Bülent Ersoy'un üç halini de gördüm
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Lahana Çorbası Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 27-07-2009, 12:27 #1

tuğsecan

ÇiMeN GöZLü DeLi KıS

Bülent Ersoy'un üç halini de gördüm

Bülent Ersoy'un üç halini de gördüm

Türkiye'nin en ünlü spor spikerlerinden Halit Kıvanç, basın bayramı dolayısıyla Bodrumlu gazetecilerle bir araya geldi.

Kendisine hediye edilen Bülent Ersoy'un da yer aldığı fotoğraf karşısında duygulanan Kıvanç, "Bülent Ersoy'un üç halini de gördüm" dedi.

Bodrum'un Konacık beldesinin davetiyle Bodrum Sanat Evi'nde gerçekleşen buluşmada Kıvanç, yaklaşık 1 saat boyunca genç meslektaşlarına anılarını ve tecrübelerini aktardı.

Hukuk Fakültesi'nde okuduğu yıllarda gazetelerde ve dergilerde yazılar yazmaya başladığını söyleyen Kıvanç, "Mezun olduktan sonra siyasi nedenlerle Diyarbakır'da okulu, yolu olmayan bir ilçeye yargıç olarak tayin edildim" dedi. 3 ay boyunca bu görevi sürdüğünü ancak bu sırada İstanbul'da bulunan bir gazetenin spor sayfasında yazı yazmak için Adalet Bakanlığı'ndan izin aldığını dile getiren Kıvanç, "Biz televizyonun ilk yıllarında çok şanslıydık açıkça söylüyorum. Bir yerde de çok şanssızdık teknik bakımdan. Ben birgün renkli televizyona çıktım bütün genç kızlar hepsi ağladılar hayal kırıklığına uğradılar. Biz sarışın genç zannediyorduk, beyaz saçlı ihtiyarmış demişler" diye konuştu.

Bodrumlu gazeteciler söyleşinin ardından Halit Kıvanç'a çeşitli hediyeler ve plaket verdi. Günün en ilginç hediyesi ise Bodrumlu gazeteci Güngör Dalay'dan geldi. Dalay, Halit Kıvanç'a yaklaşık 30 yıl önce bir maç sırasında çekilen Bülent Ersoy'un da yer aldığı bir fotoğraf hediye etti. Bu fotoğraf karşısında oldukça duygulandığı gözlenen Halit Kıvanç, "Ben Bülent Ersoy'un üç halini de gördüm" dedi.

haberaktuel

Görüntüleme:3735, Cevaplar:1

Alt 27-07-2009, 12:41 #2

Ritsâ

mother's daughter

haber için teşekkürkLer (:


Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
SeçeneklerBülent Ersoy'un üç halini de gördüm Konusuna Benzer Konular

Bülent Ersoy'un Çıldırdığı An


İftar için geldiği kebapçıda gazetecileri görünce öfkelendi Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde tatil yapan Bülent Ersoy, iftar için 12 kişilik yer...

İşte BüLent Ersoy'un BaBası!


Bülent Ersoy'un babası onun yanında hiç görünmez ama bu kez kızını seyretmeye gelmişti. Yaşlı adam gazetecilerin arasında helak oldu!

Bülent Ersoy'un makyajsız hali +18


Verildiyse özür

Bülent Ersoy'un mouse'u^^


:kstm:

Bülent Ersoy'un Mouse'u (:


-------- ßunlar'da Extra.
Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:40 .