Konu Cevaplama Paneli
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Konu: Canım Babam Dizisi Bölüm Özetleri Konu Cevaplama Paneli
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın
Lütfen doğru cevaplayın
Başlık: Lütfen Kopya içerik eklemeyin:
  
Mesajınız:
Başlık Sembolleri
Konunun başında Sembol kullanmak için aşağıdaki Listeden bir Sembol seçiniz:
 

Diğer Seçenekler
Diğer Ayarlar

Konuya ait Cevaplar (Yeniler yukarda)
10-06-2011 19:21
` υмвяεʟʟα ~ 4. bölümü heyecan ile bekliyorum
Teşekkürler canım.
10-06-2011 18:22
TatLıcDı
3. Bölüm Özeti

Ömer bir süredir okuldaki iri gövdeli bir arkadaşından eziyet görmektedir, paralarını ve eşyalarını ona kaptırır. Bu durumdan babasına bahsetmek ister ama onun ilkokuldayken yaptıklarını duyunca vazgeçer; babası ilkokuldaki zorba bir çocuğu evire çevire dövmüş ve ona haddini bildirmiştir. Bunu duyan Ömer gerçekleri babasından gizlemeye ve Cansu'dan yardım almaya karar verir.

Aikido ustası olan Cansu Kerem'den gizli Ömer'e dövüş dersi vermeye başlar. Oğlunun Cansu'ya bilgisayar öğretmeye çalıştığını sanan Kerem gerçekleri öğrendiğinde çok geç olacak ve Cansu'yla arası bozulacaktır.
Diğer yandan Yılmaz Cansu'yu Allahın emriyle istemeye karar vermiştir. Ancak Yılmaz'ın annesi dövüşen gelin istemediğinden, İsmet kızının aikidoyu bıraktığını söyler. Kızını tansiyon ilaçlarını içmeme tehdidiyle yola getirmeye çalışan İsmet'i ve Yılmaz'ın ailesini nahoş süprizler beklemektedir.
10-06-2011 18:20
TatLıcDı
2.Bölüm özeti

Pınar'ın bir arkadaşının sevgilisi ile samimi görüntülerini gören Kerem'in içine kurt düşer. Pınar'ın erkek arkadaşı olup olmadığını kontrol etmek için ağzını arayan Kerem, aldığı cevaplarla rahatlar. Ancak Pınar ilk aşkının heyecanını yaşamakta ve bunu sadece Cansu ile paylaşmaktadır. Bu arada Cansu'nun ilk aşkı olan Melih de yıllar sonra gittiği Almanya'dan bir süreliğine geri gelmiştir. Bu haber ile heyecanlanan Cansu, Melih'in kendisine hala ilgi göstermesinden çok mutlu olur. Yeniden umut beslemeye başlar. Kerem ise Ömer sayesinde ulaştığı özel yazışmalarından Pınar'ın sevgilisi olduğunu ve okul gezisinde birlikte olacaklarını öğrenince Ağva'ya peşlerinden gitmeye karar verir. Cansu, Kerem'i engellemeye ikna edemeyince, olayların büyümemesi için Kerem ile birlikte Ağva'ya gider. Bu yolculuk hem Kerem hem de Cansu için sürpriz sonuçlar doğurur.


[eskizz]
10-06-2011 18:19
TatLıcDı
[eskizz]Canım Babam Dizisi 1. Bölüm Özeti
Kerem dört yıl önce eşini kaybettiğinde üç çocuğuyla kalakalmıştır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu ve zamansız kaybettiği eşinin ardından kendini işine adamış, hem doktorluk, hem de başhekimlik yaparak uzun saatler çalışmış, bu süreçte çocuklarını dadılar büyütmüştür. Bir süre önce bu aşırı çalışma temposundan bunalan ve çocuklarını ihmal ettiğini fark eden Kerem yaşamını değiştirmeye karar verir; başhekimliği bırakır, evini hastaneye yakın bir sokağa taşır ve dadıyı işten çıkarır. Bundan böyle çocuklarına kendisi bakacak, her ihtiyaçlarıyla ilgilenerek kaybettiği zamanı geri kazanmaya çalışacaktır. Ancak Kerem’i yeni hayatında renkli bir sürpriz beklemektedir çünkü yeni taşındıkları bu aile yadigarı köşk, mahallenin tatlı belası Cansu’nun eviyle dip dibedir. Cansu kısa zamanda çocukların sevgilisi haline gelirken, Kerem’in de hem sürekli didiştiği hem de yardım almadan duramadığı komşusu olarak evin adeta doğal bir üyesi olur. Kerem’le Cansu çocuk yetiştirme konusunda sürekli çatışırlarken bu çatışmadan çıkan denge, çocukların ihtiyacı olan aile ortamını yaratır. Ve birbirine zıt bu iki insan arasında zamanla adı konulamayan bir duygusal bağ oluşur.

Yetkileriniz
Yeni Mesaj yazma yetkiniz Aktif değil dir.
Mesajlara Cevap verme yetkiniz Aktif dir.
Eklenti ekleme yetkiniz Aktif değil dir.
Kendi Mesajınızı değiştirme yetkiniz Aktif değildir dir.

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalıBütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:07 .