Broken Sword 4 Angel of Death
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 29-07-2009, 13:08 #1

hayallmuhendisi

J o k e r

Broken Sword 4 Angel of DeathNew York Bail Bonds

Başladığınız yerde başınız belada. Anna Maria*********nın kapattığı kapının arkasında sizi öldürmek isteyen adamlar var. Hemen sağ tarafta bulunan golf sopasını alın ve sonra odanın sonuna giderek burada bulunan kapıda kullanın. Kapıdan geçtikten sonra solda bulunan çekmece dolabını, kapının önüne devirin ve sonra bunun üstüne çıkıp çökmüş olan tavandan yukarı kaçın. Geldiğiniz yerde Anna Maria gidip asansör kapısını tutacak, tekrar golf sopasını kullanarak ona yardımcı olun. Daha sonra beraber sağ tarafa gidin ve arkada bulunan havalandırma deliğini, ondan yardım isteyerek beraber açın. Daha sonra içerideki pervaneyi de çıkarttıktan sonra onu asansörün kapısına kadar itin ve golf sopasını geri alın: Sonra az evvel açılan delikten dışarı çıkın. Dışarı çıkınca sağ tarafa gelin ve duvara sırtınızı vererek ilerleyin. Geldiğiniz yerde merdivenlerden yukarı çıkın. İlerleyin ve tekrar merdivenlerden çıkarak iskeleden devam edin. İskelenin sonunda bulunan zinciri serbest bırakın. Golf sopasını zincirde kullanarak karşıya geçin, şimdi sıra Anna Maria*********yı geçirmekte. İskelenin altında bulunan kollardan sağdakini kullanarak iskeleyi Anna Maria*********nın geçebileceği tarafa çevirin ve böylece onun da geçmesini sağlayın.

Geldiğiniz yerde önce sol tarafa sonra borulara tutunup karşıya geçin. İlerleyin ve yarıktan zıpladıktan sonra, duvardan yan yürüyerek karşıya geçin. Geldiğiniz yerde oyuktan geçin ve soldaki kapının üzerinden ipi alın. Geri dönüp kapının süngüsünü takın ve daha sonra sağ tıklayıp, çark seçeneğini seçerek kapıya tekme atın. Böylece Anna Maria da yanınıza gelecek, merdivenlerden aşağı devam edin. Geldiğiniz katta odanın sonuna gidince bir kontrol paneli olacak. Anna Maria*********ya bu kontrol panelini yukarıda tutmasını söyleyin. Geri dönün ve geldiğiniz kapının sağ tarafından geçerek karşıya ulaşın ve aşağı inerek ilerleyin. Kabloların bulunduğu kısımdan geçin. İleride kapının önünde bir sandık var, bunu kapının önünden çektikten sonra Anna Maria yanınıza gelecek. Sağdan ilerleyince garaj kapısına geleceksiniz. Anna Maria*********dan yandaki kolu kaldırmasını isteyin. O kaldırdıktan sonra siz de kapıyı tutun, böylece kapıdan geçebileceksiniz.

