^^HaNi GözYa$LaRiM NeRDe?^^

#1
AĞLAMASINI UNUTMUŞ GARİP BİR NESİLİZ


"Yıllar yılı dolaştım gönül ülkelerinde

İnsanlığı aramışım insan gölgelerinde."


Eller hep boş, ümitler suya düşmüş vaziyette insanlardan insanlık bekliyoruz. Beyhude.. Zira niçin yaratıldığını bilmeyenler niçin yaşadıklarını bilebilirler mi?Ne garip tecellilerle dolu bir hayat. Gülmeğe herkes "Gönüllü asker", ağlamaya gelince "Vakitsiz teskere" ister durumda. Ağlamasını unutmuş garip bir nesiliz. "Yaş çıkmayan gözden Allah’ım sana sığınırım." diyen bir Yol göstericinin tâbileri değil miyiz? Hani seccademize döktüğümüz billûr damlalarını andıran göz yaşlarımız? Hani kırdığı bir kalb işlediği bir günah yüzünden gözleri yaşlarla dolup çağlayanları andıranlar... Hani yastığının örtüsünü geceleri göz yaşlarıyla yıkayanlar?


Gülenler!... Gülüşlerinizden bile ümitliyiz. Şimşeklerin ve gök gürültülerinin yağmur yüklü bulutları haber verdiği gibi gülüşleriniz de bize göz yaşlarınızı müjdeliyor... Bekliyoruz... ömrümüzün nihayetine kadar da bekleyeceğiz... Bir göz ve bir damla yaş... Ne girift bir bilmece... Hep cesedi ölenlere ağlanıyor da maneviyatı ölüp "İki ayaklı canlı cenaze" olanlara ağlanmıyor? Asıl ağlanması gereken onlar değil mi?

Gözyaşları... Sen nelere teselli kaynağı, kimlere' ümit sığınağı olmadın? Yetimlere, boynu büküklere, mazlumlara ettiğin dostluklar yeter. Gel, ne olur... Biraz da senin hasretinle yananlara dost ol...


(aLinTiDiR)

İlginizi Çekebilir


#2
Süpersin Ya Yüreğine sağLık


#3
Yüreğine sağLık


#4
TaTLım çook güzeLdi...yürğine sağLık


#5
yuregıne saglık


#6
ellerine sağlık


#7
Yüreğinesağlıkarkadaşımellerindertgörmesinçokgüzeldi


#8
yüreğine sağlık arkadasım


#9
Yüreğine sağLık


#10
Ellerin dert görmesin bidenem...


#11
Yüreginesaglikcokgüzeldi


#12
PayLa$ıMın için t$kLer GuzeL yureğiNe sağLık
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:54 .