Murat Başoğlu'nun Çalışanları İsyan Etti: Bizimle İlişkileri Kalmadı
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
 
Seçenekler
Alt 26-08-2017, 15:27 #1

` baLım.

Mucizeler ansızın gelir..

Murat Başoğlu'nun Çalışanları İsyan Etti: Bizimle İlişkileri KalmadıYeğeniyle yaşadığı yasak aşkla gündeme gelen Murat Başoğlu'nun ortağı olduğu spor salonu çalışanları bir açıklama yayınlayarak "Kurumumuzla hiçbir ilişkisi kalmadı" dedi.
Kendisi gibi evli yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'yla (35) yaşadığı ensest ilişki ortaya çıkan Murat Başoğlu'na tepki yağıyor. Murat Başoğlu'nun ortaklarından biri olduğu olduğu "Body Project" eğitimcileri ve çalışanlarını sert bir açıklama yaptı ve söz konusu kişilerin kurumlarıyla bir ilişkisinin kalmadığı belirtti.
Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu'nun kurumlarıyla hiçbir maddi ve manevi ilişkisi kalmadığını belirten çalışanlar "Ahlak bir sporcunun en temel ilkesidir" dediler.
İŞTE O AÇIKLAMA:
Temmuz ayında ne yazık ki magazin gündeminde baş sıralarda yer alan ve kamunun gündemini haksız ve yersiz bir biçimde meşgul eden bir ALDATMA haberi, biz "Body Project" eğitimcileri ve çalışanlarını derinden üzmüştür.
BU DURUMU ŞİDDETLE KINIYORUZ
​Toplumumuzun, neredeyse tüm değerlerini hiçe sayarak yaşanan ve hele spor dünyasında asla kabul edilemeyecek bu durumu şiddetle kınıyoruz. "Ahlak" bir sporcunun en temel ilkesidir.
Murat Başoğlu'nun Çalışanları İsyan Etti: Bizimle İlişkileri Kalmadı
KURUMUMUZLA HİÇBİR İLİŞKİLERİ KALMADI

Bu düsturla, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, bir toplumun temel ihtiyacı olan spor hususunda sizlerin en yakınında ve hizmetinizde olacağımızı bildirir, (Hicapla) Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu'nun kurumumuzla hiçbir maddi ve manevi ilişkisi kalmadığını en samimi duygularımız ve saygıyla duyururuz.
HABERLER MAGAZİNBenzer Konular

Görüntüleme:184, Cevaplar:1

İlginizi Çekebilir >
Alt 26-08-2017, 15:59 #2

Günce

your time is limited.


Allah ıslah etsin!
Az bile tepkileri. Boşanın ne yapıyorsanız yapın

 


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:22 .