New York Hotel

Eleman ayrıldıktan sonra gidip resepsiyonda duran adam ile konuşun. Daha sonra geri dönün ve oturmakta olan gözlüklü adam ile konuşun, sonra içecek makinelerinin olduğu kapıdan girin. Burası tuvalet, PDA*********nızı çıkartın ve önce Alfonso*********yu ardından da Anna Maria*********yı arayın. Sonra çıkıp tekrar gözlüklü adamla ve ardından Alfonso*********yla konuşun. Sonra tuvalete girip tekrar Alfonso*********yu arayın ve telefona diğer adamı istediğinizi söyleyin. Böylece arasında kart bulunan telefonunu masaya bırakacak ve böylece kartı alıp otelin diğer kısmına geçebileceksiniz. Eleman telefona gidince hemen tuvaletten çıkın ve kitabın arasından kartı alıp resepsiyonun yakınında bulunan ikili kapıda kullanın, buradan girin. Merdivenlerden çıkınca PDA çalacak ve Anna Maria sizden çabuk olmanızı isteyecek. Önce yerdeki ölü böceklerden birini alın. Tekrar aşağı inin ve aldığınız ölü böceği saat üzerinde kullanın. Sonra Alfonso*********yla konuşunca saati kontrol etmeye gidecek. Bulunduğu yerin camını açın ve masanın üzerinden çakmağını alın. Sonra geri çıkın ve tekrar yukarı gelin. Geldiğiniz yerde eleman ile konuşun. Daha sonra pencereye doğru hareket edin ve pencereyi açın, eleman pencereyi kapamaya gelince, hemen gidip çakmağınızı kullanarak koridordaki çiçekleri tutuşturun. Çiçekler tutuşunca da, yukarıdaki su fıskiyeleri elemanın üzerini ıslatacak ve böylece oradan ayrılınca siz de az evvel onun korumakta olduğu ve Anna Maria*********ya ait olan odaya girebileceksiniz. İçeri girince perdenin önünde bulunan kalemi alın. Daha sonra soldan banyoya girin ve yerde bulunan parke parçasını alın. Sonra duvarda çalışmakta olan pervaneyi ilk olarak kapatın ve ardından da elinizdeki ipi arasına sıkıştırın. Daha sonra pervaneyi yeniden çalıştırınca düşecek ve Anna Maria da içeri girebilecek. İçeride onunla konuştuktan sonra tekrar dışarı çıkın ve dışında kod olan kapının oraya gelin.


Kapının altından önce kalemi ardından da Hotel Flyer*********ı yollayın. Üzerine kod yazılı biçimde tekrar geri dönecek. Kodu kapıda kullanınca içeri girebileceksiniz.

New York Bail Bonds

Virgil*********le konuştuktan sonra kendi odanıza girin ve masanızın üzerinden sigaraları alın. Daha sonra geri dönün ve sağdaki kapıdan çıkarak tekrar Alfonso*********nun oteline gidin.

New York Hotel

Orada bulunan polis memuru, Juanita ve Alfonso ile konuşun. Son olarak tekrar konuştuktan sonra şimdi haritada yeni olarak açılan et fabrikasına gidebileceğiz. Otelin kapısından çıkın ve buraya gidin.

New York Meat Packing

İlerleyin ve kasap dükkânından içeri girin. Satıcı adamla konuştuktan sonra ona sigara paketini verin, o da size salam verecek. Çıkın ve çalışan kamyonun önünden geçerek arkasına doğru olan kısma gelin. Burada bulunan adam ile konuşun. Daha sonra tekrar geri gelin ve çöp tenekelerinin arkasına saklanın. Chico dışarı sigara içmeye çıktığı anda siz onun işyerine girin ve tezgâhın arkasına geçerek orada bulunan giysiyi alın. Sonra tekrar kamyonun arkasında kalan elemanın yanına gelin ve onunla konuşun. Daha sonra adamın arkasındaki kısma girin. Sağdan ilerleyin ve tek yön boyunca ilerleyince en sonunda beyaz bir makinenin olduğu yere geleceksiniz. Makinenin üzerinden anahtarı aldıktan sonra ilerleyin ve müziğin geldiği yeri tespit edin. Sonra sağa dönerek burada bulunan yeşil konteynırı, forklift*********in üzerine doğru ittirin. Sonra anahtarı forklift üzerinde kullanın ve düğmesine basarak çalıştırın. Önce forklift*********in, daha sonra da konteynırın üzerine tırmanın. Böylece pencereyi gözetlemiş olacaksınız. Daha sonra buradan inin ve geri dönüp bu kısma girdiğiniz kapıdan çıkın, sağ tarafınızda bir Fire Blanket olacak. Onu alın ve ilerlemeye devam edin. Kapıdaki adamı ilk geçtiğiniz, etlerin asılı olduğu odaya geleceksiniz. Burada kapıdan çıkmayıp düz ilerleyin ve orta kısmın etrafından dolanıp duman odasına girin. Solda bir kapı kapalı ve burası sıcak. Blanket*********i kullanarak kapıyı açın ve içeri girin. Yerde bir odun parçası var, onu da Blanket*********i kullanarak alın ve daha sonra geri çıkın. Şimdi etlerin asılı olduğu odaya geri dönün ve adamın yanından çıkıp kamyona girin. Buradan bir buz parçası alın, bu parçayı tamamen erimeden, adamları gözetlemiş olduğunuz yerde kullanmak için yetiştirmeniz gerekli. Eğer erirse kamyona kadar gelip baştan almanız gerekecek. Adamları gözetlemiş olduğunuz yere kadar hızlıca gelin. Gözetleme penceresine önce odun sonra da onun üstüne buzu koyun. Böylece duman yaratmış olacaksınız ve içerideki adamlar da dışarı çıkmış olacaklar.

