SeSSiZ ÇıĞLıK

#1
Sessiz Çığlık


Aşk çözülmeyen bir bulmaca, çözülmeye çalıştıkça içerisinden çıkılmayan bir karmaşa olsa gerek. Ne kadar gizemliyse o kadar güzel ne kadar ulaşılmazsa o kadar asil ve ne kadar acıysa okadar değerli. Sevgiye inanmadığım anlarda tanıdım seni ve sevmeyi bana sen öğrettin şarkıların anlamını türkülerin gizemini ve yaşama sırrını. Senden öğrendim senden duydum ilk güzel sözleri ve hiç kimsenin inanarak söylemediği güzel kelimeleri senden işittim ve içimdeki gizemi ortaya çıkaranda sen oldun içimdeki çocuğu okşayan eksik kaldığım sevgiyi tamamlayan bana aşkın acı ama gizemli tadını tattıranda sen oldun.

Ve seninleyken gülebildi yüzüm ve yüreğim, seninleyken durulabildim acı veren bu sahte dünyada sevgiyle her şeyin bir çözüme ulaşabileceğini ve en acımasız kavgamı yaparken yaşamla sen öğrettin dünyayla barışık bir halde yaşamayı hayatın acımasızlığına karşı koyup sevmeyi öğrendiğim ve tam seni seviyorum diyecekken sen kayboldun tüm gücüm ve sevgimle sarılmışken dünyaya beni yıkanda sen oldun acı çekmeden bir şeylerin alınamayacağını öğrettin bana , acıyı ve ızdırapları fazlasıyla çekmişken sevgiye en muhtaç olduğum zamanda tek kalmanın ve sırtımı güvenerek yaslayamadan bir dosta hayat denilen kavgada tek bırakılan yine ben oldum. Ve hak etmeyenlerin hak etmediklerine ulaştığı hayat denen kovalamaca da tekim.

Memleketimin zifir karanlık gecelerini simsiyah saçlarına benzetir üşümez ve severdim geceleri Gök yüzüne işlemişti gözlerinin rengi sabahları buğulu yorgun gözlerle bakardı güneş . seninleyken zaman menfumu kaybolur zaman çabucak geçerdi sensiz kalmışsam garipleşir küçülür bir kedi misali köşeme çekilirdim.

Çok istediğin o iki kelimeyi söyleyememem bilemememden ve hazır olmadığımdandı. O iki kelimenin anlamını tam öğrendim ve söyleyecekken kayboldun .sessiz bir çığlıktı gidişin ve döneceğinde sanmıyorum geleceksen de gelme artık tattığım ayrılık zehri işlemişken damarlarıma gelişin ölümüm olur ve alıştım sensizliğe ve seni sensizlikte buldum gelme gelsen de tanımaya bilirim ve alıştım sensizliğe gelme gelme artık .

İlginizi Çekebilir
 • ***SeSSiZ ÇıĞLıK***...
  Tüm sevgi sözcüklerini geride bırakıyorum artı...

 • !!!SeSsİz ÇıĞLıK!!!...
  -------------------------------------------------------------------------------- Öykü:Anlatamayacağım bil...

 • >>SESSİZ ÇIĞLIK<<...
  SESSİZ ÇIĞLIK Anlatamayacağım biliyorum. Cümleler yine bir birine karışacak. Tıpkı sana sevgimi a...

 • sessiz çığlık...
  Öykü:Anlatamayacağım biliyorum. Cümleler yine bir birine karışacak. Tıpkı sana sevgimi anlatamadığ...

 • ~ SeSSiZ ÇıĞLıK ~...
  ~~SeSSiZ ÇıĞLıKLaR~~ Bazen En Sessiz İnsanLaRdan Daha Sessiz oLuRum AsLında Sessiz oLan ßen Değ...#2
Aşk çözülmeyen bir bulmaca, çözülmeye çalıştıkça içerisinden çıkılmayan bir karmaşa olsa gerek. Ne kadar gizemliyse o kadar güzel ne kadar ulaşılmazsa o kadar asil ve ne kadar acıysa okadar değerli.

ELLerine sağLık güzeL bir yazıydı..


#3
yüregine sağlık güzeldi


#4
Ana Sevcanım gelmiş yazı paylaşmış canım dostum benim ellerine sağlık


#5
Sevgiye inanmadığım anlarda tanıdım seni ve sevmeyi bana sen öğrettin şarkıların anlamını türkülerin gizemini ve yaşama sırrını. Senden öğrendim senden duydum ilk güzel sözleri ve hiç kimsenin inanarak söylemediği güzel kelimeleri senden işittim ve içimdeki gizemi ortaya çıkaranda sen oldun içimdeki çocuğu okşayan eksik kaldığım sevgiyi tamamlayan bana aşkın acı ama gizemli tadını tattıranda sen oldun.

ellerine ve yüreğine sağlık sev_canım güze olmuş


#6
Ana sevcan abamda burdaymış vahşi güzelim benim adetmiş yazılara ellerine sağlık deninirmiş dedim say sen


Re: SeSSiZ ÇıĞLıK

#7
Alıntı:
Sev_Canım´isimli üyeden Alıntı
Sessiz Çığlık

Çok istediğin o iki kelimeyi söyleyememem bilemememden ve hazır olmadığımdandı. O iki kelimenin anlamını tam öğrendim ve söyleyecekken kayboldun .sessiz bir çığlıktı gidişin ve döneceğinde sanmıyorum geleceksen de gelme artık tattığım ayrılık zehri işlemişken damarlarıma gelişin ölümüm olur ve alıştım sensizliğe ve seni sensizlikte buldum gelme gelsen de tanımaya bilirim ve alıştım sensizliğe gelme gelme artık .
canım çok güzel bir paylaşım teşekkürler


#8
eline saglık


#9
yüreğine sağlık cnm cok güzeldi..
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 07:23 .