SeNi SeViYoRuM...
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 19-07-2005, 23:24 #1

ozlemm

Azimli Üye

SeNi SeViYoRuM...Ellerinin sıcağını yüzümde bıraktın giderken. Onları al olur mu benden? Tenimdeki yangına dayanacak gücüm yok. Yanağımdan canhıraş süzülen yaşın, ellerinde izi var şimdi. Ve aramızda kilometreler.
Yitirildiğinde anlamak şart mıydı ..? Şart mıydı bu kadar yanmak bilmiyorum..
İçimdeki çocuk can çekişiyor. Güneşe duvar ördüm. Kendi karanlığımda bağdaş kurup, kendi göz yaşlarımı topluyorum avuçlarıma. Kitaplar ve radyolar suratıma hiç açılmamacasına kapanıyor. Odanın her yanına dağılmış harfleri tutmaya çalışıyorum. Anlamları yitik kelimelerle boğuşuyor ve çok ama çok üşüyorum
Senden ayrılmak neymiş anladım?
Yüreğinde dumanı tüten ateş ve ortasında kara bir taş.. Üşümek en terli gecelerde bile. Geceyi gün, günü gece gibi yaşamak ayırt etmeksizin ışığı karanlıktan. Aleve tutunmak ve yanmamakmış ayrılık. İlk kez ölümden korkmamak ve yaşamaktan alakonmak. Hayatı hiç alışmadığım gibi zorunluluk saymak, hiç esmeyen rüzgarı kirpiklerimde, hiç kopmayan fırtınayı saçlarımda hissetmekmiş. Boşluğa tırmanmak ve karanlıkta boğulmak. Tersine yürümek zamanı...sana giden bütün yollarda geri geri koşup yine sana çıkmak, çiçeklerden, çağla ağaçlarından, mandalina bahçelerinden kaçmak bucak bucak, kuş seslerinde çığlık duymakmış ayrılık. Baktığım her yerde senin gözleri yitik fotoğrafını görmek, başkalarının sunduğu sevgiden ise dehşetli korkmakmış. Sorulacak sorusu, görülecek düşü kalmamak, saate hiç bakmamak, takvimlerin yok edilmiş rakamlarında boşluk olmak. “Hiç “in anlam kazandığı yer, zamanın sıfır noktasıymış ayrılık.
Es kaza pencereden bakarsam, minik kedi yavrusunun ürkek bakışlarından medet ummakmış. Kaymak... en deli hızla kayarken boşluğa, tutunacak kimsesi olmamakmış ayrılık. Ve o denli çaresiz kalmak ki çare bile arayamamak , hiçbir yere sığamamak, hatta gözyaşı dökecek yeri olmamakmış. Ağzını açıp.. hiçbir şey söyleyememek, çırpınıp, çırpınıp hiç kıpırdayamamakmış.Terk edilmek ve de terk edilmişlikte terk etmekmiş tüm güzel şeyleri.
Ne istiyorum biliyor musun? Serçeler Rodrigo’nun gitarında dansetsin. Güneş doğar gibi yapmasın da gerçekten doğsun. Yanaklarımda ellerinin sıcaklığı değil, gerçek ellerin olsun. Sen bir hayal olma ne olursun.
Unutmak istiyorum gözyaşının tuzunu. Kahkahalar bulut olsun. Biz bulutlarda koşalım. Mevsimler şiir yazsın. Şiir yağsın yağmurlar. Biz yağmurda aşık olalım yeniden. Geçmişte anılar kalmasın. Biz yazalım geçmişi geleceğin içinden.
Gözlerin bana baksın. Senin yüreğin bende, benim yüreğim sende çarpsın. Sana ellerimle kır çiçekleri toplayayım. Ellerin onlardan taç yapıp başıma taksın. Kraliçen ben olayım. Kralım sen. Sana sevda türküleri derlesin sazlar. Ben söyleyeyim sadece sana yakılmışları. Aşkları derleyeyim bakışlarından. Tüm yaşanmış sevdalardan devşirerek... sevgi sunayım sana yürek, yürek.. Engel sandıklarımızı avuçlarıma toplayıp bir bir... bir gül ağacının toprağına gömeyim. Engeller bahçemizde gül ağacı olsun. Birlikte büyüyelim ne olursun.
Evet Bi’tanem. İşte böyle. Şimdi seninleyken yaşadığım korkularımı binlere katlayıp sensizliğe korkuyorum. Şimdi artık hiç doğmayacak güneşe, hiç açmayacak güle türküler yakıyorum. Ben sevdana, kapkara kır çiçekleri büyütüp, korkularıma korku ekiyor,korku bağırıp, sensizlik susuyorum. Ve ben hiç istemediğim kadar seni içimde yaşıyorum.
Şimdi söylüyorum kuşkusuz, korkusuz..
SENİ SEVİYORUM. Seni ÇILGINCA SEVİYORUM. Ve bana umutlarımı vermeni, dahası beni yeniden, yeniden sevmeni bekliyorum. Ben sensiz kaldım. Sen beni bende sensiz bırakma ne olur.Benzer Konular

Görüntüleme:576, Cevaplar:8

İlginizi Çekebilir >
Alt 19-07-2005, 23:25 #2

Prisoner @ngel

Foruma Alışıyor


Alıntı:
SENİ SEVİYORUM. Seni ÇILGINCA SEVİYORUM. Ve bana umutlarımı vermeni, dahası beni yeniden, yeniden sevmeni bekliyorum. Ben sensiz kaldım. Sen beni bende sensiz bırakma ne olur.
çok güzel arkadaşım, yüreğine sağlık!..

:an: :an: :an:

Alt 20-07-2005, 09:55 #3

MervenuR

Foruma Isınan Üye


çok güzel yazmışın... kankişim...
yüregine saglık cnm

Alt 20-07-2005, 09:59 #4

_TULIN_

Deneyimli

Eline yuregine saglik canim

Alt 20-07-2005, 14:09 #5

GamzeLim

Yüreğimdeki Yağmurlar


duygu yüklü eline saglik güzeliim

Alt 21-07-2005, 00:09 #6

ozlemm

Azimli Üye

çok teşekkürler arkadaşlar o sizin güzelliğiniz...

Alt 21-07-2005, 12:54 #7

By AnGeLL

Acemi Üye

...


sanada helal olsun senide alkışlarım ben

Alt 22-07-2005, 14:30 #8

üzgünprenses

Foruma Isınan Üye

cok güsel ellerine saglik

Alt 23-07-2005, 00:06 #9

ozlemm

Azimli Üye

çok teşekkür ederim arkadaşlar....

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:15 .