Sıkı dur bebeğim buna AYRILIK derler

#1
Aşkın bitti bebeğim buraya kadarmış hayallerin son buldu. Beynince istediğin oldu kalbine göre ise yıkıldın, kurduğun cümlerle bitirdin elinle büyütdüğün bebeğini, yorgun bir kalp sahibisin artık bir kalbin vardı yarısını sevdiğinde bıraktın. Hayat sana şimdiye kadar ki en büyük darbesini vurdu.

Ölmek istiyorsun yaşamıyorsun kendine göre zaten ızdırap çekmeden gitmek istiyorsun buralardan, küfürler ediyorsun içinden bana ama biliyorsun benim onları haketmedimi seni aramamam sana yalvarmamam seni bitiriyor. O bensiz nasıl yapar diyorsun, gururun aşkı yenemiyor benden bekliyorsun, hayat senin için bir anda anlamsız geliyor. Bir metrekarelik sadece ikimizin sığdığı alanda mutluydun düne kadar öbür boyu bir metrekarede sadece bizim beraber olduğunuz yüreklerimizin bir olduğu aşkımız olsun diyorken, şimdi koca bir dünya senin ama yetmiyor. Yüreğine, evde bunalıyorsun, dışarı cıkıyorsun arkadaşlarınla gezerken konu dönüp dolaşıp bana geliyor. Beraber gittiğimiz kafenin önünden geçiyorsun. Bedenin yorgun elele sevgililer geçiyor önünden bakamıyorsun. Geceleri sana dar geliyor, bitmesin diye yalvardığımız gecelerde sen artık bir çırpıda sabahı bekliyorsun. Telefonu her açtığında bir mesaj gelsin istiyorsun benden, gece yarısı elin telefona gidiyor. Sesini duyup kapatacam diyorsun ama yapamıyorsun senin olduğunu anlıyacağımdan adın gibi eminsin. Ağlıyorsun… Sevmediğin anlamsız gelen romantik filmler artık senin hayatının bir parcası oluyor. Arkadaşlarına aşk ve sevgi üstüne pişmanlıklarını anlatıyorsun, seviyorsanız ayrılmayın diye nasihatlar çıkıyor. Konuşmalarında sevgi hakkında bir çok tecrüben oluyor bazen susmanın coğu şeyden değerli olduğunu anlıyorsun. O büyük aşkın yavaş yavaş platonikleşiyor. Bütün ilişkilerin kısa sürüyor. Hepsinde benden bir şeyler arıyorsun ve olmuyor artık, akışına bırakıyorsun herşeyi bana şiirler yazıyorsun. Ama kimse bilmiyor. Yaralı hissediyorsun kendini ama zamanla düzeleceğini biliyorsun, sadece zamana ihtiyacın var.

Unutacam diyorsun elbet bigun, ortak arkadaşlarımızı görup beni sormaya utanıyorsun, hala mesajlarımı saklıyor. Efkarlanınca rüyalara daliyorsun geçmiş günlere, hiç bir karesini unutmadığın zamanlarımızı hatırlıyorsun. Yavaş yavaş verdiğin kiloları geri alıyorsun. Benim aldığım hediyeler en sevdiğin eşyaların oluyor. Bir kozmatik dukkanında parfümümü görüyorsun, üstüne sıkıyorsun içinde hissediyorsun beni, gözyaşlarını zor tutuyorsun. Bırak aksın bitanem ilerde daha gereksiz şeylere akacak zaten, duygusal müziklerde arıyorsun beni, aynı şehirde ıslandığımız aklına geliyor ama, yüzümü unutmak seni sinir ediyor. Gözlerime bakmak istiyorsun, beni görebileceğin yerlere gidiyorsun acaba karşılaşırmıyız diye ama alışıyorsun bebeğim alışıyorsun AYRILIK denen şeyi en üst seviyede yaşıyorsun.

Islak bir sokakta bulursun kendini
Yüreğin taş, dudakların yok
Yaşadığını zannedip yürümek istersin
Ellerin titer, gözlerin dolar
Yüreğinde ne varsa yaş olup akar gözlerinden
Üşüdüğünü zannedersin; ölmektesindir
Sıkı dur bebeğim buna AYRILIK derler…..

İlginizi Çekebilir


#2
ellerine ve yureğine sağlık


#3
emeğine sağlık arkadaşım


#4
Islak bir sokakta bulursun kendini
Yüreğin taş, dudakların yok
Yaşadığını zannedip yürümek istersin
Ellerin titer, gözlerin dolar
Yüreğinde ne varsa yaş olup akar gözlerinden
Üşüdüğünü zannedersin; ölmektesindir
Sıkı dur bebeğim buna AYRILIK derler…..


eline sağlık


#5
buda cok guzel olmus ellerine saglik
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:11 .