Sponsorlu Bağlantılar:
  Makyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası..
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Like Tree2Beğeniler
Cevapla
Seçenekler
Alt 07-03-2009, 12:24 #41

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Kalıcı makyaj nasıl yapılır?

Çoğu kişi uygulama anını hafif bir batma hissi olarak tarif eder. Kişinin ağrı duyarlılığı ve uygulayıcının el hafifliğine göre farklılıklar gösterecek minimum bir rahatsızlık söz konusudur. Bölgede oluşabilecek rahatsızlıkları en aza indirmek ve bölgeyi uyuşturmak için yüzeysel anestezi ve yağlar kullanılabileceği gibiMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. bir doktor ya da dişçi gözetiminde lokal anestezi de yapılabilir. İşlemin uzunluğu kişinin hassasiyetineMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. cilt nemineMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. yoğunluğunaMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. elastikiyetine ve cildin genel durumuna göre değişebilir. Ortalama süre 2-3 saat kadardır.

Bir set mikro steril iğneMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. kalıcı renk karışımına batırılarak kişinin istekleri doğrultusunda cilde uygulanır. Taze renkMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. iğneler vasıtasıyla cildin üst tabakasına zerk edilir. Dövme uygulamasının aksineMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. cilt hafifçe kaldırılarak renk uygulandığındanMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. daha ağrısız gerçekleşir. Yine aynı nedenle ciltteki travma da çok daha çabuk iyileşir. Uygulama sonrasında çoğu kişi normal hayata derhal devam edebilir.

Uygulamanın tam anlamıyla kalıcı olması bazı şeylere dikkat edilmesini gerektirir. Güneşin UV ışınlarına fazla maruz kalmak ya da solaryum seanslarıMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. cildin fazla kuru olmasıMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. bazı uyuşturucular ve sigara kalıcılığı olumsuz yönde etkileyen faktörlerdir. Alfa- hidroksiMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. retin-a ve glikolik asitMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. kalıcı makyaj uygulanan bölgelerden uzak tutulması gereken maddelerdir. Aksi halde etki azalabileceğinden belli sürelerde ekstra bakım gerekebilir. Göz kapaklarına güneş korumalı krem kullanmakMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. eye-liner uygulanmış gözlerde güneş gözlüğü takmakMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. dudaklara koruyucu sürmek gibi bazı önlemler makyajın kalıcılığını artıracaktır.

Alt 07-03-2009, 12:26 #42

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Parfüm kullanırkenMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. bazı kurallara uymakMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. kokunun etkisini artırıyor.

Kadınların vazgeçemediği tutkulardan biri olan güzel kokmanın etkisini arttırmak için dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları şunlar:

"Vücut: Parfümler kokularını yaymak için sıcaklıkMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. hareket gibi faktörlere ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle parfüm sürmek açısından vücudun bazı bölgeleri ayrıcalıklıdır. Sıcak ve nemli noktalar olan koltuk altlarıMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. göğüs aralarıMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. enseMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. kulak arkaları ve göbekMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. kanın fazla pompalandığı noktalar olan bilek içleriMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. şakaklar ve boyunMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. hareketli noktalar olan dirsekler ve diz içleri buna örnek verilebilir.

Saçlar: Eğer saçlarınızı parfümlemek istiyorsanızMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. öncelikle temiz olmalarına dikkat etmeniz gerekiyor. Kokuların birbirine karışmaması için şampuanınızı kokusuz olanlar arasından seçmeye özen gösterin. Saçlarınız kısa ise saç diplerinizeMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. uzun ise uçlarına sıkmanız yeterli olacaktır. Ayrıca fırçalamadan önce fırçanıza biraz parfüm sıkmanız sonuç üzerinde olumlu etki yapacaktır.

Giysiler: ParfümlerMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. pamukluMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. yünlü gibi doğal lifle dokunmuş kumaşlarda çok kalıcıdır ve rahat yayılır. Sentetik liflerde yayılımı ve kalıcılığı daha az olur. Parfümün en kalıcı olduğu dokular ise kürkler ve muslin kumaştan yapılmış eşarplardır. Parfümünüzü ceket ve mantoların astarlarınaMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. etek ve elbiselerin etek baskılarına sıkın. Asla giysilerinizi farklı parfümler sıkmayın. Üst üste sıkılan parfümlerin molekülleri iyi bir karışım oluşturmaz ve kötü bir etki uyandırır. İpekli giysilerinize kesinlikle parfüm sıkmayın aksi takdirdeMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. kalıcı lekeler bırakır. Eğer parfümünüzü sık sık değiştiriyorsanızMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. sadece vücudunuzu parfümlemekle yetinin. Koku zaten giysilerinize de sinecektir. Mücevher ve özellikle incilerinizin yakınında parfüm kullanmayın çünküMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. parfümlerdeki alkol mücevherlerin parlaklığını yok eder ve incileri sarartabilir. İç çamaşırlarınızın bulunduğu dolap veya çekmeceye parfümünüzle nemlendirdiğiniz yünlü bir kumaş parçası koyun. Ve giysi dolabınızı da parfümlemeyi unutmayın".
Alt 07-03-2009, 12:28 #43

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Dudaklarınızın güzel görünmesini istiyorsanız her şeyden önce kurumuş ve çatlamış olmamalarını sağlamalısınız. Bunun için yanınızda taşıyacağınız bir çatlak kremini (lipstick) gerektiğinde sürmeniz yeterli olacaktır.

