Bekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim...

#1
Kaybedecek hiçbir şeyimiz yoktu.
Yüreklerimiz birbirine kenetliBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... kelepçeli ve hatta birbirinde kaybolmuşçasına içiçe girmişti.


O'nun ağlayışı benim yüreğimi sızlatırdı.
O gülünce deliler gibi sevinirdi yüreğim.Benim korkularım O'nu düşündürür ve O'nu sevindirirdi benim mutluluklarım.


Sevdanın resmini beraber çizmiştik penceremizeBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... beraber ışık tutmuştuk gül kokan hayallerimize.


Dostlar ayrı düşünemezdi bizi birbirimizden.
Ha canBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... ha canan; ikisi de birdi zaten.Zamanın haince aramıza girişi bile güç yetiremedi bizi sevdamızdan vazgeçirmeye.


Ne o ümitsizlik kattı yüreğine ne ben.
Ne o vazgeçti tatlı tebessümlerden ne de ben.
Gökten inen her rahmetle yeniden yeşerttik sevdamızıBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... yeniden umut topladık yağmur kokulu gecelerden.Şimdi yine yağmur var gökyüzünde.
Yüreğimize sevinç getirenBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... umut getiren bir yağmur.Duaları rahmet kokusuyla göklere taşıyanBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... hep o gizemli yanıyla beklenenBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... hep o sırlı güzelliğiyle anılan bir yağmur.


Ve sen varsın ey dostBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... gönlümün isyansız köşesinde.
Her yağmur yağışında yeni bir sevdaya mekan tutuyorsun yüreğimi.
Ve her yağmur yeniden güçlendiriyor sevgimizi.BiliyorumBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... gitmek değildi senin yaptığın. iki ayrı bedeni tek'e indirmekti.
Zamana daha güçlü bir cüsseyle güç geçirebilmekti.Şimdi seni yürüyorum yollardaBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... sana varıyor ayaklarım.
Ve her yağmurda sen yağıyorsun saçlarımaBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... gözlerime ve umutlarıma. Unutulmazımsın ey dost!Yılların paslandıramadığı tek çelik yanımsın.
Haydi! Şimdi kaldır gözleriniBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... yağmurlarla dertleşsin yüreğin.
Unutma kiBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... senin her yağmurla yeryüzüne inişin beni yeniden kendinde varedişindir.Ve yağmur olmak adına gökyüzüne yükselen her buharBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... benim yeniden sende varolmak adına sana yönelişimdir.


Unutma! Her yağmur seni banaBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... beni sana müjdeler kendi lisanıyla.
Bekle ey dostumBekle ey dostum bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim... bekle!.. Sen gelince ben de geleceğim...


İlginizi Çekebilir


#2
emeğine ve yüreğine sağLıkk


#3
tşkler


#4
Emeğine SaĞLık x)


#5
tşkler
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:52 .