bir tek o seni benden de cok seviyor

#1
Aşk hüzün, gece uzun
Ne yana dönsem yüzün


Bu gece bambaşka hisler taşıyorum. Hepsi senli, hepsi sana dair. Karmakarışığım. Yüreğimin bir yanı sensizlikle, yokluğunla başedemeyip sızlarken derinden, diğer yanı da hayallerimdeki seninle olduğundan çarpıyor çarpabildiğince. Bir yanım seni özlerken, bir yanım da öğrenmiş sensizliği. Kabullenip, boyun eğmiş herşeye..

Daha bir bendesin bu gece. Hiç bitmemişsin, hiç gitmemişsin gibi benden uzaklara. Acıtanlar, kanatanlar hiç yaşanmamış.. Saymadığım kaç yıldır yokluğunla savaşmamış gibi, daha biraz önce ellerinin sıcaklığını hissetmiş gibiyim ellerimde. Gün kavuştuğunda aydınlığa, hiç bir şey olmamış gibi gülümseyerek geleceksin sanki bana.

Her ne yana baksam sendeyim, her ne yana dönsem bendesin..

Gözlerimi kapatıyorum, karşımda dikiliyor suretin. Dokunmak istiyorum, kayıp gidiyorsun ellerimin arasından, hissettirmeden..

Bir yanımda sevda ateşi
Bir yanımda küllerin


Sen gittin.. Yüreğini bana bıraktın giderken. Bu yüzden seni gönderemeyişim benden. Aslın kimbilir hangi bilinmez yerlerde, suretin bende yine.. Bu sevdanın ateşini ondan söndürmüyorum içimde..
Sen ve ben ayrı dünyalarda değiliz aslında. Hala "biz" varız.. Yenilmedik hayatın bize oynadığı bu oyuna. Hiç bir güç ayıramadı, vazgeçiremedi bizi biz olmaktan. Yokluğuna boyun eğip te bırakmadı yüreğim yüreğini..

Hayat savurdu küllerini, ben arasından alıp seni bana kattım. Senden olanlarla bendekileri ekleyip birbirine, sana yine sevdalı yeni bir ben yarattım..

Karşı kıyıda uyusa güneş
Gönlüme gece yağar

Hala karanlıklarındayım sensizliğin. Sana kavuştuğum güne kadar aydınlanmayacak gecem. Yüreğimin bir yanı aydınlık, bir yanı karanlığına bulanmış yokluğunun..

Benim güneşim senin olduğun yerlerde.. O hiç bilmediğim alemlerde. Hayalin ışık oluyor bu karanlığa sadece. O yüzden bırakmıyor, sıkıca sarılıyorum bütün gücümle. Kimseler alamıyor elimden, gücü yetmiyor..

Bazen vazgeçmeye kalkıyorum, o vakitlerde sevdan dikiliyor karşıma.. Ne kadar uzak görünsen, bir o kadar da yakınsın bana. Belki sen bensin, ben de senim.. Kendinden vazgeçemiyor insan.

Gerçekleri yadsıyıp, hayaline sarılıyorum yine. Senin dünyanda doğan güneş, hayalinle yansıyor benim de dünyama. Onun ışığıyla yetiniyorum ben sadece. Başka aydınlıklar umrumda bile değil..

Sen hiç dinlemedin ki beni
Sözlerim öksüz kalır


Beni duymadığını bilsem de hiç vazgeçmedim sana seslenmekten. Senli cümlelerimi ertelemedim hiç. Kelimelerim kırık ta olsa, yarım da olsa, döktüm yüreğimin sesiyle. Biliyorum ki yarım kalan bütün kelimelerimi tamamlıyorsun sen. Susarak ta konuşabiliyoruz seninle.

Dudaklarımın arasından tek bir hece çıkmasa bile, duyuyorsun yüreğimdeki çığlıkları, isyanları, haykırışları.. Bütün sorularımın cevaplarını buluyorum içimdeki sesi, içimdeki seni dinlediğim zamanlar.

Kimsenin bilmediği, anlamadığı bir dilde içimden konuşuyorum seninle. Senin anladığını biliyorum ya, bu yetiyor bana..

Niceleri buna sevda dedi, aşk dedi, düş dedi
Kimileri de böyle aşk olmaz unut dedi
Niceleri buna sevda dedi, hayal dedi, geç dedi
Kimileri de böyle aşk olmaz unut dedi


Sevda mı bu yaşadığım, aşk mı, hayal mi düş mü bilmiyorum ne olduğunu. Gideli uzun yıllar oldu ama hep yanımdaymışçasına hissediyorum varlığını.. Bunu hissetmek bana iyi geliyor. Yokluğun acıtsa da büyük bir inatla yaşatıyorum seni içimde..

Zannetme ki yoksun diye daha az düşünüyorum seni. Zannetme ki ardın sıra gözyaşlarımdan kurduğum bu sevda mahşerinde yokluğuna yenik düşüp yıkılacağım. Ben seni sensiz de yaşamayı öğrendim..

