Cebeci'den 'kaşar' yanıtı
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Lahana Çorbası Konuları Okundu Kabul Et
Like Tree1Beğeniler
  • 1 Yazan Jennifer
Cevapla
Seçenekler
Alt 24-08-2011, 20:18 #1

٭»Ѕύpύrqєѕіz CάĐı«

Forum Heveslisi

Cebeci'den 'kaşar' yanıtı

Kendisi hakkında twitterdan ''Kaşar'' diyen AK Parti Gençlik Kolları Başkanına bakın nasıl yanıt verdi


Cebeci'den 'kaşar' yanıtı
Hilal Cebeci, kendisine twitter'da 'kaşar' diyen AK Partili İsmail Karaosmanoğlu’nun bu davarınışıyla, aslında AK Parti’ye ve hoşgörü siyasetini savunan Başbakan Erdoğan’a da saygısızlık yaptığını söyledi.

İŞTE HİLAL CEBECİ’NİN YAZISINDAN O BÖLÜM

Ben çok çirkin
bir hakaretle karşı karşıya kaldım, nasıl bir cürettir, nasıl bir hadsizliktir bilemedim..

Benim kadar saygılı olsaydı, bulunduğu pozisyonda bu lafları ağzından çıkaramazdı...

O insanın saygısızlığı sadece bana değil temsil ettiği çok önemli ve hepimizin saygı duyduğu iktidar partisine de saygısızlıktır.

Kötü söz sahibine aittir..

İnsanları yargılamak sadece Allaha aittir.

Şımarıkça konuşmalarıyla, dinimizi sadece kendisine aitmiş gibi bir tavır içerisinde olan bu insanın seviyesine asla düşmeyeceğim, hem kendime olan saygımdan dolayı hem de bizi yönetenlere olan saygımdan dolayı...

Ama bir vatandaş olarak, bu kadar büyük bir
oy farkıyla halkımızın bizi yönetmesine karar verdiği bir iktidar partisinde bu zihniyete yer olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Bu kişinin hakaretlerine avukatım aracılığıyla yargı önünde gereken cevabı vereceğim.

Başbakanımızın konuşmalarında her zaman söylediği bir söz var.

"Yaradılanı severim, yaradandan ötürü" diyor.

Başbakanımızın bu kadar engin hoşgörüsü ve Türkiye’yi kucaklayan anlayışı ortadayken, onun partisinden böyle tahammülsüz ve çirkin üsluplu kişilerin de çıkmış olmasını talihsizlik olarak görüyorum.

Onlar asıl Başbakanımıza ve partisine yakışmıyor...

Adalet Ve Kalkınma Partisi'li Başkandan 'kaşar' özrü

Şarkıcı Hilal Cebeci, “Somali’ye neden beni götürmemişler?” diye sormuştu ve aldığı cevap...


Cebeci'den 'kaşar' yanıtı
Adalet Ve Kalkınma Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı İsmail Karaosmanoğlu, twitter'da Hilal Cebeci ve Numan Kurtulmuş hakkında yazdıklarından sonra özür diledi.

Twitter'da “Somali'ye neden beni götürmemişler” diye soran Hilal Cebeci’ye “Somali’dekilerin ekmeğe ihtiyacı var kaşara değil.
Bu yüzden seni götürmedik” diye verilen cevabı takipçileriyle paylaşan Karaosmanoğlu, gelen tepkilerden sonra “mübarek günde terbiyemi bozdum” diyerek takipçilerinden helallik istedi.
Cebeci'den 'kaşar' yanıtı

Has Partililerin yoğun tepkisiyle karşılaştı

Bu hatasından hemen sonra, Has Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un “Bu anlamda Has Parti’ye dünyanın ve Türkiye’nin ihtiyacı vardır” diye yazdığı twitine; “Türkiye’nin 0.7’si sizin gibi düşünüyor ” diyerek cevap verdi. İkinci kez “bana komik gelen, Numan Bey’in kendisini ve partisini Türkiye’nin ve Dünya’nın dertlerinin ilacı olarak görmesi.” diye yazdığı twitt’ine Has partililerden büyük tepki aldı. Bununla da yetinmeyen Karaosmanoğlu "Numan hocam otursun, millet kendisine %0.067
ile hangi mesajı verdi onu düşünsün, boyundan büyük laflar etmesin, komik oluyor.” deyince twitterda Has partililerle karşı karşıya geldi.

