.... zaman sadece birazcık zaman ....

#1
Ne istiyorsun anlamıyorum..Anlayamıyorum..Susuyorsun direnircesine.. Yanıyorsun,yakıyorsun ve farkındalığın noksan.. Kimseye boyun eğmeyen o asi çocuk gitmiş sanki..Nereye gittin sen? Ne istedin benim mavi hayallerimden?

Bu kadar yoğun bir hayat dilemiyorum ben..Sadece hüznüne boyun eğmemeye çalışıyorum.. Her fırtınanın ardından dinginliğinin kıymetini bir kez daha anlıyorum.. Ve her yağmur yağdığında gökkuşağına milyonlarca kez teşekkür ediyorum..Hayatımın her rengini biriktiyorum.. Kara kışımın ardından benim de bir gökkuşağım olmalı..
Sen? Bana renklerini ödünç verir misin..?

Suskun kalma diyor ve susuyorum ben de.. Bir kez daha ayrı düşmeye gücüm yok..Ya beraber susmalıyız,ya avazımız çıktığı kadar bağırmalıyız..Suskun kelimeler isyan ederken başını alıp gitmek sana yakışmıyor yine de..Kafanı kaldırıp sen de isyan etsen..Sen de bağırsan çağırsan,üzsen..Yaralasan..Ama susmadan,susturmadan!!

Ben kırık dökük bir kelimeyim..Anlamım yok sen olmadıkça..Kim bilir kaç harften oluşuyorum,ama harflerim yok sen yoksan.. Belki başımda bir parantez var,ayak ucumda bir parantez..Ama işaretlerim yok..Sen yoksun..

Şimdi kendime yeni harfler arıyorum..Yeni baştan kuracağım bu kelimeyi..Anlamı ne olur bilmiyorum..Ben her şeye hazırım.. Sadece biraz zamana ihtiyacım var.. Belki yeni bir dil oluşur anlamlarımdan..Sadece biraz zaman..Bu anlamsız kelimeyi affedin..

En yakın zamanda yeni anlamlarımla karşılayacağım sizi..Yeni renklerim olacak..Yeni renklere tapacağım ama şimdi sadece zaman diliyorum sizden..


''Zaman sadece birazcık zaman
Kızgınlığım yalnızlıktan korktuğumdan
Bilirsin karanlıktan da ürkerim çocuklar gibi
Işıkları hep yakarım bu korkudan''

Bilirsin ürkerim karanlıktan .. O yüzden sadece,birazcık zaman !

İlginizi Çekebilir


#2
emeğine sağlık aşkitom çok güzelmiş


#3
Yüreğine sağLık Ya bu Ak$am ki PayLa$ımLarın Hepsi bir birinden GüzeLdi


#4
sezen aksunun farkı senin güzel paylaşımın çok uyumlu olmuş cnm yüregine saglık


Re: .... zaman sadece birazcık zaman ....

#5
Alıntı:
b_rojda´isimli üyeden Alıntı
Ne istiyorsun anlamıyorum..Anlayamıyorum..Susuyorsun direnircesine.. Yanıyorsun,yakıyorsun ve farkındalığın noksan.. Kimseye boyun eğmeyen o asi çocuk gitmiş sanki..Nereye gittin sen? Ne istedin benim mavi hayallerimden?

!
yüreğinesağlıkcnmçokgüzeldi..


#6
eline sağlık güzeldi.


#7
canım çok güzel
yüreğine sağlık


#8
Sevmek SEVMEK olmaktır.
AŞK olmaktır.
Aşk bir kere sevmektir.
Sevmek aşkın kendisi olmaktır.
Ölümü Özlemeyen Aşkı Anlayamaz...


#9
teşekkürler
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:06 .