Öfke Kusan Gözlerinde Eridim

#1
Ansızın Çaldın Kapımı Sevda Gülüm, Hem De Ansızın… Alaca Karanlıkken Gökyüzü, Gözlerime Çivilenmiş Bakışların Esaretine Bıraktın Beni… Hüküm Bildiren Çağrışımlar İndirdin Yüreğime, Gözlerinde Acıların Katmerleşmiş İzleri Vardı Sanki...

Sefalet Süren Bakışlarımda, Donup Kaldı Gözlerin; Fersiz Adımlar Sıraladı Bir Birini…Koyu Bir Mateme Bürünen Havanın Yasını Bıraktın Yüreğime….Gırtlağına Bıçak Gibi Çakılmış Olan Acıları Çıkarmaya Hazırdın… Alıcı Kuşlar Gibi Öbeklendi Gözlerin, Gözlerimde…

Yeis Dolu Bakışlarınla Boğdun, Karanlıklara Gömdün Sana Bakan Gözlerimi…Beynimin Ücra Köşelerine Gözlerindeki Bütün İsyanları Tek Tek Bıraktın….Bedenimde Tarifi Mümkün Olmayan Fırtınalar Koparttın…Acının Şiddetli Bakışlarında Un Ufak Oldu Düşüncelerim…..

Öfkeyle Savrulan Gözlerinde Yalpalandı Yüreğim….Farklı Duygulara Yelken Açmış Bedenim, Haşmetli Bakışlarında Eridi…Temaşa Ettiğin Bedenime Bıraktığın Acılarla Tüm Hücrelerim, İrili Ufaklı Yaralar Bırakıyordu İçime….Tarifsiz Bakışların Karanlığında Kaybolmuş Olan Benliğimi Bulmaya Çalışıyordum….

Benliğimi Esir Alan Bakışlarında, Esaretin Bitmeyen Kabuslarına Bıraktın Beni….Geçmiş Zamanın İzlerinden Yapraklar Sundun Gözlerime….Acılarla Herdem Olan Yüreğinin Çektiklerini Sundun Şu Çaresizlik İçinde Yıkık Ve Harabe Olmuş Bedenime….

Zamansız Çaldın Kapımı, Zamansız Açtın Maziyi, Zamansız Acılara Bıraktın Yüreğimi, Zamansız Geldin, Zamansız Yaraladın Bedenimi….Suskun Bakışlarımda Asılı Bıraktın Sözlerimi, Sağır Ve Dilsizleştim…. Duygularım Felce Uğramıştı Artık, Senden Gelen Her Türlü Acıyı Çeke Çeke Bitiriyordum İçimde, Yeşeren Tüm Duyguları…..

Bir Kez Olsun Dinlemeden, Bir Kez Olsun Sorgulamadan, Acımasızca Gözlerinle Ve Sözlerinle Yaraladın Yüreğimi, Dinlemedin Ki Bir Kez Olsun…. Bir Kez Olsun Sevgi Nazarıyla Bakmadın Ki…Hep Öfke Kustu Gözlerin, En Derin Yaralar Açtın Yüreğime…Bırakmadın Ki Dile Gelsin Yüreğim, Bırakmadın Ki Acılara Çeken Gözlerim, Gözlerinde Dile Gelsin.....

Oysa Her Şey Senin Anlattığın Biçimde Gerçekleşmedi Ki….Senden Kopardılar Gülüm Beni…. Hep Keşkelerine Yandım Bu Hayatın…Seni Benden Ayırdığı İçin….Ama Sen Hiç Anlamadın, Hep Beni Suçlu Bıraktın Gözlerinle, Yaraladın, Yaraladın….. Bir Yaprak Gibi Savurdun Durdun Ordan Oraya Beni….Senden Ne Gelirse Gelsin Be Gülüm, Acıyı Şerbet Niyetine Çekerim…Varsın Öyle Bil, Öyle Yaşa Güzelim….Sen Sevmesen De Artık, Ben Seni Bir Ömür Boyu Hep Seveceğim…..

Olsun Be Gülüm Öfke Kusan Gözlerinde Varsın Erisin Yüreğim..


Gönül

İlginizi Çekebilir


#2
emeğine sağlık


#3
Rica Ederim , Tesekkürler (:


#4
yüreğine sağLk...


#5
Tesekkürler


#6
emeqine sqlk ..,


#7
cok guzell ellerıne emegıne saglık


#8
Rica Edeirm (:


#9
yuregıne saglık tatlım


#10
Cok güzeLdi..Yüregine sagLık


#11
Rica Ederim


#12
Alıntı:
Olsun Be Gülüm Öfke Kusan Gözlerinde Varsın Erisin Yüreğim..
bır cok arkadaş şiiri okumadan yorum yapmış ....
Teşkürler rapu Güzeldi ..


#13
Paylaşımın Cok Güzeldi Ellerine SagLık


#14
ellerine saglik caim cok guzelll olmus


#15
Tesekkür Ederim ..


#16
çok güzel ellerine sağlık


#17
Yazan arkadaşin ellerine ve emeğine sağlik Bu yazının bana ait olduğünu sanırım arkadaşimiz unutmuş
Keşke adimi eklesydı
genede Yureğine sağlık
olduğü gıbı eklemişsiniz


#18
emeğine sagLık


#19
emeğine sagLık


#20
yüreğine sağLk...
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:51 .