Aşk Ağırdır TabutLara Sığmayan
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 26-12-2006, 04:25 #1

»¦«ReBell»¦«

♥ღ!!..özℓє∂ιм

Aşk Ağırdır TabutLara SığmayanGönül kumsalımı yalıyor meltem yelin
Koparıyor parçalarımı götürüyor azgın dalgalar yaran çoook elim
Derinden kalbime dökülüyor sesin
Dolu gibi abanıyor üstüme inmelerin
Sen gözlerimin merceğinde kırılan ışığın süzümüyle yağmur damlalarına yazdığım bir busesin
Basarım altına imzamı sen böylesin
Beni gece gündüz sevda bulamaçlarıyla ayran dolan karıştıran teeek
Bir tek sensin

Kopardın beni attın hasret uçurumlarına
Yarim senin gözlerin hüzün görmesin

Adın dokunuyor her dizemde aklıma. Bir lokma ekmeğin buğusu kadar hasretim gülüşünün çanağına. Manyaklaştım yokluğunun ipliğine tutunupta. Psikopatlaştım saatlere şiirleri sıkıştırıpta... Ben çözülmeyen kör bir yumak oldum.Ben dökülmeyen bir ırmak oldum. Ben kısır geçen zaman dilimlerinde aşkının dilencisi oldum aşkım.

Ve aşkını sığdıramıyorum hiç bir şeye. Kabul etmiyor... Hiç bir mekan kabul etmiyor. Herşey umursuz. Her şey bir yudum suya hasret içinde. Her şey kırık dökük bu ne be. Anlamsız noktalar türedi her yerimde. Ben aşkını noktalayamadım. Şeker bile acı be.

Yırtmak istiyor ruhum, çıkmak istiyor içimden. Bir volkan kadar ateş püskürüyorum. Yandı martıların kanatları, yaaandıııı... Yandı köze dönüpte. Kül oldu aşkınla elele gezindiğim platolarım.

Geceler yamıyor yırtık yerlerimi. Ateş başlarında sabahlıyorum gitar ellerimde. Parmaklarımı seni notalaştırırken parçalıyorum kan revan içinde. Yanlızlığı kokluyorum yağlı bir sicimin boynumdaki ilmiğiyle. Yalnızlığın tokatıyla kendimden geçiyor. Yalnızlığın küf tadını genzimde tadıyorum.

Yok böyle bir şey...

Bir avcı gibi seni arıyorum her taşın altında. Her dağın eteğinde. Her derenin yosunlu sularında. Her ağacın kökünde sevgilim. Ben seni aldığım nefes gibi yaşıyorum.

Şimdi yokluğunun özetini çıkarıyorum sığmıyorsun kağıtlara. Mavi kalemim ağlıyor kırmızı kırmızı yazdıkça...
Dağılıyor yazdıklarım... Senin adın binbir kez tekrar tekrar yazıyor... Silemiyorum. Bulanıklaştı gözlerim... Bulanıklaştıda kamaştı göremiyorum. Şimdi gece mi yoksa gündüz mü vallahi bilemiyorum. Geri ver bana hapsettiğin ruhumu senden istiyorum. Yada dön gel bana açtım sım sıcacak kollarımı seni bekliyorum...Aylarca, yıllarca, belkide son nefes anında da olsa seni aklıma böyle işliyorummm.

Gözlerin örsün gözlerimi. Ama örselemesin... Yeter ki ellerin örtsün gözlerimi... Toprak toprak sürme çeksin. Ama son bir defa ellesin. İşte sen böylesin. Bana bir ihtiyaç,... Bir son dokunuş kadar özelsin.

Ben yazdıkça çayır çimen. Ben yazdıkça sen bir zambak, bir yasemen.Ben yazdıkça. Gülün yaprağına dokunur gibi dokunur dudaklarım dökülür damla damla hasretinin çiçeğine acı acıdır gülüşlerim.

Uzandıkça hayaline ellerim. Bir mıknatıs gibi hep seni çekiyorum. Hep seni... Hep seni istiyorum sevgilim. Sen bilmezsin ki bu duygularımı, içimi ve beni.

Ben seni tabutlara sığmayacak ağır bir aşkla seviyorum. Martıların kanatları yanıyor... Nerede ellerin, nerede dilinden dökülen sözlerin, sen neredesin, nerede dünyam, ayım, gündüzüm, güneşim. Ben karanlık topraklarda yaşıyorum. Bir ömür içimdesin. Bin ömür içimdesin.

Dünyam ne zaman yörüngemde döneceksin. Ne zaman derelerimde çimeceksin. Ne zaman beni yudumlayıpta içeceksin. İşte o an isterse son dakikam olsun. Son dizelerim. Son sözlerim olsun sevgilim. Kız kulesine gömüleyim.


Ağır bir aşk bu tabutlara sığmayan
Özleminin içinden gece gündüz çıkmayan
Yollar uzundur yollar menzile varılamayan
Bir hücre çekirdeğiyim bölünüpte tekrar tekrar sana aşık olan.
Lakin
Aşkın ağırdır aşkım tabutlara sığmayanBenzer Konular

Görüntüleme:573, Cevaplar:2

İlginizi Çekebilir >
Alt 26-12-2006, 05:57 #2

K@LpPSiz_Ç@TLaq

Azimli Üye

yuregine sagLIk..

Alt 26-12-2006, 13:37 #3

b_rojda

Deneyimli


yüreğine sağlık canım

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:26 .