Yalnız,seven ve çaresiz yüreğimden
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 26-12-2006, 22:26 #1

TweNdyy

göη[ü]ℓüм

Yalnız,seven ve çaresiz yüreğimdenYalnız,seven ve çaresiz yüreğimden

İlk defa bu kadar umutsuz , gözyaşlarım durmadan akarken , ellerim buz kesmiş bir şekilde yazıyorum..

Sözler çıkmıyor ağzımdan..Zaten ne çıkabilir ki ? Sadece SEni Seviyorum diyordum.. Geldin o sevmek değil.. hayranlık hoşnutluk dedin..

Sen diyorsan öyledir dedim..Yalandan da bir gülücük attım ama o dakika hayatımın en acı ve en gerçek dakikalarıydı..

Konuşamıyordum..Bir hıçkırık takıldı boğazıma.. Gözlerine bakamıyordum..Ağlıyordu gözlerim..Düşünmeye çalışıyordum ama aklım benden gitmişti..Yaşamam amaçsız kaldı o dakikadan itibaren..

Diyecek bişi yok..Karar senindi..Ben sadece gelip sana söylemiştim duygularımı..Sende geldin bana söyledin..

Yazıya bakınca 3 cümleyle anlatılırken .. Hayatımın kaç 3 saatini benden aldı bilmiyorum..

Şu anda gözlerim yeter artık ağlama dercesine yanıyor , gözyaşlarım inadına akıyor..Bıraktım ne olursa olsun umrumda değil..SEN BENİ SENSİZ BIRAKTIKTAN SONRA...

Sana kızamıyorum..Çünkü doğruları söyledin..Kendime kızamıyorum duygularımı söylemesem beni bitiricekti.. Şimdi?

Kalbimde bir acı gözlerimde yaşlar.. Söylemeseydim keşke.. Çünkü o zaman SENİ SENSİZ YAŞIYORDUM.. Şimdi ise SENİ NE SENİNLE NE DE SENSİZ YAŞIYORUM..

Gerçkten çok zor... En ağırıma giden de SEVMİYORSUN..HOŞLANIYORSUN demendi..Olsun..

Şimdi herşeyi zamana bırakmaya çalışıyorum..Bakalım seninle yaşarken seni unutabilicek miyim? Ya da bu gerçeğe inanmak istesemde kabullenicek miyim ?

BİLMİYORUM...

Dün gittin ya.. Her zamanki yerime gittim.. Hıçkırıklarla ağladım.. Ne değişti ?

Bütün gece seni düşünmemeyi düşündüm ve ağladım.. Ne değişti?

Sadece şunu biliyorum..SEN YOKKEN SENİNLE MUTLUYMUŞUM BEN..

Şimdi? SENSİZİM ve YALNIZIM..

Ve her ne kadar SEVMİYORSUN desende SEVİYORUM!!

Yalnız ,Seven ve Çaresiz olan yüreğimden..Benzer Konular

Görüntüleme:454, Cevaplar:3

İlginizi Çekebilir >
Alt 26-12-2006, 23:09 #2

TweNdyy

göη[ü]ℓüм

Sahte sevgiler dünyası


Yalnız,seven ve çaresiz yüreğimden


Ne çok 'Seni seviyorum'larınız var. Her yere yazıyorsunuz. Herkese söylüyorsunuz. Her zaman kullanıyorsunuz. Sevginizden çok 'seni seviyorum'larınız. 'Sen' diye hitap edebildiklerinizden bile çok. O kadar kısa ki sevgilerinizin ömrü, ard arda ekleseniz dahi, kelebek ömründen kısa kalıyor.

Sevginizi saklamıyorsunuz güyya. Ama sevgi ile olan mesafenizin uzaklığını 'Seni seviyorum'larınız ele veriyor. Ortaya 'çok' ekliyorsunuz, 'gerçekten' ekliyorsunuz. Başına ve sonuna mahzunluk ekliyorsunuz. Ekliyorsunuz ki, milyonlarca 'Seni seviyorum'dan farklı olsun sizin söylediğiniz. Ama olmuyor.

Herkesi 'Seni seviyorum' demeye davet ediyorsunuz. Suç ortağı arıyorsunuz. Ancak herkesin maske takmasıyla hayatı maskeli baloya çevirip, vicdanınızı rahatlatacaksınız.

Sadece sizin ve sahte sevgilinizin değerini düşürmüyorsunuz. 'Sevme'nin değerini de yerle yeksan ediyorsunuz. Öyle bir cümle kuruyorsunuz ki, 'sen' gerçekten 'sen' değil, başkalarını kastediyorsunuz. 'Sevmek' gerçek 'sevmek' değil, başka duyguları anlatıyorsunuz. Birinci tekil şahıs eki de sizi anlatmıyor, belki başka yüreklere tercüman oluyorsunuz.

Kalp şekillleri arasında olması neyi değiştirir ki? Taş gibi soğuk. Gülümseyerek söylemeniz ne farkeder ki? Takım elbiseden daha resmî. Buğulu gözlerle telaffuz etseniz ne yazar? İçten olmadığı besbelli.

Tamam, yüreğinizde bir yerlerde sevmeye karşı bir iştah, bir açlık var. Ama, bu açlığın reçetesi bol bol 'seni seviyorum' demek mi? Kalp resimleri mi? Hüzünlü şarkılar mı? Ayrılık ağıtları mı?

Dağlara, taşlara yazdınız ama yine de sevmiyorsunuz, değil mi? Sevginiz tükeniveriyor... Kalmıyor... "Sevgim bitti, hâkim bey" diyorsunuz bükük bir boyun ve kısık bir sesle. Tutunamıyor kalbiniz, böyle kaygan zeminlerde, böyle küçücük maskelere, böyle acemice...

'Seni seviyorum'larınız bol, herkese yetip de artacak kadar bol. Ama 'seni seviyorum'larınız bol, çok bol geliyor sevginize.

Alt 26-12-2006, 23:24 #3

özlem

Forum Üstadı

erhan eline sağlık canım

Alt 26-12-2006, 23:37 #4

TweNdyy

göη[ü]ℓüм

sağolasın özlem sultan

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:16 .