Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Lütfen doğru cevaplayın

Başlık: Lütfen Kopya içerik eklemeyin: Mesajınız:

Başlık Sembolleri

Konunun başında Sembol kullanmak için aşağıdaki Listeden bir Sembol seçiniz:
 
Diğer Seçenekler
Diğer Ayarlar
Linkleri otamatikmen URL´e cevir
Konuya ait Cevaplar (Yeniler yukarda)
01-03-2016 14:20
Mesaj 10183233
Gökçe.
Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım mecrası Facebook'un daha önce kullanıma sunduğu Moments uygulamasına yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Kullanıcılara çok daha kullanışlı bir platform sunmak adına son olarak video paylaşım özelliği ekledi.
Dünyaca popüler sosyal paylaşım sitesi Facebook, arkadaşlar arasında hızlı ve kolay fotoğraf paylaşımı sağlayan Moments uygulamasını ilk olarak geçtiğimiz haziran ayında ABD'de, daha sonra aralarında ülkemizin de yer aldığı birçok ülkede iOS ve Android platformlarında kullanıma sunmuştu.
Film rulosu üzerinde tarama yaparak kişilerin yüzlerini tespit eden ve otomatik olarak etiketleyen yüz tarama teknolojisi ve benzeri birçok özelliği sayesinde fotoğrafların etiketlenmesi ve paylaşılmasını basitleştiren uygulamaya şimdi de yeni bir özellik daha ekleniyor.
Moments'te fotoğraflar üzerinde her ne kadar yüz tanıma teknoloji önemli bir rol oynasa da bu özellik videolar üzerinde kullanılamıyordu. Facebook aldığı kararla Moments uygulamasını daha işlevsel hale getirmek adına video paylaşım özelliğini de aktif ettiğini duyurdu.
Daha önce video paylaşımı konusunda yüz tanıma teknolojisi söz konusu değilken şuan bu özelliği videolar üzerinde de kullanabileceğiz. Videolar üzerinde arkadaşlarımızı otomatik olarak etiketleyebilir, fotoğraf rulosundan oluşan slayt gösterilerini de yine bu uygulama sayesinde daha kolay yoldan paylaşabiliriz.
Yetkileriniz
Mesajlara Cevap verme yetkiniz Aktif dir.
Mesajlara Cevap verme yetkiniz Aktif dir.
Eklenti ekleme yetkiniz Aktif değil dir.
Kendi Mesajınızı değiştirme yetkiniz Aktif değildir dir.
BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Forum Kuralları
Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:33 .