Şimdi etlerin asılı olduğu beyaz odaya geri dönün ve sol tarafta bulunan düğme ile makineyi çalıştırın. Böylece Toni*********nin asılı cesedi karşınıza gelecek. Onun üzerini arayın ve bir geçiş kartı bulun. Ardından tekrar gelmiş olduğunuz bölümden geri dönün ve Blanket*********i aldığınız odayı geçtikten hemen sonra size göre solda bulunan kapıdan girin. Duvarda bir sağlık paketi olacak. Onu açtığınız zaman içinde kartı kullanabileceğiniz bir hazne göreceksiniz. Kartı kullanın ve gizli geçitten geçerek az evvel adamları kaçırdığınız odaya girin. İlerleyin ve masanın orta çekmecesini inceleyin. Burada bir mendil bulacaksınız, mendil Inventory*********deyken sağ tuşa tıklayarak onu inceleyin, böylece içerisinden bir de fotoğraf çıkacak. Şimdi buradan çıkın ve odun parçasını almış olduğunuz duman odasına geri dönün, Blanket ile açmış olduğunuz odunlu odaya girin. Burada mendili asılı olan etlerden birine sürün ve böylece mendil yağlanacak. Daha sonra geri çıkıp tekrar gizli odaya geri dönün. Öncelikle beyaz kabinin önündeki pencereyi inceleyin ve aşağıdaki makineyi görün. Sonra mendili kullanarak kabini yağlayın ve sonra onu pencereye doğru itin. Sonra aşağı makinenin yanına inin. Önce forklift*********in yanına gidin ve sağ tuş menüsünü kullanarak, ilk olarak üzerinden anahtarı alın.


Daha sonra tekrar az evvelki makineye gelin ve anahtarı onun üzerinde kullanıp çalıştırın. Böylece kabin kırılacak, hem Anna Maria*********nın manu***************i, hem de Virgil*********in MP3 player*********ını bulmuş olacaksınız.

New York Bail Bonds

Burada manu***************i incelememiz ve esrarını çözmemiz gerekiyor. Öncelikle soldaki kaleyi inceledikten sonra sırayla tüm Latin cümleleri, ardından Fortified City ve Baphomet idollerini inceleyin. Tüm incelemeleri yaptıktan sonra Virgil*********in yardımı gerekiyor. Geri dönüp Virgil*********in yanına gelin ve ona MP3 player*********ını verin. Daha sonra onunla konuşun. Size PDA*********niz için bir cihaz verecek ve böylelikle diğer network*********ler ile bağlantı sağlayıp bilgiler yükleyebileceksiniz. Konuşmanız bittikten sonra PDA*********nızı kullanın ve Connection kısmından bağlantı sağlayıp, listedeki tek seçeneği seçin. Burada ufak bir hack*********leme oyunu oynamanız gerekiyor. Amaç, başlangıç noktasından sonra çevredeki düşman network*********lere yakalanmadan, kullanabileceğiniz çubukları iyi kullanarak, hack*********lemek istediğiniz server*********a ulaşmak. Bunun için çubukları şöyle dizmeniz gerekiyor;Benzer Konular

Görüntüleme:902, Cevaplar:2

İlginizi Çekebilir >
Alt 29-07-2009, 13:08 #2

hayallmuhendisi

J o k e r


1--Başlangıç yerinden 8 kutu aşağı sayın ve yeşil çubuklardan birini \ şeklinde koyun.

2--\ dan sağa doğru 4 sayıp / koyun. Sonra yukarı 2 sayıp üst sola kıvrılan çubuk koyun.

3--Oradan sol çapraza 2 sayıp sola ve alt sağ çapraza bakan bir çubuk koyun.

4--Buradan sola 4 sayıp / şeklinde çubuk koyun.

