Sahi senin nasıl bir yüzün var, yüzünde hüzün...

#1
Seni sevmek bu olsa gerek, başkalarıyla bile iyi vakit geçirememek... Zincirlenmiş bir ruhun yazgısıdır hüzün. Her yeni umutta bir dalga gibi böyle gözlerime vuruşun... Artık gözlerimin altı birer hüzün torbası, kalbimse acıya yüz tutuyor.

Seni düşünmekte ısrarcıyım, sen olmadığın için. Yeni, yepyeni hüzünlere gebeyim. Bu kadar kolay mı, bir bakışın yetiyor boşluğumu doldurmaya ve bir bakışın içimi boşaltmaya, ıssız bir ev sessizliğine boğmaya. Nasıl bir yüzün var, yüzünde hüzün...

Seni sevmek bu olsa gerek, kilometrelerce uzakta seni düşlemek... Sanki omuzların yatağımdı hep, gözlerin evimdi. Sahiden uzakta olduğum hiçbir dakika, gerçekten uyuyamıyorum aslında. Artık uykum geldiğinde hep gözlerimi kapatıp gözlerin olduğunu düşlüyorum yattığım yatağımın. Nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum ki şimdi onlarsız uyumanın.

Sen yokken büyüyen, köksalan düşlerim var. Sarıp sarmalayıp gözlerimi kapatan sarmaşıklarım var. Gözlerime mil çeken, ağzımı dilimi kurutup sözüme sessizlik veren yollarım var. Zincirlenmiş bir ruhun yazgısıdır hüzün

Sahi senin nasıl bir yüzün var, yüzünde hüzün...

Şimdi senden uzaktayım saatlerce, evimden senelerce. Adını dua bilmiş okumaktayım. Kalbim pişmanlıkları göze almış, tek düşündüğüm... Seni sevmemin nedeni bu olsa gerek: Sensiz yarımım, ıssızım, görgüsüzüm.


Alıntı...

İlginizi Çekebilir


#2
Emegine sagLk cnm cok güzel


#3
Emeğine sağlık çok güzeldi.


#4

emegine saglik canim


#5
Tesekkürler
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:31 .