14 ŞußaT..

#1
Yürüyorum Uzunsokak ta. Ne kadar çok insan var böyle, ne kadarda kalabalık. Ama ben yalnız hissediyorum kendimi nedense, sanki hiç kimse yokmuş gibi. Birşey eksik sanki. Ne peki eksik olan? Neden ben kendimi yalnız hissediyorum bu kadar çok... Niye bütün sevenler mutlu bugün? Sevdikleri için mi? âşık oldukları için mi? E peki ben neden mutlu değilim neden bende kutlayamıyorum bu günü onlar gibi. Evet, onlar gibi onlar yalnız kutlamıyorlar ki bu günü sevdikleriyle kutluyorlar ya ben… 'e seda sen sevilmiyorsun ki neyi, kimle kutlayacaksın' diyor bir ses. Ne kadar hain bu ses böyle ‘ama ben seviyorum diyorum, gülüyor 'bugün sevgililer günü, sevip de sevilenler kutluyor bu günü' diyor’ ses. Hatırlatıyor bana yalnızlığımı, umutsuzluğumu tekrar. Kendimi öksüz çocuklar gibi hissediyorum. Ağlamaya başlıyorum ama ses gözyaşlarımı görünce 'niye boş yere ağlıyorsun ki, kime ağlıyorsun ki, o duymaz asla seni hem duysa bile umursamaz 'diyor alaylı alaylı. Yeter artık sus diyorum, ama devam ediyor dinlemek istemiyorum onu kaçmaya çalışıyorum ondan. Yanımdan geçen çiftlere aldırmıyorum daha. Koşuyorum, nereye gittiğimi bilmeden ayaklarımın götürdüğü yere… İnsanların garip bakışları ilgilendirmiyor beni, ben o sesten, mutlu insanlardan kaçıyorum.
Ayaklarım beni deniz kenarına götürüyor. Denize bakıyorum boş boş sanki sen gelecekmişsin gibi ama ses' boşuna bekleme gelmez o 'diyor. Duymamazlıktan geliyorum, bana ilerdeki bir çifti gösteriyor. Ne kadarda mutlular. Ozaman hissediyorum üşüdüğümü, o zaman fark ediyorum yağmur yağdığını. Ne kadarda ıslanmışım ama ben buna aldırmadan, onları izliyorum. Birlikte soğuğa göğüs germişler sanki. Onlar gözden kaybolana kadar bakıyorum arkalarından. Kimse yok artık burada. Soğuğa aldırmadan denize bakıyorum, saçlarımı rüzgâr uçuşturuyor, ıslak kıyafetlerim tamamen üstüme yapışmış, tir tir titriyorum. Beni yağmur ıslatmıyor ki, soğuk üşütmüyor ki, beni sensizlik üşütüyor, aşk üşütüyor. Seni düşünüyorum, umutsuz aşkımı düşünüyorum, gözyaşlarım tekrar hızlanıyor. Yağmura meydan okurcasına akıyorlar. Yağmur yavaşlıyor, denizin hırçınlığı duruyor sanki şaşırıp bakıyorlar bana. Soğuktan kıpkırmızı olmuş burnumu, ellerimi hissetmiyorum artık. O seste susmuş bana bakıyor artık. Pes etmiş, karşı çıkmıyor.
Hıçkırıklarım rüzgârın uğultusuna karışıyor, rüzgâr da buna karşı sesini çıkartmıyor. Benim sesim dolduruyor her yeri. Rüzgâr benim sesimle esiyor, yağmur benim gözyaşlarımla yağıyor. Sen fark ediyor musun, duyabiliyor musun benim çığlıklarımı, rüzgâr getiriyor mu sesimi sana? Ya gözyaşlarım onları görüyor musun, yoksa onları da yağmur sanıp kaçıyor musun, benim sevgimden kaçtığın gibi, fark edemiyor musun yağmuru beni fark edemediğin gibi. Dinlemiyor musun rüzgârı beni dinlemediğin gibi, herkes hissediyor soğuğu, yoksa sen aldırmıyor musun bu soğuğa bana aldırmadığın gibi, sevgime aldırmadığın gibi...

İlginizi Çekebilir


#2
çok güzeldi ellerine sağlık canım


#3
okuyan gözlerine Sağlık cnm..........


#4
harıkaydı buda t$kLer


#5
okuyan gözlerine Sağlık...


#6
Alıntı:
Dinlemiyor musun rüzgârı beni dinlemediğin gibi, herkes hissediyor soğuğu, yoksa sen aldırmıyor musun bu soğuğa bana aldırmadığın gibi, sevgime aldırmadığın gibi...

emeğine sağlık arkadasım çok anlamlı bii paylaşımdı benim için....


#7
Eline saglik cok guzeldi canos


#8
okuyan gözlerinize SağLık canlar.............
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:23 .