Böylece sisteme giriş gerçekleştirip buradan bilgiler sızdıracaksınız. İlk önce manu***************i açıp buradaki tüm her şeyi inceleyin. Ardından PDA*********nızı açın ve notlar bölümünden konu başlıklarına girin. Kırmızı renkte konulara tıklayın ve sürekli yeni bilgiler edinin. Kırmızı renkte olan terimlerden tıklamadığınız hiçbir şey kalmasın. En sonunda tekrar manu***************e dönerek sağ altta bulunan Knight*********a tıklayın. Artık gitmeniz gereken şehrin İstanbul olduğunu öğreniyorsunuz ve böylece İstanbul*********a doğru yol alıyoruz.

Pasha Palace Hotel

Resepsiyondayken ilk olarak resepsiyonistle konuşun, daha sonra sağdaki haritayı inceleyin ve sonra da aşağı restoran tarafına doğru gelip buradaki garson Mevlüt ile konuşun. Bundan sonra da Anna Maria*********yla konuşun.

Topkapı Palace

Kapıdaki görevliyle konuşunca bizi içeri sokmuyor ve ısrarla ID göstermemizi istiyor. Bunu elde edebilmek için tekrar otelimize dönmemiz gerekiyor. Otele geri dönün.

Pasha Palace Hotel

Resepsiyon kısmına geldiğiniz zaman, masanın üzerinde bir mektup göreceksiniz. Bunu, resepsiyonist görmeden aşırmanız gerekiyor. Bunun için Anna Maria bize yardım edecek. Öncelikle resepsiyonist ile gazeteci hakkında konuşun. Daha sonra Anna Maria*********ya dönün ve siz resepsiyonisti oyalarken, onun da mektubu almasını isteyin. Bundan sonra hemen resepsiyoniste dönün ve golf hakkında konuşun, bu sırada Anna Maria da resepsiyondan mektubu aşıracak. Anna Maria*********dan aşırdğı mektubu alın. Sonra restorant tarafına dönün ve sağdaki ilk masadan meyve bıçağını alın. Bıçağı Inventory*********nizdeki kimliğinizde kullanın ve sonra da fotoğrafınızı Anna Maria*********dan aldığınız kimlikte kullanın. Bunu yaparken, kimliği haritadan ayırmayı unutmayın. Şimdi otelden çıkıp tekrar Topkapı Sarayı*********na gidin.

Topkapı Palace

Kapıdaki görevliye kimliğinizi gösterdikten sonra içeri girin. Burası görevlilerle kaynıyor ve bunun için bir plan geliştirmeniz gerekiyor. Bu yüzden soluğu tekrar otelinizde alacaksınız.


Pasha Palace Hotel

Öncelikle elinizdeki haritada yazan her yeri inceleyin ve daha sonra da garson Mevlüt ile Topkapı Sarayı hakkında konuşun. Daha sonra koridora geri dönün ve bu sefer orada bulunan haritayı inceleyin. Şimdi tekrar Topkapı Sarayı*********na gidiyoruz.

Topkapı Palace

İçeri girin ve bir defa hem soldaki hem de ileride kapıda duran adamlarla konuşun ama sakın kimlik göstermeye kalkmayın. Sonra Anna Maria ile konuşun. Kendisi soldaki güvenlik görevlilerini oyalarken siz de sol taraftan geçeceksiniz. İlerleyin ve iskelelerin üzerine tırmanın. Sağa doğru ilerleyin ve buradaki iskelelere gelin. Yukarı tırmanınca bir elemanın cep telefonunu surların üstünde bıraktığını göreceksiniz. Görevli arkasını dönüp yürüdüğünde, telefonu kapın ve inceleyerek numarasını öğrenin. Daha sonra geri koyun ve PDA*********nızdan bir arama yapın. Güvenlik görevlilerinin yürüme zamanlamasına göre yukarı tırmanmanız gerekiyor. Buradan inin ve soldaki iskelelerin tepesine doğru tırmanın. Solda dolaşan görevlinin hareketlerine dikkat ederek, o gittiğinde yukarı tırmanın ve diğer tarafa geçin.

