Gecikmiş adımlarını yüreğime atma!!!

#1Müzik bitti sevgilim. Gecikmiş adımlarını yüreğime atma. Ben müziğimi dinledim, dansımı yaptım. Ve artık oturdum yerime.

Sen? Gözlerini kapayarak sadece dinledin. Bazen aralandı göz kapakların. Seyre daldın, müziğin ritmindeki beni.

Oysa kalkmalıydın yerinden, sarılmalıydın bedenime. Başını başıma dayayıp, ruhunu ruhumla beslemeliydin. Arada dokunmalıydı dudakların saçlarıma. Nefesini duymalıydım tenimde. Ellerim büyümeliydi ellerinin içinde. Aşkın soluğunu çekmeliydik içimize.

Aşkın soluğu yalnız alınmıyor sevgili.

Dinleyebilir miyiz bir gün bir yerlerde aynı şarkıyı? Gözlerin gözlerime akar mı yeniden? Ben senin yeşilinde, sen benim bal gözlerimde buluşabilir miyiz? Ellerin uzanır mı ellerime, içine çekebilir misin sözlerinle beni? Dalar mı bakışlarını en derinlerime? Dansımızı düşler mi yüreğin?

Dans, sevmez korkak adımları. İhanet sayar. Alınan nefeste içe çekilen müzik, coşku ister, bağışlamaz geciken adımları, birbirine uzak kalan bedenleri.

Belki yeni bir müzik başlar yeni bir yerlerde.Senin olmadığın, benim olduğum o bir yerde. Ve bana akan bir çift gözün olduğu bir yerlerde.

Senin içinde başlayabilir yeni bir müzik, senin olduğun, benim olmadığım bir yerlerde. Bu sefer korkak atma adımlarını. Müziği dinle, bedenini bırak notaların ritmine, eşlik et, yükselsin ruhun aşka.

Aşk affetmez gecikmeleri. Fazla beklemez verdiği randevuda. Sabırsızdır, heyecanlıdır çünkü, kıpır kıpır, duramaz ki yerinde, koşmak ister.

Koşmak koşmak.. Yoruluncaya kadar.

Bizim müziğimiz bitti sevgilim. Gecikmiş adımlarını yüreğime atma.

Oysa yükselmiştim aşka. Minik bir serçe kuşu gibiydim. Kanat çırpıyordum sana. Birlikte konarız sandım aşkın evine. Ama ben yoruldum. Geciktin sen. Gücüm yoktu ki beklemeye. Tutamadın beni yükselişimde. Uçamadın benim olduğum yere.

Aşkın soluğu yalnız alınmıyor sevgili.

Aşk, şimdilerle besler yarını. Sen aşkın yarınlarını beslemedin ki. Senin şimdilerin yoktu çünkü. Sen çarpan kanatlarımı da güçlendiremedin. Belki de sen uçmayı bilmiyorsun, dansı bilmediğin gibi.


Aşkın soluğu yalnız alınmıyor sevgili. Üşütüyor aşkı bekletmek.

Aşk, gökkuşağı gibidir. Sıkça göremezsin yaşam boyunca. Sayılıdır o güzelliğin yaşandığı anlar. İşte o an, bir ödüldür. Sarıp sarmalanıp itina ile korunması gereken bir ödül.

Sen sana armağan edilen ödülünü koruyamadın sevgili. Gecikti adımların aşka. Ve müzik bitti.

Artık, gecikmiş adımlarını yüreğime atma… Ben müziğimi dinledim. Dansımı yaptım. Ve oturdum yerime… Geriye kalan sadece.

İlginizi Çekebilir


#2
Yüreğine Sağlık.. Yine çok güsel bir paylaşım.. Tşkler..


#3
okuyan gözlerine sağlık arkadasım


#4
payLa$ıMın için t$kLer Çok güzeLdi


#5
yüreğine sağlık...#6
O GüzeL Yüreğine sağLık


#7
okuyan gözlerinize sağlık arkadaslar


#8
yüreğine saglık cok güzeldi...


#9
Trk Silahl Kuvvetleri.ederim


#10
ellerine sağlık bitanem cok güzel bir yazıydı


#11
okuyan gözlerine sağlık bitanem


#12
Geceyi takip eden güneşin aydınlığı kadar aydınlık bir dünya,yanında değerini bilecek kadar değerli bir insan olsun.Yüzündeki mutluluk hiç kaybolmasın...


Yüreğine sağlık canım,sağol


#13
yüreğine sağlık..
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:45 .