Makyaja başladığınızda dudaklarınız çatlak olmamalı çünkü bunu bir anda gideremezsiniz. Ayrıca özellikle kışınMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. ruj seçiminizi dudak koruyuculu olanlardan yapmalısınız. Bazı pudralı rujlar güzel görünmelerine rağmen dudaklarınızı kurutabilir.

Ruj sürmeye başlamadan önce ne kadar hafif makyaj yapıyor olsanız da dudak kalemi kullanmalısınız. Doğru sürülen bir dudak kalemi makyajın natürelliğinden hiçbir şey eksiltmez. Önemli olan rengini doğru seçmekMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. süreceğiniz rujdan biraz daha koyu bir dudak kalemi kullanmalısınız. Dudaklarınız inceyse kalemi dudağın biraz dışından çekebilirsiniz ancak bunu abartmayın. Kalemin ucunun biraz küt olması daha yumuşak bir etki yaratacaktır. Keskin ve koyu renkte çekilmesi dudaklarınızın doğallığını bozacaktırMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. günlük makyajda bundan kaçının. Dudak kaleminizi rujun üstünden de sürebilirsinizMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. bu iki rengin daha iyi kaynaşmasını ve çizginin yumuşamasını sağlar.

Makyaj uzmanları genelde rujun fırça ile sürülmesini tavsiye eder ama bunu özellikle günlük makyajınızda yapmasanız da olur. Ruju sürerken dudak kaleminin de hafifçe üstünden geçmelisinizMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. sürdükten sonra dudaklarınızı birbirine yapıştırıp biraz hareket ettirirseniz de olur. Rujun fazlasını da bir parça kağıt mendille alırsanız daha pürüzsüz görünürler. Sürdüğünüz rujun kalıcı olmasını istiyorsanız pek kolay çıkmayan ever-lasting rujlardan kullanabilir ya da dudaklarınızın kuruma problemi yoksa rujdan önce biraz pudra sürebilirsiniz.

Rujun rengine gelinceMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. modadan önce kendinizeMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. yaptığınız makyaja ve gideceğiniz yere uygun olmasına dikkat edin. Mesela kahverengi tonlarında far kullanmışsanız kırmızı ya da pembe değil yine kahverengi tonlarında bir ruj kullanın. GündüzMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. fazla iddialı renklerden kaçınınMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. dudak renginizden biraz daha koyu ya da biraz daha açıkMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. "ruj sürdüm" diye bağırmayan doğal renkleri tercih edin.
Alt 07-03-2009, 12:29 #44

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Kıyafete göre makyaj önerileri

Nasıl giyineceğinizi biliyorsunuz ama hangi giysinize göre nasıl makyaj yapacağınızı biliyor musunuz?

Siyah renkte elbise giydiğinizde

Bej/Pembeden koyu eflatuna
Kahvenin tonları
Bakırın tonları
Siyah/Bej/Sarı
Alt 07-03-2009, 12:33 #45

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Kırmızı renkte elbise giydiğinizde

Siyahın tonları
Kahvenin tonları
Alt 07-03-2009, 12:34 #46

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Mavi renkte elbise giydiğinizde

Pembe/Leylak/Morun tonları
Yeşil renkte elbise giydiğinizde
Toprak renkleri
Kahvenin tonları
Bakırın tonları
Yeşilin tonları
Eflatunun tonları
Alt 07-03-2009, 12:37 #47

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Pembe renkte elbise giydiğinizde

Mavi/Gri/Leylağın tonları
Pembe/Mavinin tonları
Mor renkte elbise giydiğinizde
Pembenin tonları
Pembe/Leylak
Oranj renkte elbise giydiğinizde
Bakırın tonları
Mercan/Kayısı
Toprak renkleri
Alt 07-03-2009, 12:38 #48

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Lacivert renkte elbise giydiğinizde

Pembe/Leylak
Lila/Gri tonları
Bej/Pembe
Alt 07-03-2009, 12:41 #49

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Gri renkte elbise giydiğinizde

Pembe/Lila
Pembe/Gri/Siyah
Eflatunun tonları
Alt 07-03-2009, 12:42 #50

●нüzüη çiçєği●

๓єгฬє Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

hepsini okumadım ma ayararlı bilgiler tşkler
Alt 07-03-2009, 12:43 #51

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Beyaz renkte elbise giydiğinizde