Geldiğiniz yerde bir eleman avlu çevresinde dolanıyor. O her arkasını döndüğünde sağdaki sütunlara birer birer saklanarak ilerleyin. En sonunda ilerideki pencereye yaklaşacaksınız, buradan tırmanın ve ilerlemeye devam edin. Geldiğiniz yeri bir adam ve köpeği koruyor. İkisini de tek tek etkisiz hale getirmek gerekiyor. Öncelikle, pencerelerden birinin önünde bulunan taşları, bıçağınızı kullanarak aşağı iteleyin. Daha sonra adam ve köpeği neler olup bittiğine bakmak üzere aşağı inecekler. Hemen gidip adamın bulunduğu yerdeki çayı için ve hemen geri kaçın. Adam geri gelince çayının bitmiş olduğunu öğrenecek ve yeni çay almak için ortadan kaybolacak. Köpek bu sırada aşağıda beklerken, Inventory*********nizde bıçağı salam üzerinde kullanarak kesin ve bunu da yine pencerelerden birinin önünde bulunan ip üzerinde kullanarak, köpeği de devre dışı bırakın.

Geldiğiniz yer yine görevliler ile kaynıyor. Sağdan devam edin, merdivenlerden aşağı inince bilgisayar terminali ile karşılaşacaksınız. Burada PDA*********nizi çıkartıp hack olayına girmeniz gerekiyor. PDA*********nızı çıkartın ve Connect tuşuna basarak Topkapı Sarayı*********nın güvenlik sistemine bağlanın. Gene hack oyununu oynamamız gerekiyor. Bu sefer yapmamız gerekenler şu şekilde;

1*********Başlangıçtan 3 kare aşağı /

2*********Buradan 4 kare sola \ işareti

3*********Buradan 7 kare yukarı / işareti

4*********Buradan 4 kare sağa \

5*********Buradan 3 kare aşağı /

6*********Buradan 8 kare sola / işareti

7*********Buradan 2 kare aşağı yukarı ve alt sağa bakan işaret

Bunları yaptıktan sonra sisteme bağlanacaksınız ve böylece geçici bir süre lazerleri devre dışı bırakabileceksiniz. Bunun için en üstteki seçeneği seçmeniz yeterli olacak. Daha sonra odadaki demir kapıdan çıkın ve hemen kapının arkasında bulunan havalandırma deliğini açın. Burada ilk olarak Hotel Flyer*********ı, arından da çakmağı kullanın, böylece duman çıkartmış olacak ve böylece odadaki lazerleri de görmüş olacaksınız. Lazerlere yakalanmadan, doğru bir zamanlama ile koridorun sonuna kadar gelin. İlerleyince soldaki kapıyı açan kolları göreceksiniz. Bunları sırasıyla 4-2-1 şeklinde çekin. Böylece Anna Maria tekrar sizinle olacak. Arkadaki kapıyı da ondan yardım isteyerek açın ve dışarı çıkın. Şimdi geldiğiniz yerde havuz ve etrafında da görevliler var. Arkadan dolanarak havuzun su pompasını bulun ve buraya bir bıçak yerleştirin. Böylece oturmakta olan eleman, arkadaşlarının yanına gidecek ve havuza giden yol da temizlenecek. Şimdi Anna Maria*********yla birlikte havuzun ortasındaki heykeli itin, böylece aşağı inecek yolu elde etmiş olacaksınız.


Geldiğiniz tünelde vanaları uygun bir şekilde döndürmeniz gerekiyor. İlk vanayı sola döndürün. İkinciyi aşağı, çiftli kısımda üsttekini aşağı aşağıdakini ise sola döndürün. Bir sonraki vanayı açmayıp sonuncusunu açın, böylece duvarda belli olan bloğu yerinden oynatmış olacaksınız. Buradan içeri girin ve dümdüz ilerleyin. En sonunda yerde heykelin yattığı bir odaya geleceksiniz. Burada Anna Maria*********ya duvardaki düğmeye basmasını söyleyin, siz de yerdeki beyaz kısma basınca karşıda bir kapı açılacak. Buradan devam edin. Geldiğiniz yerde bir heykel göreceksiniz, üzerine tıkladığınız zaman 4 seçenek çıkacak, bunlara doğru sırayla basmanız gerekiyor. Sıralama şu şekilde olacak; Ay, Haç, Yıldız, Ay.

