Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Lütfen doğru cevaplayın

Başlık: Lütfen Kopya içerik eklemeyin: Mesajınız:

Başlık Sembolleri

Konunun başında Sembol kullanmak için aşağıdaki Listeden bir Sembol seçiniz:
 
Diğer Seçenekler
Diğer Ayarlar
Linkleri otamatikmen URL´e cevir
Konuya ait Cevaplar (Yeniler yukarda)
22-12-2015 10:15
Mesaj 10170778
Gökçe.
iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile çekilen Live Photos formatındaki fotoğraflara birkaç hafta önce Tumblr uygulaması destek vermeye başlamıştı. Şimdi de Facebook iOS uygulamasına Live Photos desteği ekledi. Ne var ki, bu destek sadece iOS kullanıcılarıyla sınırlı olduğu için, Live Photos fotoğraflar sadece Facebook’un iOS uygulamasında görüntülenebilir olacak. Android, masaüstü ve mobil web kullanıcıları ise dışarıda kalacaklar. iOS 9 ve üstü sürümle çalışan iOS cihazlarında Live Photos fotoğrafları görüntülenebilir olacak. Bu demek oluyor ki, iPhone 4s ve daha yeni cihaz sahipleri bunları görebilecekler.
Live Photo paylaşmak isteyen Facebook kullanıcıları bunları normal fotoğraflar gibi yüklüyorlar. Ancak fotoğraf paylaşırken sağ üst köşede yer alan “Live” seçeneğini seçmeleri gerekiyor. Facebook’un Haber Kaynağı içinde görüntülenmeye başlanan Live Photo’yu takipçileriniz veya arkadaşlarınız üstüne bastırarak görüntüleme imkanını elde ediyor, böylelikle fotoğraftaki hareketi de görebiliyorlar. Tabii ki, iOS 9 veya üstü sürümle çalışan bir Apple cihazında Facebook uygulamasını kullanıyorlarsa.Facebook Live Photos desteğini ilk etapta her kullanıcı için sunmuyor. Bunun yerine sadece küçük bir kullanıcı grubu için bu özelliği kullanıma açıyor, küresel açılım ise gelecek yıl içinde gerçekleştirilecek. Facebook, iOS uygulaması ikonunda Apple’ın 3D Touch özelliğini daha önce desteklemeye başlamış, kullanıcılara Hızlı Aksiyonlar aracılığıyla fotoğraf çekme, fotoğraf yükleme veya durum güncellemesi paylaşma gibi işleri doğrudan ve hızlı şekilde gerçekleştirme fırsatı vermişti.
[eskizz]
Live Photos gibi 3D Touch işlevleri için uygulama destekleri yavaş yavaş artmaya başlıyor. Çoğu uygulama ana ekrandaki uygulama ikonları içinde Hızlı Aksiyon menülerini sunmaya başladı, bazılarında Peek ve Pop veya diğer uygulama içi 3D Touch işlevlerini de görüyoruz. 3D Touch’ın sadece en yeni iPhone’larda sunulan yeni bir özellik olması doğal olarak 3D Touch destekli işlevlerin uygulamalara biraz daha yavaş gelmesine neden oluyor. Live Photos’un daha fazla uygulama içine girmesini bekliyoruz, Instagram sıradaki uygulama olabilir.
Yetkileriniz
Mesajlara Cevap verme yetkiniz Aktif dir.
Mesajlara Cevap verme yetkiniz Aktif dir.
Eklenti ekleme yetkiniz Aktif değil dir.
Kendi Mesajınızı değiştirme yetkiniz Aktif değildir dir.
BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Forum Kuralları
Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:32 .