"Eylül" Kırık Bir Bahardır İçimde".. ( Sessiz Senfoni )

#1
Bugün sana ait her şeyi sildim hayatımdan.. sana dair ne varsa, acılarımı ,mutluluklarımı bile.. onları da çıkarıp attım hayatımdan, dedim ya sana dair ne varsa daha düne kadar seni düşündüğümde içim titrer özlem duyardım bana acı versen bile..şimdi sana kırgınım ve anlatılmayan kinim var,yaşanan ve yaşanacak olan bundan sonraki günlerde bir daha hatırlanmayacaksın..O herşeyden çok sevdiğim resminden bile vazgeçtim..Tıpkı senden vazgeçtiğim gibi birazdan o seni hatırlatan senli şiirlerimi çöpe atıp seni bir daha anmayacağıma kendime söz verdim. seni sevdiğimi söyleyen dudaklarım bir daha asla seni sevdiğini söylememek üzere sustular..
sonsuzadek..!

Senden bana kalan kocaman bir kinle bir daha anmak istemediğim hatıralarım onları bile çöpe atmak istedim,yaşadığım acılar için kendimi affetmeyecek ve sana bir daha asla şans vermeyeceğim..!

İşte gidiyorum beni mutlu ettiğin bu odadan,kaldırım taşlarına ayak izlerimi,esen rüzgara tenimin kokusunu,avuçlarına acılarımı bırakarak gidiyorum...

Bir yürek var beni seven.. bir el uzandı ellerimden tutmak isteyen,kopup giderken yavaş yavaş senden..Seni seviyorum diye haykıran bir yüreğe gidiyorum... arkamda bıraktım seni.. sonbaharım sende...
Önümde ilkbaharlar var çiçek açmış... kulağıma aşk şarkıları söyleyen sen düş yakamdan.. artık mutluluğu başıma taç edecek, yüreğimi yüreğine koyacakmış.. senin için ağlayan gözlerime mutlulukla bakacakmış..
Hani hep ağlamak isterken omuzunda teninin kokusunda uyanmak istediğim sabahlarda o olacakmış artık..

Sevme beni.. Artık hiç bir önemi yok!

kalemim.. beyaz kağıdım ,bir de mısralarım son noktayı koydular sana.seni unutarak ben ona gitmeliyim,artık yoruldum kendime bile ağır gelmekteyim sen artık olduğun yerde kal.. sanma senden aşk dileniyorum..sanma gözyaşlarım sevdama ağlıyor..sanma bir daha sana geri dönerim.. bu gece başka yüreğe taşınıyorum... giderken bu şehirden ve aşkımdan sana üç şey bırakıyorum.. birincisi bakamadığın gözlerimi..ikincisi anlıyamadığın yüreğimi..üçüncüsü sonbaharı...

Dilerim bir gün severse seni biri ,gözlerine hasret kal..!
olurda bir yürekte bulursan kendini sevdanın anlamını yitir hiç sevilme emi!
Sana sonbaharı da bırakmıştım ama sonbaharı kirletmek istemiyorum adınla..

sana sitemimdir.. sana isyanımdır.. sana haykırışımdır...

senden kurtuluyorum....... bu gece benim zaferimdir... başka bir yüreğe taşınıyorum...

az önce bavulumu topladım senden kalan kırıntıları, her gece kokladığım resmini koydum ,sonra sevmesini bilmeyen yüreğini.. herşeyi sığdırabildim de, nedense o küçücük yüreğini sığdıramadım..

sebebin şimdi anladım..

sevmesini bilmeyen yürek.. gözyaşını silmeyen bir yürek.. sevgiyle ağlayana yaslanmayan bir yürek.. hiç bir yere sığmazmış..

sanmaki dönerim sana,sanmaki yazarım yine sana.. sevdasını anlatan kalemim sustular artık seni yok ederek.. Şimdi beni seven biri var gözlerime bakmadan kaybolan... dokunmadan sevebilen.. şimdiden hasret türküleri söyleyen ben sen olmuşum bitanem, özlemim, nerdesin diyen..

O'na gidiyorum.....

yüreği sevgi dolu, adı mutluluk olan... bana seni unutturan.. gökyüzünden yıldızları toplayıp saçlarıma takan benim için önemlisin diyip yüreğini avuçlarıma koyan... sıcaklığıyla, sevgisiyle yüreğimi ısıtan.. aşkın varolduğuna beni yeniden inandıran... dudaklarımda tebesümler oluşturan... göz pınarlarımdaki yaşları kurutan.. bana deger veren ,hayatın güzel olduğunu anlatan o insana gidiyorum..........

senli herşeyi arkamda bırakarak gidiyorum.. anılarımda yok olucaksın..

ELVEDA !

İlginizi Çekebilir


#2
harıkaydı ya..
çok sağoL canımın ıçı..


#3
Rica Ederim Canisi.


#4
harıkaydı.....
yuregıne saglık tatlım


#5
Super ya!
Emegine saglik.


#6
Okuyan gözleirnize Saglik .


#7
emeğine sağlık
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 13:20 .