Alt 29-07-2009, 13:09 #3

hayallmuhendisi

J o k e r


Yeni bir heykel açılacak. Onun yanına gidin. Burada yapmanız gereken şey şu; ikinci döngüyü aşağı, üçüncü döngüyü sola, dördüncü döngüyü aşağı baktırın. Bundan sonra yeni bir heykel ortaya çıkacak. Buraya gidince başka bir bulmacayla karşılaşacaksınız. Şimdiki kısımda ise ayarlamaları şu şekilde yapın; birinciyi mavi arka planda üç sarı çiçek olarak, ikinciyi sarı arka planda iki kırmızı aslan, üçüncüyü beyaz arka planda iki mavi aslan, dördüncüyü ise sarı arka planda bir beyaz çiçek olarak ayarlayın. Yeni açılan yerlere Anna Maria ile birlikte geçin ve böylece bir alt kata inin. Geldiğiniz hazine odasında, sağ tuş menüsünü kullanarak sırasıyla Acre, Londra, Paris ve Kıbrıs ile etkileşime girdikten sonra artık hazineyi tutabiliyoruz. Şimdi ortadaki heykeli sırasıyla önce Constantinopolis*********e çevirip ardından aşağıya, sonra Rome*********a çevirip ardından aşağıya, en son olarak da Alexandria*********ya çevirip aşağıya basın, böylece buradan kurtulmuş olacaksınız.

Ancak kendimizi bir anda tutuklanmış ve hücrede buluyoruz. İlk olarak elinizi soldaki deliğe sokup fareden kurtulun, daha sonra tekrar sokun ve metal parçayı alın. Bu metal parçayı yandaki taş üzerinde kullanın, böylece oradaki taş blok düşecek ve böylece güvenlik gelecek. Güvenlikten sonra bir rahip ve rahibe gelecek ve geldiklerinde size bir şeyler verecekler. Öncelikle hepsine sağ tıklayarak içlerini açın. Daha sonra misketleri yerdeki delik üzerinde kullanın. Bundan sonra sağda açmış olduğunuz delikten diğer tarafa geçin ve güvenliği çağırın. Geldiğinde misketlere takılıp düşecek ve bayılınca siz de geri dönüp üzerinden anahtarları alabileceksiniz. Anahtarları kapıdan kullanarak açın ve sonra da elinizdeki ipi ve elbise parçasını da yerde yatan adam üzerinde kullanın. Şimdi merdivenlerin bulunduğu tarafa doğru devam edin. Burada bir köpek ile karşılaşacaksınız. Elinizdeki oyuncağı kullanarak köpeğin dikkatini dağıtın ve daha sonra masanın üzerinden mamayı alın. Mamayı önce fare anahtarı ile açıp daha sonra kap içerisinde kullanın. Köpek yol verince siz de ilerleyip kapıdan çıkın. Geldiğiniz yerden önce aşağı inin. Parmaklıklı kapının altında fareyi bırakın ve daha sonra geri dönüp merdivenlerden yukarı çıkın. Fare alarmı çaldırınca siz de pencerenin önündeki yeşil şaraplara tırmanarak çatıya ulaşın. Geldiğiniz yerde soldaki taşın üstünde oyuncağı kullanın, böylece ilerideki görevlinin dikkati dağılacak ve o sizin tarafı kontrol ermeye geldiğinde, siz de yandan kaçabileceksiniz. Daha sonra ilerleyin ve karşı tarafa geçin. Rahibeyle buluşun ve aslında o rahibenin Nico olduğunu öğrenin.

Pasha Palace Hotel

Burada Nico*********yu kontrol ediyoruz. Öncelikle resepsiyonistle konuşun ve ondan 505 no*********lu kapının anahtarını alın. Şimdi kontrol tekrar George*********a geçiyor. Sola doğru ilerleyip pencerenin olduğu kısma gelin. Pencereyi açın ve dışarı çıkın. Sağa doğru yürüyün ve aşağı inin, biraz sola geldikten sonra kendinizi balkona bırakın ve ardından sağa gelin. Tekrar aşağı inin ve sola doğru devam edin. Camdan bakan adamın olduğu bölgeye gelince aşağı tutunup ilerleyin. Orayı geçtikten sonra sonuna kadar ilerleyin ve ardından pencereyi açıp içeri girin. İçeride yerden kolyeyi alın ve sonra sağdaki banyo kısmına geçerek yerdeki çöp tenekesini inceleyin. Buradan da faturayı alın.Kendinizi tekrar aşağıda bulacaksınız. İlk önce Nico*********yla konuşun ve ardından PDA*********nızı çıkartıp Connect*********e basın. Yine çıkan düzenekte Anna Maria*********nın yerini bulmaya çalışacağız. Hack oyununda bu sefer şu hamleleri yapmamız gerekecek;

