...Terk Etmedi Sevdan Beni........

#1
Terk etmedi sevdan beni;
Aç kaldım susuz kaldım,
Hain , karanlıktı gece,
Can garip, can suskun,
Can paramparça..
Ve ellerin kelepçede
Tütünsüz,uykusuz kaldım,
Terk etmedi sevdan beni... ..Bu satırları bu gece kaç kere tekrarladım saymadım... Dun gece giderken bıraktığın yerdeyim.. dışarıya bakıyorum gökyüzü çok sessiz..güneş içindeki duygular gibi kararsız.. yine yeni bir güne başlamak için hazır.. sokak lambaları hala kaldırımlar sohbette..onları izlerken sen geliyorsun aklıma..gözümdeki yaş ve dudağımdaki tatlı bi gülümseme ile ismini yazıyorum kaldırıma yaşlı bir adam üzerine basarak geçiyor…yazık…oda beni anlamadı…
Son kez arıyorum seni.. yitirdiğin ben arıyor seni.. ve yine cevap vermiyorsun.. hoşça kal gelmiş geçmiş en büyük aşkım.. hoşça kal bi damla göz yaşına kıyamadığım, gözlerine bakmaya doyamadığım, hayal bahçemde özenle büyüttüğüm çiçeğim, hayatıma kattığı renkleri silip siyaha bürüyen insan hoşça kal..
Kapanmıyor artık gözlerim, seni bekledikleri gibi, acıtıyor artık göz yaşlarım.. sen gittin, göz yaslarım durmadı, sen gittin bu kalp kilit vurdu.. sen gittin bütün sehır sustu..kalbim sustu..gözlerim sustu.. ben sustum...

İlginizi Çekebilir


#2
Terk etmedi sevdan beni;
Aç kaldım susuz kaldım,
Hain , karanlıktı gece,
Can garip, can suskun,
Can paramparça..
Ve ellerin kelepçede
Tütünsüz,uykusuz kaldım,
Terk etmedi sevdan beni... ..Bu satırları bu gece kaç kere tekrarladım saymadım... Dun gece giderken bıraktığın yerdeyim.. dışarıya bakıyorum gökyüzü çok sessiz..güneş içindeki duygular gibi kararsız.. yine yeni bir güne başlamak için hazır..
Yüreğine sağLık


#3
sağolasın angell....


#4
Yüreğine sağLık


#5
abim o güzel yüreğine sağlık


#6
sağolun arkadaşlar.....


#7
ellerine sağlık çok güzel olmuş


#8
yüreğine sağlık


#9
sağolun arkadaşlar.....
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:26 .