Yüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık..

#1
Hayat hızla geçip gidiyor ellerimin arasından işte.
Bense bir evin bir köşesinde yalnızlığımla baş başayım.

Yaşanmamış zamanlarımYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. sonu olmayan öykülerim var şimdi. Kaybettiğim mevsimlere eklediğim sahipsiz gecelerimdeYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. yorgunYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. umutsuzYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. hayalsiz zamanları tüketiyorum.
Bana eşlik edense sadece duvardaki gölgelerle sözlerini bile duyamayacağım kadar uzaktan gelen hoş melodiler...

İçimde gizli kalmış sevinçlerYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. açığa çıkmayacak heyecanlarYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. belki de hiç bir zaman hayata geçiremeyeceğim mutluluk formüllerim var.

Kimseler bilmiyorYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. bense kimselere anlatmıyorum artık. Her şeydeYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. her yerdeYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. her an aradığım maviyse terk edeli çok oldu beni. Oysa aşkınYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. umudunYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. hayalin rengiydi mavi benim için. Tek kelimeyle anlat bana aşkı dediklerinde söylediğim renkti o...

Çok sevdiğim şarkılarında sesi kısıldı.
Dinlediğimde her söz canımı acıtıyor.
"Batıyor ama acıtmıyor senin sevdan" diyorYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık..
ama ben o acıyı yüreğimin en derininde hissediyorum.

Çok konuşan benYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. konuşmak için çıldıran benYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. uzun sessizliklerin insanı oldum. Ağzımdan çıkacak sözcüklerin neler olabileceğini bilmiyorumYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. belki de ondan suskunluğum. BilemiyorumYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. belki en doğrusu bu...

Hiç böyle olmadım ben. Yaşama böyle yılgınYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. böylesine soğukYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. böylesine uzaktan bakmadım. En soğuk kışta bile hiç kimsenin görmediği güneşler ısıtırdı beni.

Karda çiçekler açtırırdım. Çünkü sen vardın. Sen aşktınYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. sen MaviydinYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. sen güneştinYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. sen rengarenk çiçektinYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. sen yüreğimde isyanYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. sen ruhumdaki ateştin. Sen gülüşlerimin adıYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. sen göz yaşlarımın anlamıydın.

Sen hayatımdınYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. sen hayattın.

Ve bir gün gittin. Gitmek istiyordunYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. gittin. Bahanelerin vardıYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. ardına sığınacağın haklı nedenlerin vardı. Gidişine izin verip vermemem önemli değildi senin için..
Umursamadın da zaten.. Ve gittin ve ben yok oldum. Oysa ne çok sevmiştim seni. Senin verebileceğin hüzün demek ki böyle acı bir şeymişYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. öğreniyorum. Acı veriyorYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. zor oluyorYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. canımı yakıyor ama öğreniyorum...

Yüreğimdeki ateş söndüYüreğimdeki Ateş Söndü, Yerinde Buzdan Bir Kütle Var Artık.. yerinde buzdan bir kütle var artık.
Baharlarsa öylesine uzak ki bana...

İlginizi Çekebilir


#2
site rekLamıı:SoLmamıs mıı


#3
site reklamı bozmuş yaaaaaaaaaa

ama emeğine sağlık


#4
yorumlarınız için tşkler ..
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:15 .