1*********Başlangıçtan 5 kare aşağı /

2*********Buradan 8 kare sola /

3*********Buradan 2 kare aşağı \

4*********Buradan 2 kare sağa /

5*********Buradan 5 kare yukarı /

6*********Buradan 3 kare sağa \

7*********Buradan 8 kare aşağı /

Böylece Anna Maria*********nın yerini bulmuş olacağız. Şimdiki durağımız Roma.

Rome Apartment

İlerleyin ve temizlik yapan adam ile konuşun. Daha sonra soldaki kapıyı açmayı denedikten sonra bir kez daha konuşun: İlerleyin ve oturmakta olan adam ile konuşun. Daha sonra geri dönüp tekrar Mark ile konuştuktan sonra Archie*********nin bulunduğu bölgeye gelin. Burada Nico ile konuşun ve Mark*********ı oyalaması için gönderin. Bu sırada Archie de onu gözetliyor olacak ve böylece Archie*********nin arkasındaki ekmeği alabileceksiniz. Daha sonra geri dönüp sağda bulunan arabayı inceleyin. Sonra tekrar Mark*********la konuşun. Aldığınız ekmeği arabanın üzerinde kullanın, böylece Mark etkisiz hale gelecek. Bu sırada gidip soldaki bitkiyi çekin ve altından anahtarı alın. Bu anahtarı kapıda kullanın. Yukarı çıkın ve koridorun sonuna yürüyerek karşınıza çıkan kapıyı açın. Sonra yukarıdaki kenara tutunarak sağa doğru ilerleyin ve kendinizi buradaki balkona bırakın. Sonra ince ipe tutunarak karşı binanın balkonuna gelin. Burada ileride bir rahibe duruyor. Önce önünüzde bulunan kapıyı zorlayın. Kendisi bu tarafı kontrole gelirken siz de hemen parmaklıklara tutunarak o balkonun sonuna kadar ilerleyin. Geldiğiniz en son yerde yine çatının köşesine tutunarak karşı tarafa geçin. Anna Maria*********nın dairesine gelmiş olacaksınız. Burada pencere camından bakın ve golf sopasını kullanarak kapının kilidini açın, sonra da içeri girin. Etrafı inceleyin ve şöminenin üzerinden Anna Maria*********nın resmini alın. Sonra mutfağa girin ve masanın üzerinden bileti alın. Daha sonra da yatak odasına girin ve yatağın üzerinden metro biletini alın. Apartmandan dışarı çıkın. Sokaktan geldiğiniz yöne doğru devam edin ve harita ekranından Vatikan*********ı seçin.

Rome Monastery

İlerleyin ve sağda bulunan kısımda rahibe ile konuşun. Yanda bulunan kapıyı çalın ve çıkan rahibe kız ile de konulun. Korumaların bulunduğu kapıyı inceleyin ve sağ tarafında bulunan yazıyı da incelemeyi ihmal etmeyin. Sonra buradan çıkın ve tekrar Anna Maria*********nın evine gelin.
Rome Apartment

Odada PDA*********nızı alın ve Connect tuşuna basarak, Vatikan server*********ına bağlanmaya çalışın. Şimdi gene hack oyununu oynamamız gerekiyor. Yapmamız gereken hamleler şu şekilde;

1*********8 kare yukarıya sağa sola ve aşağı kolları olan işaret

2*********Onun sağına, sol çapraz ve sağa bakan işaret

3*********Bunun 2 kare sağına sola ve sağ yukarı bakan işaret

4*********Bunun sağ yukarı çaprazına düz yatay çizgi

5*********Bunun 2 kare sağ çaprazına I şeklinde işaret

6*********Bunun 5 kare sol alt çaprazına düz yatay çizgi

7*********Bunun 7 kare sol üst çaprazına sola, sağ yukarı ve sağ aşağı kolları olan işaret

8*********Onun soluna da \ işareti

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:28 .