Rtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!...

#1
Aşk-ı Memnu dizisine önce "ateşli öpüşme" sonra da "ihanet" gerekçesiyle uyarı cezası veren RTÜKRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... şimdi de ATV’de yayınlanan bir diziye ceza kesti...
Aşk-ı Memnu dizisine önce ‘’Ateşli Öpüşme’’ sonra da ‘’İhanet’’ gerekçesiyle uyarı cezası veren RTÜKRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... şimdi de ATV’de yayınlanan ‘’Unutulmaz’’ dizisine ceza kesti. RTÜKRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... dizideki ‘’Harun’’ karakterininRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... birlikte olduğu baldızını hamile bırakmasınıRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... ‘’Toplumun milli ve manevi değerlerine ve Türk aile yapısına aykırı’’ buldu.

Gazeteport adlı haber sitesinde yer alan habere göreRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... RTÜK’ün son toplantısında ATV’de yayınlanan dizi ele alındı. Değerlendirme raporu çerçevesindeRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... ATV’ye uyarı cezası verilmesi benimsendi. Oy çokluğu ile alınan kararaRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... RTÜK üyesi Hülya Alp karşı çıktı. Alp muhalefet şerhi de yazarak şöyle dedi.
‘’DizideRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... evlilik öncesi ilişkiye girerek bir başkasından çocuk sahibi olduğu haldeRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... evlilik gerçekleştiren kadın ve erkeklerRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... enişte-baldız ilişkisi gibi onaylanmayacak konular vardır. Bu tür durumlaraRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... gerçek hayatta da rastlanmaktadır. Olumsuz örneklerin izleyenler tarafından model alınabileceği endişesi ise ancak; izleyenlerin çocuk olmasıRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... kahramanların mutlu yansıtılması ve toplumda bu tür çarpık ilişkilerin onaylanabileceği yönünde güçlü bir eğilim olması halinde haklı bulunabilir. Dizi korumalı saatler içinde yayınlanmıştır. Dramatik programlarınRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... her zaman iyiRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... doğru ve güzel kavramlara dayanması da beklenemez. ‘’

Baldızı hamile bıraktı

Dizide zengin bir holding patronunun oğlunu canlandıran HarunRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... şirketinde çalışan Melda adlı bir kıza aşık oluyor ve evlenmeye karar veriyor. Ancak bu sırada Eda adlı başka bir kızla da birlikte oluyor. Harun ailesi ile birlikte Melda’yı istemeye gittiğindeRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... Melda ile Eda’nın kardeş olduklarını öğreniyor. Bu arada müstakbel baldız Eda’nın daRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... Harun’dan hamile olduğu anlaşılıyor. Buna rağmen Melda ile Harun evleniyor. Dizide Serhan Yavaş (Harun) Özlem Yılmaz (Eda) Sinem Öztufan (Melda) ile Deniz Gökçer ve Fikret HakanRtük “unutulmaz” dizisine de “ceza” kesti!... rol alıyor.

İlginizi Çekebilir


#2
NE YALAN SÖYLEYEYİM BU UYARI ÇOK SAÇMA OLMUŞ....


 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:53 .