imla kuralları değil bu sensin...

#1
Üç noktalar (...)
Soru işaretleri (?)
Ünlemler (!)
Belki de sadece nokta (.)
Ardarda virgüller (,)
İç içe parantezler (())
Tırnak içinde konuşmalar (“”)
Açıklama yapmaya izin vermeyen iki noktalar ( Nedenleri açıklamaya çalışan noktalı virgüller ( Kesme işaretleri ( ‘ ) Büyük harfler Küçük harfler Şahıslar Haller Kısaltmalar Vs vs vs’ler..... Yazarken dikkat etmediğim imla kuralları hayatımın en uzun cümlesine gelip yerleşmişler. Bunu seni düşündükçe anladım, senin hayatımın en uzun zamanına gelip yerleşmenle. İşte o zaman koydum sonunu senin anlamanı istediğim cümlelerimin sonuna üç noktayı... Sana soramadığım soruların sonuna soru işaretlerini? Sevinçlerimin arkasına koyduğum ünlemleri, süprizlerine şaşırıp koymayı ne çok isterdim. Sen konuşmalarının bitimine ise sadece nokta koydun. Kendimi anlatırken virgülleri koydum, Detaylarda parantezleri açtım, Kendimi savunuşlarımda tırnakları. İzin vermediğin açıklamalarımda iki noktayı sevgili yaptım, Nedenleri sorduğumda noktayla virgülü koyamadın üst üste sen. Ben her senin adını andığımda kesme işareti ile ayırdım adından kıskandığım ekleri. SENİ SEVİYORUM yazdım büyük harflerle! Küçük harfe bile razıydım “bende seni” deseydin? Onlar, bunlar, şunlar ilgilendirmedi hiç beni Sadece ben, sen, bizdik. Senden önce ve senden sonraydı benim eklerim, senin -den halindi en çok sevdiğim Cesaret edemeyip yırtık bir kağıda yazdığım ise sadece sçs idi. Kısalmak yakışmadı sevgimi ifade etmeye. Ve sana olan herşeyi yine vs vs ile geçiştirdiğim bu yazıda hiç bir noktalama işaretine uymadım sadece sonuna koyabiliyorum noktayı, tıpkı senin söylemek isteyipte söyleyemediklerinde koyduğun nokta gibi.

İlginizi Çekebilir


Re: imla kuralları değil bu sensin...

#2
Alıntı:
rüya gözlü´isimli üyeden Alıntı
Ve sana olan herşeyi yine vs vs ile geçiştirdiğim bu yazıda hiç bir noktalama işaretine uymadım sadece sonuna koyabiliyorum noktayı, tıpkı senin söylemek isteyipte söyleyemediklerinde koyduğun nokta gibi.
süperdi canım...eLLerine sağLık..payLaşımın için teşekkürLer..


#3
Yüreğine sağLık...


#4
Trk Silahl Kuvvetleri ederim arkadaslar...


Re: imla kuralları değil bu sensin...

#5
Senden önce ve senden sonraydı benim eklerim, senin -den halindi en çok sevdiğim Cesaret edemeyip yırtık bir kağıda yazdığım ise sadece sçs idi. Kısalmak yakışmadı sevgimi ifade etmeye.

çok güseLdi bu ya! yüreğine sağLık!


#6
Trk Silahl Kuvvetleri ederim...


#7
yüreğine sağlık


#8
Trk Silahl Kuvvetleri ederim okuyan gözlerine saglık....


#9
çok güzeldi eline sağlık canım
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:33 .