Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Lütfen doğru cevaplayın

Başlık: Lütfen Kopya içerik eklemeyin: Mesajınız:

Başlık Sembolleri

Konunun başında Sembol kullanmak için aşağıdaki Listeden bir Sembol seçiniz:
 
Diğer Seçenekler
Diğer Ayarlar
Linkleri otamatikmen URL´e cevir
Konuya ait Cevaplar (Yeniler yukarda)
09-03-2010 21:46
Mesaj 6953705
DAMLA22
rica ederim
09-03-2010 18:54
Mesaj 6952832
kübrAslan
Tesekkürler!
09-03-2010 18:40
Mesaj 6952746
Güneşim123
Teşekkür ederim.

Kıyafetlerinizi değiştirin ve hayatınızı değiştirin! Öyle yaptım...
09-03-2010 18:33
Mesaj 6952710
DAMLA22
[eskizz]
Nasıl görünmek istediğimize karar vermeden önce kim olduğumuzu bilmemiz gerekir.Eğer stilinizi ve kendinizi anlatmanız için altı ile on kelime kullanmanız gerekse bunu yapabilir misiniz? Zarif, eğlenceli, ciddi, soğukkanlı, pratik, hırslı olduğunuzu söyleyebilir misiniz?
Bu büyüleyici egzersiz kendinizi tanımanız ve bu sayede eşsiz kişisel görünümünüzü bir araya getirmeniz için temel bir dayanaktır. Bunun sebebi nasıl giyinmek istediğimizi yada nasıl görünmek istediğimizi bilmeden önce kim olduğumuzu bilmemiz gerektiğidir.
İç gözlem konusunda ne kadar iyisiniz?
Nereden başlayacağınızı bilmeniz açısından, özellikler ve nitelikleri içeren uzun bir liste yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu herşeyin daha kolay olmasını sağlar. Bazı insanlar eğlenmekten çok hoşlanırlar ve bu listeyi 10 maddeye indirmek için mücadele ederler. Bunun yanında bazıları da bir yada iki madde yazmayı bile çok zor bulurlar. İç gözlem hepimizin yapmaya alıştığı bir şey değildir. Bu yüzden bu egzersiz o kadar kolay değildir ama kadınların kendilerini keşfetmeleri açısından eğlenceli olabilir.
Nasıl bir izlenim bırakıyorsunuz?
Sizi ilk defa gören bir insanı düşünün. Sizce hakkınızda nasıl bir izlenime kapılıyorlar? Zarif, klasik, kendine güvenen, ince ve şık birini mi görüyorlar? yada sizin dinamik, profesyonel, özgür ve cana yakın birini mi görüyorlar? Yada sizi modası geçmiş kıyafetler giyen, dağınık, pasaklı biri olarak mı algılıyorlar?
Kişisel marka kolaylaştırır
Hatırlayın, bir insan sizi ilk gördüğünde bakacağı ilk şey dış görünüşünüzdür. Ve ilk izlenim için sadece tek bir şansınız vardır. Kıyafetler dünyayla iletişime geçmemiz için sözsüz araçlardır. İyi haber, eğer bunu akıllıca yaparsak insanların bize olan saygılarını etkileyebiliriz. 'Kişisel Marka' kullanılan süslü bir kelimedir ve anlatmak istediği tek şey kendimizi bilmek ve beraberinde kendimizi 'paketlemek'tir. Bilinçli bir şekilde giyinirsek doğru insanların ilgisini çekebilir ve hayatımıza doğru fırsatların girmesine neden olur.
Gelişmeye devam edin
Bu egzersiz sürekli geliştiğimiz için zaman zaman çok yararlıdır. Eğer gelişmiyor olsaydık hayatımızın ne gibi bir amacı olabilirdi? Giyinme tarzımızı güncellemek hayatta nerede durduğumuzu bilmemize yardımcı olur ve gelişmemize yardımcı olur.
"Moda kurbanı" gibi değil "güncel" durun
Hiçbirimiz moda kurbanı gibi görünmek istemeyiz o yüzden trend olan kıyafetlerin güncelliğini de kontrol etmelisiniz. Ne zamandan beri saç stilinizi değiştirmediniz? En son ne zaman kıyafetlerinize yada makyaj malzemeleriniz renklerine baktınız? Hayattaki herşey değişiyor ve bizimde değişmemiz şart. Bilgisayarımızı, yediklerimizi değiştiriyoruz ama görünümümüzü pek sık değiştirmiyoruz.
Kendine güven ve kişisel gelişim
Kıyafetlerimizin bizi taşıması ve desteklemesi gerekir. Yeni bir işe başlıyorsak yada terfi bekliyorsak yada insanların ilgisini üzerimize çekmek istiyorsak, kıyafetlerimiz bunu yapmamız için bize güven verir. Yeni anlaşmalar yaparken kıyafetlerimiz bizi destekler ve bize amacımızı hatırlatır.
Kıyafetlerinizi kasıtlı giyin
Kıyafetleriniz içinizdeki güven ve yaratıcılığı uyandırır. Kıyafetlerinizi değiştirin ve hayatınızı değiştirin!
iVillage

Yetkileriniz
Yeni Mesaj yazma yetkiniz Aktif değil dir.
Mesajlara Cevap verme yetkiniz Aktif dir.
Eklenti ekleme yetkiniz Aktif değil dir.
Kendi Mesajınızı değiştirme yetkiniz Aktif değildir dir.
BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Forum Kuralları
Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:47 .