Konu: Aşk , Anlık İntihar. Konu Cevaplama Paneli
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Lütfen doğru cevaplayın

Başlık: Lütfen Kopya içerik eklemeyin: Mesajınız:

Başlık Sembolleri

Konunun başında Sembol kullanmak için aşağıdaki Listeden bir Sembol seçiniz:
 
Diğer Seçenekler
Diğer Ayarlar
Linkleri otamatikmen URL´e cevir
Konuya ait Cevaplar (Yeniler yukarda)
15-04-2012 14:53
Mesaj 9251360
hayallmuhendisi
Az önce sokakta yürüyordum seninle. Sen nerdeydin bilmiyorum ama senle yürüyordum işte. Karşıdan karşıya geçerken aniden durdum seninle öpüşmeye başladım. Herkes bize bakıyordu. Tüm benliğimle içindeydim.

Dudaklarının dudaklarıma bıraktığı ıslaklıkla dans ediyordum.
Arabam yine yolda kaldı. Cebimdeki paranın yarısı gitti. Umurumda değildi. Sen vardın ya. Yeterdi.

Şehrin ışıkları hızla akıp geçiyor. Taksinin camına başımı yaslanmış az önce koluma sinen kokunla şehre bakıyorum. Kokunu kaybetmekten korkuyorum.

Gözlerine bakarken korkuyorum kızıyorum seviniyorum üzülüyorum taşıyorum. Yüzlerce duygu bir böcek sürüsü gibi içimde hareket ediyor.
Zaman yok mekan yok.

Bir gün öleceğimi unutuyorum. Her an her gün yeni bir hayat. Ölüme yaklaştığım an önemsiz gelen her şey seni düşündüğüm anda yine önemsiz kalıyor.

Seni düşündükçe her şeyi yaparım gibi geliyor. Hani derler ya dünyayı yerinden oynatırım diye. Doğru galiba. Bugün o kadar kolay oldu ki maaşıma zam istemem. Akşam sen vardın ya. İşten kovulmuşum umurum da değildi.

Geleceği düşünmüyorum. Yarını bile. Sen ve ben için de…Sen ve ben için de sadece bugün var. Biliyorum her plan her hedef içimizdeki coşkuyu eksiltecek. Kural yok. Amaç yok. Hayal yok. Yarın yok. Aslında anlam da yok. Tek anlam sana dokunmak sana sarılmak seni öpmek.

Bir odadadört duvar arasında seninle sadece sarılıp oturmak. Kokunu içime seçmek. Saçlarını okşamak. Yanağına dokunmak. Yüzümü boynuna gömmek. Seni bir bebek gibi kucağıma yatırmak. Zaman yok. Mekan yok. Boşlukta sen ve ben. Geri kalan her şey olmasa da olur.

Tutku ihtiras arzu eşlik ediyor bize. Sevişmemiz saatler alıyor dudaklarımız ayrı durmak istemiyor. Ayrıyken de sen varmışsın gibi yaşıyorum. Yemekten sonra sütlaç mı? Kazandibi mi diye sana soruyorum aslında.

Saate bakma yarını bana sorma… Aşk sevmez soruları. Aşk kaprisli bir kadındır aslında. Hiç gelemez sıkıntıya dara. Başına buyruktur. Asi tutkulu ve saldırgan.

Aşkın tanımı tanımlanamayan bir bütün. Hızla gelip geçen aralarında geçişler yapan yüzlerce duygunun yarattığı bütün. Tanımı yok bunun için onu denetleyecek kural da yok.
Duyguların kavgasında acı sevinç. gözyaşı kan öfke arzu var. Aşk bir intihar. Aşk gönüllü olarak sahanın kenarına çıkış… Aşkın içinde boğuluyorum. Aşk bitiyor diriliyorum. Boğulmak için yeni bir deniz arıyorum.


Biliyorum aşkın sonu çok uzak değil. Sonsuz aşka inanmıyorum. Leyla ile Mecnun yalan. Ayrılıklarıydı onları efsane kılan. Bir sabah uyandığımda sen yanımda olsan da her şey bitmiş olacak. Aşkta sadece bugün var. Bu saat şu an…

Yetkileriniz
Yeni Mesaj yazma yetkiniz Aktif değil dir.
Mesajlara Cevap verme yetkiniz Aktif dir.
Eklenti ekleme yetkiniz Aktif değil dir.
Kendi Mesajınızı değiştirme yetkiniz Aktif değildir dir.
BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Forum Kuralları
Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:01 .