Has partililerin “Numan Kurtulmuş’a haset ediyorsun” sözlerine “ Ortada Numan Bey’e haset edecek bir durum göremiyorum, kendisine karsı ibret dolu bir acıma hissi oluşuyor bende aksine” diye cevap vermesi Has Partililerin tepkilerin artmasına
sebep oldu.

"Kusura bakmayın"

Karaosmanoğlu, Numan Kurtulmuş için yazdıklarından ve Has partililere verdiği cevaplardan dolayı, Ak partililerden de tepki alınca takipçilerinden özür diledi.

Karaosmanoğlu “Gereksiz yere huzurunu bozup, rahatsız ettiğim takipçilerimden helallik istiyorum, takipçilerim benden güzel şeyler duymaya alışkınlardı oysa. Neyse bu aralar şeytan mesaide galiba, tekrar kusuruma bakmayın. Ramazanın ruhuna yakışmayan bu tartışmayı bitirdim” dedi. Cebeci'den 'kaşar' yanıtı

Görüntüleme:569, Cevaplar:1

Alt 24-08-2011, 20:24 #2

Jennifer

make-up artist

Hilal cebeci madem o kadar yardımsever niye yardım konserleri vermiyor acaba

Kod:
konuşmalarıyla, dinimizi sadece kendisine aitmiş gibi bir tavır içerisinde olan bu insanın seviyesine asla düşmeyeceğim, hem kendime olan saygımdan dolayı hem de bizi yönetenlere olan saygımdan dolayı...

Kimsenin dinini sorgulamak bana düşmez ama madem o kadar dinine saygılı açık saçık pozlar vererek yalan konuşarak iffetine laf getirmesin hanımefendi ..

Özür dileyen adam yine iyi yapmış aferim ona partinin oylarınıda düşürmek istemezler..O kadar şehit haberi varken bir de şu kadının haberlerinin olmasına üzülüyorum . Kadın prim peşinde .. Yardımsever olsaydı bir şekilde giderdi çok istekli olsaydı . İnsanın isteyipte , yapamayacağı şey yoktur.. !!

Gitsin tweetinde yardım edin diye sms ler için numarayı yayımlasın sayfa açsın orasını burasını açıp videolar yükleyeceğine yazık çok yazık .. !

Hilali sevmiyorum .. Sevmeyeceğimde.. Ne zaman doğru yola girer adam gibi aklını kullanır o zaman sevebilirim ..

a?к-ι ѕüкũη Bunu beğendi.

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
SeçeneklerCebeci'den 'kaşar' yanıtı Konusuna Benzer Konular

Eski [Kaşar] mı Taze [Kaşar] mı ?


Eski mı Taze mı ?

HİLAL CEBECİ'DEN SONRA CİCİŞLER DE SOYUNDU


Fotoğrafta Ceyda Ersoy, siyah iç çamaşırı ve beyaz gecelik kıyafetiyle dikkat çekiyor. Ceyda Ersoy'un uyku ilacı alarak uyuduğunu söyleyen Esra...

Hilal Cebeci'den Pampişlerine Bir Poz Daha!


Hilal Cebeci bu sefer Flash TV Gece Hattı spikeri Gökhan Taşkın için yine olay yaratacak bir pozunu yayınladı. 'Hilal Cebeci'den 'Panpişlere'...

Kaşar


bir peynir ve kadın çeşidi. cümle içinde kullanımı: - kırk yıllık peynirciyim böyle kaşar görmedim
Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:03 .