Siyah mı YaŞadıklarımız?
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 06-02-2008, 21:54 #1

ScReAm_

Deneyimli

Siyah mı YaŞadıklarımız?Siyah mı YaŞadıklarımız?

Bazı zamanlar yaşadığınız hayatamı isyan etmek istersiniz,yoksa o bazı anlarda hayatınızda yaşadıklarınızamı.

Biliyorum hayat hiçbir zaman toz pembe görünmez.Simsiyah göründüğü zamanlarda vardır.Hayat siyahı çok sevdiği renk olduğu içinmi tercih eder yoksa pembenin toz oldugunu bilecek kadar akıllı olduğu içinmi tercih eder.Yoksa hayat renk tercihini kendisini giydiren insanlaramı bırakır.Bu yaşanılan zamanlar siyahı çok seven insanların hakimiyet kurduğu zamanlarmıdır.

Siyah giymiş olan bir hayat karşısına üzerimize hangi renk elbise giyerek çıkmalıyız.Ortama uysun diye siyahlaramı bürünmeliyiz.Hayatla uyumlu olalım diye siyah renkmi tercihimiz olmalı.Hayata siyah renk giydiren insanların işleri açılsın diye onlarla irtibatamı geçmeliyiz.
Hatta olayı biraz daha abartıp gözlerimizin renklerinide siyahmı yapmalıyız.Oturduğumuz mekanların duvarlarını siyah rengemi boyamak gerekir.

Siyah renk kanımıza işlesin diye daha neler yapmalıyız.Denizin mavisini siyah renkle boyarsak çokmu güzel durur.Elimize siyah renk boyadan bir kutu alıp gökyüzünüdemi siyah renge boyayalım.Doğada ne varsa simsiyah olsun.Öyle ya hayata siyah renk giydiren insanlar çok mutlu olsunlar.Onların mutlu olması için bunlarıda yapmak gerekir.Yoksa siyahlar içinde beyaz ile durmak hiç yakışmaz ortalıkta ayrık otu gibi dolanır dururuz.

Her şeyi siyah renge boyamak için,hayatı baştan aşağıya siyah renge giydirmek için çırpınan insanların düşünceleride siyah renkmidir.Yoksa onların düşünceleri ebemkuşağı gibi rengarenkte yayınlarını halen renksiz sürdüren eski teknolojiyemi sahipler.Yoksa o insanların düşüncelerini siyaha boyayan cehalet isimli bir ressammıdır.Ressamın etkisinde kaldıkları içinmi düşüncelerinin rengide siyah olmuştur.Belkide resim tarihinde yeni bir akımdır.

Yazın bazı anlar çok yağmur yağar.Hatta bir yandan yağmur yağarken bir yandanda güneş görünür.Bu anlarda kimi zaman gökyüzünün renk cümbüşü olan gökkuşağı görünür.Hayata siyah renk giydirenlere inat bakın görün işte esas hayatın renkleri burada şeklinde bir ifade kullanır gibi gökyüzünde bir süre görünür durur.

Gökkuşağını gördüğüm anlarda,yüzümde bir gülümseme belirir.Kendimi güneşin yüzünü çalan bir hırsız gibi hissederim.Utanmam hırsızlık yaptığım için sadece güneşe benzediğim için gülerim.

Hayata siyah renkler giydirenlere inat,hayatın pembesini toz olduğu için kabul etmeyenlere inat,düşüncelerinin rengini cehalet isimli ressamın etkisine bırakanlara inat,bu hayatın esas rengi olan gökkuşağı renklerini her zaman yüreğimde taşıyacağım.

Nedenmi.

Yüreğime akan her damlalardan sonra düşüncelerimin renklerinin gökkuşağının renkleri gibi olması için..Yoksa…. Yoksamı….

Siyah değil gökkuşağı…


alıntıBenzer Konular

Görüntüleme:772, Cevaplar:5

İlginizi Çekebilir >
Alt 06-02-2008, 22:00 #2

edanaz

'01.01.2011'<3


gÜsELDi +ReP...

Alt 06-02-2008, 23:23 #3

ScReAm_

Deneyimli


eşekkür ederim gözlerinize sağlık sizinde..

Alt 06-02-2008, 23:32 #4

CaD!c!q

Aktif Üye


Alıntı:
Nedenmi.

Yüreğime akan her damlalardan sonra düşüncelerimin renklerinin gökkuşağının renkleri gibi olması için..Yoksa…. Yoksamı….

Siyah değil gökkuşağı…
güzeldi emegine sağlık

Alt 06-02-2008, 23:53 #5

rebel333

Forum Heveslisi


saoL dostum güzeldi

Alt 07-02-2008, 00:48 #6

ScReAm_

Deneyimli


sağolun gözlerinize sağlıkk

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:27 .