Microsoft OneNote iOS uygulamasına 3D Touch desteği geldi

#1
Microsoft OneNote iOS uygulamasına 3D Touch desteği geldi
Microsoft OneNote uygulamasının iOS, Android, Windows ve web versiyonlarını güncelledi. Yayınlanan güncelleme, her uygulamaya ayrı ayrı özellikler kazandırdı. Android kullanıcıları, yeni OneNote işareti sayesinde başka bir uygulamada olsalar bile düşüncelerini hızlıca yazıya dökebilecek. Ekranın her yerine yerleştirilebilen bu işaret, dokunulduğu zaman metin girişi bölümünü ortaya çıkarıyor. Microsoft, yeni OneNote özelliğinin dağıtımını kademeli olarak gerçekleştirdiği için bazı Android kullanıcılarının iki veya üç hafta beklemesi gerekebilir.
Microsoft OneNote iOS uygulamasına 3D Touch desteği geldi
Microsoft OneNote iOS uygulaması için yayınlanan güncelleme ise iPhone Büyük Gs ve iPhone Büyük Gs Plus sahiplerinin 3D Touch desteğinden faydalanmasını mümkün kılıyor. Microsoft OneNote ikonuna uzun süreli dokunulduğunda ortaya çıkan menü üzerinden kullanıcılar, yeni not oluşturma veya oluşturulan son notları görüntüleme ekranına hızlıca erişebiliyor. Buna ek olarak, Microsoft OneNote iOS uygulamasının ekranının iPad Pro’nun büyük ekranına uygun olarak optimize edildiğini belirtmekte fayda var.
Microsoft OneNote iOS uygulamasına 3D Touch desteği geldi
Microsoft OneNote’un iOS ve web versiyonları, bundan böyle ses kaydı da gerçekleştirebilecek. Bunun için kullanıcıların giriş tuşuna basması ve ardından Ses Kaydet seçeneğine dokunması yeterli oluyor. Buna ek olarak, Microsoft OneNote’un web versiyonunda oluşturulan notlara dosya iliştirilebilecek.
Microsoft OneNote Windows uygulamasına eklenen yeni özellikten ise sadece Office 365 Ev ve Bireysel aboneleri faydalanabiliyor. Bu özellik kullanıcılara OneNote sayfasına Office Mix Videos, YouTube ve Vimeo videolarını yerleştirme fırsatını veriyor.

İlginizi Çekebilir

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:11 .