarım. Saygısızlık beni soğutur.
Nereye kadar bu s*x&city

N.Y: Peki o bir senelik bekar hayatında neler oldu hem de popülersin...
S.A: O boşlukta mesela o kadar kolay kadınlar var ki, şimdi bu dışardan bakıldığında şöyle diyebilirler 'ne karılar var dimi ağbi' gibi görülse de, bu dünyanın içinde bir süre sonra sizi iğreti ediyor. Çünkü ona kolay olan kadın, size daha da kolay, herkese de kolay olan kişi beni çekmedi. Mesela barda duruyorum, bekarım flört ediyorum kimseye de hesap vermiyorum, Ve kız geliyor bariz olaya o kadar sert ve neredeyse o noktada giriyor ki, bir bakıyorsun 89 doğumlu. Ve bu beni rahatsız etti, bu tavır kadına yakışan bir tavır değil. Bu bana seksi, özgür, çılgın değil aksine antipatik ve dejenere geliyor. Bu maço bir tavır olarak değil ama daha erkeğe özgü bir şey bu. Erkeğe g.. olmak daha çok yakışabilir. Bir erkeğin g... olması, kendi arkadaşları arasında mort bir şaka konusudur ama olsun. Nereye kadar bu s*x&city hayatı. Böyle yaşayan bir gurup var 'kadınlarda şimdi özgür yaşayalım, her şeyi yapalım' modu bitecek. Yakın bir zamanda muhafazakar kadın duruşu gelecek. Öyle hissediyorum, bekliyorum, belki o zaman her şey daha lezzetli olacak. Her zaman daha kolay kadınlar veya daha erkekler olabilir bunu çoğunluğun böyle olması daha korkutucu.

N.Y: Evliliği düşünüyor musunuz kız arkadaşınla?
S.A: Kendi ayrı evim olmasına rağmen beraber yaşıyor gibiyiz. Bu rahatlık, açıklık ve özgürlük beni şu an da mutlu ediyor. Evlilik bana biraz korkutucu geliyor. Kız arkadaşım bu camiadan değil. Şimdi evlilik için erken çalışmam lazım, onu üzebilirim.

İlginizi Çekebilir


 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:19 .