Hadise mi Beyonce mi?
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Lahana Çorbası Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 21-08-2011, 14:14 #1

welony

Aktif Üye

Hadise mi Beyonce mi?

Son günlerde hakkındaki birçok dedikodu ile gündemde olan Hadise, özellikle vergi kaçakçılığı yaptığı suçlamalarına maruz kalmıştı. Hatta geçtiğimiz pazartesi günü menajer ablası, organizatörü ve muhasebecisi ile basın toplantısı yapıp hakkında çıkanları yalanlayacaktı.
Tüm basın ve kamuoyu basın toplantısı yeri ve saatini beklerken internet sitelerine düşen "Hadise Belçika'ya Kaçtı " adlı haber herkesi şaşkına çevirdi.
Aradan bir hafta geçmesine rağmen ne kendisinden nede basın toplantısını düzenleyeceğini açıklayan menajeri ablası Hülya Açıkgöz ve organizatöründen haber çıkmazken Belçika'dan ablasından gelen açıklama akıllarıda iyicene karıştırdı. Açıklamada Hülya Açıkgöz, " Tabi ki Belçika da bulunuyor, orası onun vatanı ve orada yaşıyor " oldu.

Hadise mi Beyonce mi?

Tüm bu olaylar Hadise'yi oldukça zor durumda bırakmışken, uzun süredir sanatçının Beyonce'yi her anlamda örnek aldığı da iddia ediliyor. Beyonce ile olan benzerlikleri ileilgili olarak Hadise'nin fikirleri ise şöyle; "Her eleştiriye açığım ama bunu kabul etmiyorum. Bunu söylemek için yeterince tecrübem var. Büyük sanatçıları kopyalamak gibi derdim yok. Beyonce çok büyük bir sanatçı. Dinlemiyorum desem yalan olur. Ama hiçbir şekilde onu taklit etmem. Bir rejisör, fotoğrafçı Beyonce ya da Jennifer Lopez’in resmini, klibini gösterince ‘Kopya olacaksa istemiyorum, kesinlikle çalışmayalım’ diyorum. Etkileniyorum çünkü görünce. Bu bana kötü bir his veriyor. Kopya ve çakma kelimesi yok benim dünyamda. Ben Hadise’yim. Kopyacıysam bu işi neden yapayım!"

Görüntüleme:1242, Cevaplar:1

Alt 21-08-2011, 14:25 #2

ßuse-لآعسث

Azimli Üye

Beyonce


Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
SeçeneklerHadise mi Beyonce mi? Konusuna Benzer Konular

Beyonce :)


Beyonce - If I Were a Boy


If I were a boy Even just for a day I'd roll outta bed in the morning And throw on what I wanted then go Drink beer with the guys And chase...

Beyonce - If I Were a Boy


If I were a boy Even just for a day I'd roll outta bed in the morning And throw on what I wanted then go Drink beer with the guys And chase...

beyonce

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:21 .