Pembe/Leylak/Mor
Eflatun/Mor/Saks
Leylak/Mavi/Lacivert
Alt 07-03-2009, 12:44 #52

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Kahverengi elbise giydiğinizde

Bakırın tonları
Sarı/Yeşil
Mercan
Kayısı
Alt 07-03-2009, 12:46 #53

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Saks renkte elbise giydiğinizde

Pembe/Leylak/Morun tonları
Alt 07-03-2009, 12:48 #54

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Bej renkte elbise giydiğinizde

Kahvenin tonları
Bakırın tonları
Mercan/Kayısı
Alt 07-03-2009, 12:49 #55

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Etkileyici gözlerin sırrı

Her kadın güzeldir yeter ki güzel makyaj yapmayı bilsin öyle değil mi? Örneğin kalbin aynası olan gözlere yapılan çekici bir makyaj inanın sizi oldukça iddialı gösterecektir.

Gözlerinizi olduğundan daha güzel göstermek istiyorsanız makyaj hilelerine başvurmak zorundasınız. İşte güzel gözlere sahip olmanın sırları...

Farınızın rengini seçerken soğuk veya sıcak renklerden hangisinin sizin ten renginize uygun olduğuna dikkat edin. Soğuk renkler mavi bazlı renklerdir (pembeMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. mor...). Sıcak renkler sarı bazlı renklerdir (yeşilMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. turuncu...).

Far uygularken rengi keskin hatla bitirmeyinMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. sıfırlayana kadar yumuşak şekilde yayın. Görüntünüz derinlik kazanacaktır. Göz kalemini uyguladıktan sonra parmak uçlarınız ile yumuşak şekilde yayarak farınızla karıştırın.

Göz makyajınızın dış sınırındaMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. kaş kenarı ve burun kenarı arasındaki sınırın içinde kalın. Göz altında mat görüntü gözlerinize derinlik kazandıracaktır. Bu nedenle bu bölgeye ışıltı koymayın.

Kaş altınızın dış kenarına ve göz pınarınıza uygulayacağınız ışıltılı bakışlarınızdaki derinliği artıracaktır.

Maskaranızı uygularken öncelikle kirpiklerinizin üzerindenMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. sonra alttan zig zag hareketleriyle uygulayın. Kirpiklerinizin yelpaze gibi açıldığını göreceksiniz.
Alt 07-03-2009, 12:50 #56

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Adım adım göz makyajı

1. Örtücü ve ardından ince yapıda bir pudra ile göz altını aydınlatın ve matlaştırın.

2. Farınızı uygularken önce göz kapağınızın tamamında arzu ettiğiniz yoğunlukta rengi elde edin. Parmaklarınızla uyguladığınızda daha kolay olduğunu göreceksiniz. Daha sonra dışarıdan içeriye doğru kapağın iç çukurunda renk ile gölge oluşturun. Kaşlara kadar gelmeden rengi sıfırlayın. Keskin hatlardan kaçının. Daha iddialı görünüm istediğinizde uyguladığınız rengin bir ton koyusuyla gölgeyi yoğunlaştırabilirsiniz.

3. Kirpik diplerinizdenMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. dışarıdan içeriye doğru göz kaleminizi uygulayın. Yumuşak bir görünüm ve derin bir ifade için parmak uçlarınız ile yayın.

4. Maskara uygulayarak bakışlarınızdaki derinliği güçlendirin.

5. Kaşlarınızı kaş kalemi ile şekillendirerek göz makyajınızı tamamlayın.
Alt 07-03-2009, 12:52 #57

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Makyaj yapmayı bir türlü beceremeyenlerdenseniz bazı ipuçlarını kaçırıyorsunuz demektir. Öyleyse yazımızı okuyun ve birkaç yardımcı püf noktası ile bu işin üstesinden gelin.

Öncelikle cildinizi size uygun temizleyici ile temizledikten sonraMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. cildinizi bir miktar yine cildinize uygun bir krem ile nemlendirin.

Cilt tipinize ve renginize uygun bir fondöteni bütün yüzünüze ve çenenizin altına doğru düzgünce yayın. Fondöteni ince bir tabaka halinde sürmeye özen gösterinMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. bu şekilde daha iyi sonuç elde edeceksiniz.

Cildinizdeki kusurları bir kapatıcının yardımıyla gizleyin. Bunun için cilt lekelerine veya sivilce gibi yerlere bir miktar kapatıcı sürmeniz yeterli. Gözlerinize farı sürerken önce tüm göz kapağına bir aplikatör yardımıyla farı sürün. İstediğiniz kısımlarda rengi azaltınMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. artırın.

