Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Lütfen doğru cevaplayın

Başlık: Lütfen Kopya içerik eklemeyin: Mesajınız:

Başlık Sembolleri

Konunun başında Sembol kullanmak için aşağıdaki Listeden bir Sembol seçiniz:
 
Diğer Seçenekler
Diğer Ayarlar
Linkleri otamatikmen URL´e cevir
Konuya ait Cevaplar (Yeniler yukarda)
12-07-2018 21:13
Mesaj 10284882
APFMH
O zaman 2019’u merakla bekliyorum
14-05-2018 21:04
Mesaj 10276751
` baLım.
İkizler burcu erkeği nasıl bir karaktere sahip ?
07-03-2018 11:01
Mesaj 10271480
Yönetici
İKİZLER BURCU 2019 İŞ HAYATI
ikizler burcu 2019 iş hayatında yükselmeler yaşayabilir. İşsizlerin iş bulabileceği, çalışıyor olanların ise daha iyi bir konuma gelecekleri bir yıl olabilir. Dingin dönemlerinde vaktini boşa harcamayıp sağlam bir kariyer planı yapan ikizler bu yıl bunun etkilerini görecek.

ikizler burcunun adaptasyon yeteneğini geçtiğimiz yıl ki burç yorumlarında da ele almıştık. Bu sene de lafını etmeden geçemeyeceğiz. ikizler burcunun iş yaşamında iyi konuma gelebilmesinin altında ki en temel özelliklerinden biri bu. Duruma ve şartlara kolayca adapte olabilen ikizler sahip oldukları ya da olacakları konumu kolay kolay başkasına kaptırmazlar. Bu özelliğinizin kıymetini bilin ve bunu kullanın.

Girişimcilik deneyimleri olan ikizler mensupları var olan projelerinin başarılı geri dönüşlerini 2019’da yaşayacaklar.

İKİZLER BURCU 2019 AŞK HAYATI
ikizler burcu 2019 aşk hayatı durağan geçebilir. Fakat bu durağanlık esnasında beklenmedik aşk oluşumları da görülebilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz aşk ansızın kapınızı çalabilir. Tanıyor olduğunuz ama onla ilgili aşk adına hiçbir şey düşünmemiş olduğunuz birine karşı bu duyguları hissetmeye başlayabilirsiniz. Yani aşk, burnunuzun dibinde duruyor olabilir.

Evli ya da sevgilisi olan ikizler için durum biraz daha karışık! Bu yıl, ilişkisinin yanlış kişiyle olduğunu düşünen ikizler çok sayıda olacak. Yıldız haritanızda aşk grafiği şüphe ve pişmanlığı gösteriyor. Ama kısa bir süreliğine ve dalgalanmalar halinde!

Var olan ilişkinizle ilgili pişmanlık gibi duyguları yıl boyunca farklı dönemlerde ufak ufak yaşayabilirsiniz. Bu etkileri hissedecek olursanız fevri davranıp ilişkinizle ilgili radikal kararlar almayın.

İKİZLER BURCU 2019 TILSIMLI GÖREVİ
ikizler burcu 2019 tılsımlı görevi ‘Motivasyon’. Hem kendini motive etmek hem de çevresini motive etmek konusunda emek sarf edecek olursanız ikizler burcuna bahşedilmiş olan mucizeleri hayatınıza çekme şansınız olacak. Neden? Hayata motive olmuş bir zihin, çevreden gelen tüm uyarıcılara karşı son derece açık bir algıya sahip olur. Bunu çevreniz için de yapacak olursanız algı seviyeniz katlanır.

Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler 2019 yılında 2 kez yaşanacak. Yıldız haritanıza göre parıltılı dönemlerinizin birincisi 07 Ağustos ile 07 Eylül aralığında, ikincisi ise 21 Aralık ile 01 Ocak aralığında görülecek.

Bu tarih aralıklarında dikkatli olun ve hayatınıza girecek mucizevi fırsatları görmeye çalışın. Tılsımlı görevinizi uygulayın ve mucizelerinizi yakalayabilecek algıya geçiş yapın.

İKİZLER BURCU 2019 SAĞLIK DURUMU
ikizler burcu 2019 sağlık durumu genel olarak iyi görünüyor ama bunla beraber tedbirli olunması gereken şeyler var. Kulak burun ve boğaz bölgesinde bazı hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Özellikle kulak çınlamaları, iltihap kapma vakaları, boğaz enfeksiyonu görülebilir. Vücudunuzdaki faydalı bakterileri şimdiden artırmaya başlasanız iyi olur. Böylece enfeksiyonlara karşı bir kalkan oluşturmuş olursunuz.
Yetkileriniz
Yeni Mesaj yazma yetkiniz Aktif değil dir.
Mesajlara Cevap verme yetkiniz Aktif dir.
Eklenti ekleme yetkiniz Aktif değil dir.
Kendi Mesajınızı değiştirme yetkiniz Aktif değildir dir.
BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Forum Kuralları
Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:50 .