Ben istesem de seni çıkarıp atmayı içimden, izin vermiyor yüreğim, bırakmıyor bana bıraktığın yüreğini...

Bu yüreğim çarpıyor, seninle senin için
Bir tek o seni benden de çok seviyor..

İlginizi Çekebilir


#2
Çok GüzeLdi Yağmur Yüreğine sağLık


#3
Bu yuregim carpiyor,seninle senin icin
Bir tek o seni bendende cok seviyor


yuregine saglik


#4
gercektende yuregıne gonlune saglık harıka bır paylasımdı


#5
begenmenize çok sevindim..okuyan o güzel gözlerinize sağlık..!!


#6
yüreğiNe sağLık canım süPer oLmu$


#7
çok tşkler..okuyan o güzel gözlerine sağlık canım benim..


#8
Tam bir yıl oldu.. Hala içimdesin.. Hala gözlerin ve gülüşün aklımda..
Aklımdan bir an olsunda çıkmadılar.. Geceleri sıcaklığını hissettim..
Karanlığımda sana sarılıp uyudum.. Seni içimde büyüttüm ve seni kimse bilmedi.. Senin için güçlü oldum.. Bendeki sen için, sevgimiz için.. Sen, bugün bana uzun zamandır olmadığın kadar yakınken sana söylemek istediğim birkaç şey var….


Bazen sinirleniyorum, kızıyorum sana… Ağlıyorum… Ne bu halimiz bizim diye? Ne bu yaşadığımız? Buna bir insan yüreği daha ne kadar katlanabilir ki ben katlanayım? Nereye kadar?..


Çok acı çektim ve hala çekiyorum.. Neyin bedelini ödüyorum diye düşünüyorum bazen.. Belkide seninle yaşadığım mutluluğun bedeli diyorum.. İşte o zaman kabulleniyorum acımı.. İşte o zaman her şeye değer diyorum kendi kendime..
Seninle olduğum her dakikanın bedelini ödemeye razıyım diyorum..Yine yağmur yağıyor sevgilim.. 1 yıl önce bugün yağdığı gibi.. Ve yine
bizim şarkımız çalıyor.. Tek fark sen yoksun.. Senin sıcaklığın,
yanındayken duyduğum mutluluk yok.. Hep diyordum ya “seni sensizde yaşarım
diye”.. Artık yaşayamıyorum sevgilim… Ve artık biliyorum ki yaşanacak
birşey de kalmadı.. Benim için tek çare seni unutmak.. Umutlarımı bir
kenara atmak.. Seninle başladığım bu yola artık sensiz devam etmek….


Bu gece son kez resimlerine bakıp ağlıyorum.. Bu gece son defa adını
anıyorum, son defa seni sevdiğimi haykırıyorum.. Bir daha seni görmemeye,
sevgini kalbime gömmeye yeminler ediyorum.. Tükenen umutlarıma son noktayı
koyuyorum..


Gidiyorum Sevgilim…


#9
Söz vermiştin....Tutmayacağını bile bile..Ama niye?Madem ki bitecekti,madem ki gidecektin beni neden sevdin??Söylesene ey zalim sen beni neden sevdin??

Biliyordum ki...Baharda açan hayallerimin,kışın karlar altına gömüleceğini...Oysa ben biliyordum ne kadar sevsem de ve sevilsem de sonunda yine yalnız kalacağımı...Sonuçta bittim,tükendim sensizim şimdi...

Seni ararken kendimi kaybetmekten yoruldum...Bulduğumu zannettiğimde kendimden ayrı düştüm...Bu garip bir veda olacak çünkü aslında hep içimdesin..Ne kadar uzağa gitsem de gittiğim her yerde benimlesin...

Ama bulamıyorum..Seni ararken bilinmez,çıkmaz yollara saptım..derin kuyulara düştüm..Ellerime dikenler battı gülleri tutacağına...Gece yağan yağmur hiç dinmedi...Sen yine yoksun...Varsın aslında ama sadece RÜYALARIMDASIN....

Sen sevmeyi kolay mı zannediyorsun??Bir kalemde silip atmakla herseyin biteceğini mi zannediyorsun??Şu an içinin beni bıraktığın için rahat ve huzurlu olduğunu,artık sessiz gecelerde ağlamayacağını,asla pişman olmayacağını mı zannediyorsun???Yanılıyorsun.....Ama...Bitti Artık her şey bitti içimde...Yalanların yok...Gözlerin yok...Ellerin yok artık...Sen yoksun...Kalbim yoruldu artık bu gel-gitlerden..Yüreğimin kıyısına dalgalar azgın vuruyor,bir başka oluyor hüzünlerim....Ne diyeceğim,Nasıl konuşacağım bilemiyorum...Konuşamıyorum...Cümle bile kurmak zor geliyor artık beynime...Şu an sadece kalbim konuşuyor!!!

Ve Sana Son Sözü Ey Zalim Yar;
AŞK BİR OYUNSA;
"OYUN BİTTİ"...
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:56 .