Göze gölge yapmak istiyorsanız bunu bir göz kalemi ile yapabilirsiniz. Uygulayacağınız tonMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. göz farından daha koyu olmalıdır.

Yaptığınız bu çizgiyi bir pamuklu çubuk yardımıyla hafifçe yukarıya doğru dağıtın.
Kirpiklerinizin daha sık görünmesi ve göz biçiminizin daha iyi fark edilmesi için göz çevresine yani kirpik diplerinize çizgi çekebilirsiniz ancak sert çizgilerden kaçının.
Kaşlar içinse bir fırça yardımıyla kaşlarınızı yukarı doğru tarayın. Kaş renginize uygun bir kalemle kaşlarınızı küçük darbelerle boyayın ve hafifçe dağıtın. Bunun için toz far da kullanabilirsiniz.

Yanakları renklendirirken allığınızı yanak çukuruna iyice yayın. Allığı sürdüğünüz yerde sadece bir parlaklık olmalı. Boyanın nerede başlayıp bittiğini gösteren çizgiler olmamasına dikkat edin.

Dudaklarınıza çekici bir görünüm verebilmek için dudak çevrenize rujunuzun bir ton koyusu olan kaleminizle çerçeve yapın. Bir ruj fırçasıyla dudaklarınızı boyayın. Bu işlemden sonra dudaklarınıza biraz pudra sürüp ikinci bir kat ruj sürün. Alt dudağınıza biraz parlatıcı sürerseniz dudaklarınız daha çekici görünür.
Alt 07-03-2009, 12:53 #58

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

DOĞAL ÜRÜN KULLANIN

BİLİMADAMLARIMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. kozmetiklerle ilgili ürkütücü bir gerçeği ortaya çıkardı. Birçok rimelMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. göz kalemi ve farda bulunan pigment ve fatalat gibi kimyasal maddelerMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. gözde ciddi sağlık sorunlarına neden oluyor. UzmanlarMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. özellikle gece rimel ve göz kalemi silinmeden uyumanın körlüğe varan sorunlarına yol açtığını belirtiyor. Gözdeki alerjilerin yüzde 92'sinin makyaj malzemelerinden kaynaklandığını belirten bilimadamlarıMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. bu nedenle doğal ürünler seçilmesini tavsiye ediyor.
Alt 07-03-2009, 12:54 #59

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

NASIL KORUNURSUNUZ?

RENKLİ rimel ile göz kalemlerindeki renk verici maddelerin göz kuruluğuna da neden olduğunu vurgulayan uzmanlarMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. kozmetiklerin zararını en aza indirmek için şu tavsiyelerde bulunuyor:
* Suda çıkmayan ürünlerden kaçının.
* Toz farları tercih edin.
* Rimel çubuklarında bakteri oluşur. En fazla 4 ay kulanın.
* Makyajı temizlemeden yatmayın.
* Rimel veya maskara MR çekimlerinde yanlış görüntüye yol açarMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. bu tetkik sırasında makyajsız olun.
* Kalemi sadece gözün dışına çekin
Alt 07-03-2009, 12:55 #60

∂i$i вєℓα`

Forumun Tiryakisi

Makyaja vakit yoksa...ŞİPŞAK makyajlar yapın!

Zamanla yarışan kadınlar için makyaja vakit ayırmak neredeyse bir lüks oldu! Eğer zamanınız dakikalarla sınırlıysaMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. işte size şahane öneriler

5 dakika
Eğer yüzünüzde hiç makyaj yoksa:
* İnce bir tabaka halinde mat fondöten sürün.
* Büyük bir fırça yardımıyla şeftali tonlarındaMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. fazla belirgin olmayan bir allık sürün.
* NötrMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. ama rujun dudaklardan taşmasını önleyen bir dudak kalemi uyguladıktan sonraMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. pembe ya da bej renklerinde bir ruj sürün.
* Tahta ya da metal bir pens ile saçınızı toplayın.

Eğer sabah evden çıkarken makyaj yaptıysanızMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. bu makyajı tazelemeniz de mümkün:
* Pamuklu çubuğa bir miktar yağsız makyaj temizleyicisi sürün. Dudağınızdaki ruj kalıntılarını ve gözlerinizin altına bulaşan eski makyajınızı temizleyin.
* Transparan pudra ile yüzünüze pürüzsüz bir görünüm verin.
* Gözünüzün sadece üst kısmına ince bir kalem çekin.
* Dudak kalemi kullanmadan renkli bir dudak parlatıcısı ile makyajınızı tamamlayın. BiliyorsunuzMakyaj..Son Dakika Makyaj'ları, pratik bilgiler Ve Dahası.. renksiz parlatıcılar özellikle de sıvı parlatıcılar çok moda.
* Başınızı öne doğru eğerek saçınızı fırçalayın ve sprey sıkarak daha hacimli bir görünüm kazandırın.
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:53 .