Tatlı Aşkım

Tatlı Aşkım (https://www.tatliaskim.com/)
-   Motorlu Araçlar Dünyası (https://www.tatliaskim.com/motorlu-araclar-dunyasi/)
-   -   Laz Rover'in Yeni Sahibi Ağaoğlu (https://www.tatliaskim.com/motorlu-araclar-dunyasi/612577-laz-roverin-yeni-sahibi-agaoglu.html)

Loresima. 28-02-2013 19:14

Laz Rover'in Yeni Sahibi Ağaoğlu
 
http://www.tatliaskim.org/resimler/2...-28/107920.jpg
Trabzonlu iki mobilya ustası tarafından yapılan Laz Rover, yeni sahibi, işadamı Ali Ağaoğlu'na verilmek üzere İstanbul'a getirildi. Ahşap otomobili Ağaoğlu yurt dışında olduğu için Ağaoğlu Şirketler Grubu yetkilileri teslim aldı. Ali Ağaoğlu'yla satış fiyatını konuşmadıklarını söyleyen Beşköy Beldesi Belediye Başkanı Yahya Narmanlı "Ağa'nın eli tutulmaz" dedi.
http://www.tatliaskim.org/resimler/2...-28/107921.gif
Köprübaşı İlçesi Beşköy Beldesi'nde, kaportası ile içinin bazı bölümleri ahşaptan yapılan ve 35 bin liraya mal olan Laz Rover, otomobil koleksiyonuyla da tanınan işadamı Ali Ağaoğlu, tarafından satın alındı. 1.5 ton ağırlığında, 105 beygir gücünde, saatte 140 kilometre hıza ulaşan ahşap otomobil, Ağaoğlu'na teslim edilmek üzere çekici üzerinde Trabzon'dan İstanbul'a getirildi. Land Rover'den esinlendiği için Laz Rover adı verilen otomobil, mobilya ustası Mustafa Kaya ve Beşköy Belediye Başkanı Yahya Narmanlı tarafından, işadamı yurt dışında olduğu için Ağaoğlu Şirketler Grubu yetkililerine teslim edildi.


Ahşap otomobili bir arkadaşıyla birlikte gürgen ağacından yapılmış malzeme kullanarak 2 ayda yaptıklarını belirten mobilya ustası Mustafa Kaya, "Bu arabayı Beşköy belediye Başkanı Yahya Narmanlı'nın siparişi üzerine yaptık. Trabzon Federasyonu'nun düzenlemiş olduğu İstanbul Feshane'deki etkinliklere katıldık. Etkinliklerde çok yoğun ilgi gördük, hatta Avrupa'dan görmek için gelen insanlar oldu. Değerli iş adamı büyüğümüz sayın Ağaoğlu, arabamızı buraya getirmemizi söyledi. Bu arabanın burada olması bizim için çok büyük bir gurur kaynağı"dedi.Geçtiğimiz yıl da ahşap klasik otomobil yapan Mustafa Kaya, bir sonraki projesinin ahşaptan helikopter yapmak olduğunu kaydetti.


AĞA'NIN ELİ TUTULMAZ
Köprübaşı İlçesi'ne bağlı Beşköy Belde Belediye Başkanı Yahya Narmanlı ise Ağaoğlu'nun otomobil için yüksek meblağlar ödediği konusundaki haberleri kendilerinin de gazete ve televizyonlardan öğrendiğini söyledi.
Narmanlı, Ağaoğlu'yla otomobil satışı konusunda pazarlık yapıp yapmadıkları şeklindeki soruya "Pazarlık söz konusu değil. Ağaoğlu hemşehrim. Ağaoğlu gibi biri, bizi buraya davet ettiyse, bizlere bu şerefi verdiyse herhangi bir para söz konusu olamaz. Ağa'nın eli tutulmaz. Otomobili, kendisinden herhangi bir para talep etme amacıyla buraya getirmiş değiliz. Biz bu arabayı buraya getirdik, bunun onurunu yaşıyoruz" diye cevap verdi.


http://www.gercekkulis.com/image.php...pg&w=549&h=330
http://www.tatliaskim.org/resimler/2...-28/107922.jpg
http://www.tatliaskim.org/resimler/2...-28/107923.jpg
http://www.tatliaskim.org/resimler/2...924.jpg?t=news
http://www.tatliaskim.org/resimler/2...-28/107925.jpg

http://www.tatliaskim.org/resimler/2...107929.jpg?v=1

"umut" 28-02-2013 19:16

vay be ağanın eli tutulur mu ?
içimden şu geçiyor istemem yan cebime koy belkide değildir amaçları doğruda olabilir
ama ahşap dan yapılmış tamamen mükemmel ya

Aventador 28-02-2013 19:20

" Ağaoğlu gibi biri, bizi buraya davet ettiyse, bizlere bu şerefi verdiyse "

Bu cümlenin için " Şeref " kelimesinide kullanmış ya helal olsun. :)


Yönetmen 28-02-2013 19:21

yakışır yakışır ali ağaoğlu..

Kaç aileden ah aldın bilmem farkındamısın? Değilsindir eminim. Başını paraya bakmaktan yukarı kaldırmadın ki?

Kaç aile zar-zor biriktirdiği paralarla evlerine yatırıp yarı yolda bırakıldı? Medya yanıstırmı bunları? Tarafsız medyalar yansıttı. 2 gün sonra gündem değişti..

Şimdi gelelim can alıcı soruya;

Bu aldığın yeni araç.. sırat'ta yardım edecekmi karşıya geçmen için?

Loresima. 28-02-2013 19:30

3 Milyon dolar'a satıldığı iddaları vardı ne kadar doğru bilmiyorum ama, kendiside söyledi zaten değerinin yüksek olduğunu hemde memleketine katkıda bulunmak istediğini belirtmişti.

JeSsy 01-03-2013 10:18

Güle Güle Kullansın.
Arabanın Dış Görünümünü Beğenmedim.
Ama Ön Konsol Güzelmiş :)

Aѕα 02-03-2013 20:50

Hayırlısı Olsun Zenginin Parası Züğürdün Çenesini Yorarmış : )


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:59 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

-

2005-2018 Tatliaskim.com