Selin İmer, 'Haç'a Benzetilen Dövmesiyle İlgili Sert Çıktı
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 27-07-2017, 14:19 #1

` baLım.

Mucizeler ansızın gelir..

Selin İmer, 'Haç'a Benzetilen Dövmesiyle İlgili Sert ÇıktıMustafa Ceceli'nin eşi Selin İmer, sosyal medyada 'haç' işaretine benzediği için çok eleştirilen dövmesiyle ilgili sert bir açıklama yaptı. Dövmede "Kelime-i Tevhid" yazdığını söyleyen İmer, sosyal medya hesabını da korumaya aldı.
10 Temmuz'da Mustafa Ceceli ile evlenen Selin İmer, 'Haç' işaretine benzetilen dövmeyle ilgili olarak Instagram hesabından açıklama yaptı.
"KELİME-İ TEVHİD YAZIYOR"
İmer "1983 yıldır var olan haç işaretini artı işaretiyle karıştırabilecek cahiliyette yaşamaya mahkum edildiğiniz için üzgün değilim, Allah ne eylerse güzel eyler... Bu dövmeyi 1 sene evvel yaptırdım, içerisinde Kelime-i Tevhid yazıyor." ifadelerini kullandı.
İmer'in yaptığı açıklamanın ardından eşi Mustafa Ceceli gibi paylaşımını yoruma kapatması dikaktlerden kaçmadı.
Selin İmer, 'Haç'a Benzetilen Dövmesiyle İlgili Sert Çıktı
"1 SENE EVVEL YAPTIRDIM"
İmer'in açıklamasının tamamı şu şekilde: 1983 yıldır varolan haç işaretini artı işaretiyle karıştırabilecke cahiliyette yaşamaya mahkum edildiğin için üzgün değilim, Allah ne eylerse güzel eyler...
İsimlerinizi zikretmeyeceğim, siz kendinizi biliyorsunuz. Fıtratınız insanları yalanlarla kışkırtmak... Gerçekliğinden eminmiş gibi yaptığın haberler de aynen bu dövmenin içeriği gibi zandan ve iftiradan ibaret... 1 sene evvel yaptırdığım içerisine Kelime-i Tevhid yazan bir dövmeyi, insanlara 10 sene önce yaptırdığım bir haçmış gibi lanse ederek ne kadar kastılı ve yalan "haber" yaptığınızı da gözler önüne serdiğiniz için size teşekkürü borç bilirim.


HABERLER MAGAZİNBenzer Konular

Görüntüleme:200, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:35 .