ÖYLESİNE BİR GÜN'DÜ...

#1
ÖYLESİNE BİR GÜN'DÜ...

Öylesine bir gündü, yeni değil de sanki geçmiş günlerden biriydi, öyle gibiydi...
Kaç gece beklemiştim seni. Kaç gece koynuma hasretini alıp uyumuştum. Kaç gece yalnızlık sancısıyla kıvranıp durmuştum. Öyle acımasızdı ki geceler, gökteki yıldızlar yüreğime atılan birer taş gibi gelmişti bana. Yine de her şeye değerdi bekleyişim.
Bütün yollar sana çıkıyordu ama ben asıl senin yolunun benimkiyle kesişmesini bekliyordum.
Aylar geçmişti hep vardın ama bir tek o an yanımdaydın. Biraz yabancıydın bana, biraz da tanıdık. Şaşkındık, şaşkınlığımız çok fazla yansıyordu yüzümüze. Göz göze gelmek hiç bu kadar zor olmamıştı. Bir bakıştan bin anlam çıkarmak buna denirdi işte. Yüzümüzde birbirimize ait izler arıyorduk bakarken.
Ne çok duymuştum sesini ama sanki sen ilk kez konuşuyordun. İlk kez söylediğin cümleler sahibiyle bütünleşiyordu.
Düştükçe gülüşün yüzüne, sessiz olan her şey konuşmuştu içimde. Yine de sözler bir türlü çıkmıyordu ağzımdan. Oysa boynuna sarılıp "Sen aylardır beklenen, sen yıllardır özlenensin" demek istiyordum. Hava serin değildi ama ben titriyordum.
Kelimeler hiç bu kadar zor olmamıştı bana. Ne zaman bir şey söylemeye kalksam, her seferinde bir şey oluyordu, sözcükler ağzımda donuyordu.
Sıcaktın, dokunmasan da yansıtıyordun. Biraz önce titreyen ben artık terliyordum. Aşktı bu biliyordum ama bunu kendime bile itiraf edemiyordum.
Farkında değildin belki, belki ben belli etmiyordum ama yıllardır koruduğum, yıllardır kimseye açmadığım topraklarımı çoktan teslim almıştın bile. Sınırlarımdan içeri girmiştin bir kere. Yüreğimin en gizli, en kuytu köşelerinde sen vardın artık.
İtirazsızdım, belli ki mutluydum. Belli ki beni şaşırtan mutluluğun ta kendisiydi. Harfleri tükenmez bir kavuşmanın alfabesindeydim. Ve ben okumayı sanki yeniden öğreniyordum.
Şimdi bu sevdayı bana yaşattığın için kendimi şanslı hissediyorum. "Ya sen olmasaydın" diye düşünmüyorum çünkü sen varsın. Çünkü sen içimdesin. Çünkü sen benim hayat kaynağımsın.
Biliyor musun, çölde bulabildiğim bir avuç su olsan, bitmeyesin diye içmem seni. Nerede olursan ol benimle kal. Ben, bu yürek attığı sürece seninleyim.

İlginizi Çekebilir
 • ÖyLesine...
  Hatirliyormusun Bana ilk seni seviyorum dediginde nasilda utanmistim ?? senin askina kapilmistim , baglanmisti...

 • Öylesine...
  Beni verme ellere, al götür yüreğime, Sakla ...

 • öYLeSiNe.....
  "...

 • ÖyLeSine..!!...
  Ayni dili konusurken, Farkli seyler anladık. ...#2
Bir saniye iste benden sensiz geçirdiğim,veremem.Sensiz geçecekse geçmesin zaman,istemem.Seninle yeniden doğdum,yeniden doğuşun kanıtıyım ben.Senden önce geçen zamanı sana ulaşmak için yürüyerek geçirmişim,kimmişim bilememişim.Şimdi başımı çevirim geriye bakamıyorum bile.O yol yüründü ve bitti,artık seninle yürünecek bambaşka bir yol var önümde.Yorgunluk nedir bilmeyeceğim,hiç şikayet etmeyeceğim ve bir tek adımda bile tökezlemeyeceğim.Uzun,aşk dolu bir yol....Öyle aklımdasın ki...

Güzelim yüreğine sağlık canım


#3
eLinize sağLık..


#4
yüreğine sağlık kanki...


#5
O GüzeL Yüreğine sağLık


#6
yuregıne saglıkk tatlısımmm cok gusell bır yazı yazmıssın


#7
Bu akşamsı kalbimde beni aydınlatırken güzelliğin,bende seni aydınlatıyorum yalansı kalp karanlığında.
Bitanem oldun olalı,seni yazmaya çalıştım su yüzeyine .Hyallerini gerçekleştirdim hayata umutsuz bakan kalbimin daracık umut çerçevesinde.Dillere destan güzelliğindi hep dilden dile yayolan en ağıtlı şarkılarda.Belki de sen anlamadın seni deliler gibi sevdiğimi,son yüzyılın en çok sevenini.Benden çok uzaktaydın...Ya toz pembe bulutlar özerindeydin ya da sonsuz hayallerdeydin.Ve en yüksek tepelerdeydin.Beni daima yüksekten izledin.Hep yüksekteydin ve ben daima ayaklarının altında eziliyordum.Hayal ötesi sevgimi ve ölesiye yanan kalbimi hep sana sundum hep sana.Belkide sen haklıydın o endamın o güzelliğin belkide yüreğin...Ben sana daima geç kalmış bir yolcu gibiydim.Birde o asil yüreğin;o hiç bir insanı kırmaya karekterindi beni sana sığındıran.Hep yağmurlu göz yaşları altında sana geldim çoğu kez...Bir şiir bir hikaye yazmadın belki sayfalara.Ama bi tanem ama güzel gözlüm o kızıl saçlarının altında o kalın kaşlarının altında ölümle yaşamak arasında insanları kendine bağladın bir çok kere.Bende bunlardan biriyidim.O gözler altında bende zindanlara döştüm çoğu kez.Her halinle bir başkaydın bende.
Bende sen hep bendin beni ben yaptın bunu tek aldım sende.Benimde bir insan olduğumu benimde sevmek gibi bir duyguyu taşıdığımı...Bende sen vardın hep sen, uçurum boylarındaydım çoğu kez.Hep sana gelmek isterdim ölümün bütün manalarını ne alıp ne vereceğini daima sende öğrendim sen farkına varmadan.Beni çok kere vurdun sen;bazen beni ansızın öldürüdün o sözlerinle bazende yaşattın beni ölüm düşeyindeyken bile.Dilden dile yayıldı o güzelliğin birde çok kere engellemeye çalıştığım o rezilliğin...Hani sevmeye inanmaman.Hani sevmenin bir manası da para olduğuna inandığın.Sen galip çıktın benimle savaştığın her bir aşkta.Hep bendim sana yenilen hep bendim yüreği yaralarla kanayan.Yaralarımı da sen sardın çoğu zaman.Derman oldun bana sen...
Şimdilerde bi tanem beni senden ebedi olarak ayırtan evliliğinde bir çocuğun oluyor.Umarım senin bana verdiğin ve hiç unutmayacağım acıları o yaşamaz.Ha birde unutmadan senden bana kalan bir emanetin var onuda almanı isterim).Bütün mutluluklar senin olsun ...Acılarda benim...


#8
eline sağlık canım
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:37 .