Sebepsiz Yere Gidenlere...
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 01-08-2009, 10:39 #1

δнαтєιєl

-

Sebepsiz Yere Gidenlere...Gitmek zorunda oldukları için gidenlere değil sözüm,aşkı oyun sananlara,sadece kendilerinde yürek olduğunu sananlara...kendi mutluyken geride kalanları görmeyenlere, gözü kör olanlara..
sizler asla,sebepsiz yere gidişinizden,havada kalmış bahanelerle terk edişiniz den sonra arkanızda yalnız kalanların acıklı durumuna şaşırmayın.anlayışsız ve duygusuz olanlarınızı gördük, gidişinizin ardından biz içi acıyanlar,elbette bunu da atlatır ve tertemiz yüreğimizle bunları da aşarız.ama siz bocalayın kararsızlığınızda ve ciddiyetsizliğinizde..
hele benim için ne çok ağlayan var,peşimden koşan ne çok diye hiç kibirlenmeyin.öylelerinizi de gördük..yalnızlık bir gün sizi öyle bir bulur ki kalabalıkta bile içinizde onu hissedersiniz,ama o gün geldiğinde alaya aldıklarınız da olmayacak yanınızda artık..
gönlünüzü herkesin çekim kuvvetine vererek,canınızın istediğine istediğiniz zaman yakınlaşıp,istediğiniz zaman uzaklaşıp terk ederek,başkalarının duygularını hesaba katmadan hareket edenler,size gelince,bu yaptıklarınızı dünyayı etrafınızda döndürmek ve güçlü olmak sanmayın..asıl güçlü olmak savaşabilmektir.ama aciz olduğunuzu gördük..çünkü gerçekten sevmenin ne olduğunu bilemezsiniz.
unutmayın,böyle aşk oyunlarıyla zaman geçirenler,arkanızda bırakarak hiç uğruna terk ettikleriniz kaybetmedi siz kaybettiniz.ardınızda kocaman yürekleri bırakarak sahte heveslere koşmanız size elbet bir gün zarar verecek.
unutmayın,kız ya da erkek olun,siz değilsiniz söz verip tutma***** bıraktıklarınızı ağlatan..sizlerin içlerinde açtığınız yaralardan dolayı gözyaşı döker onlar,size değil.o yaralar kapanmayacak,bin bir sancıdan,bunalımlar ve kaçışlardan sonra kapansa da her daim sizden sonra hayatlarına girenlere güvensizlik olarak gözüken yara izleri haline gelecek.işte bunun için ağlar sebepsiz yere bıraktıklarınız...
öyleyse anlayın bunu aşk oyunu oynayanlar..geride gözleri yaşlı kalanlar değil, siz sonsuza dek kaybettiniz..!!!
Benzer Konular

Görüntüleme:607, Cevaplar:5

İlginizi Çekebilir >
Alt 01-08-2009, 11:12 #2

ayseL.

Hakan Günday


emeğine sağlık cnmm

Alt 01-08-2009, 15:49 #3

Mathilda

Forumun Tiryakisi

böyle aşk oyunlarıyla zaman geçirenler,arkanızda bırakarak hiç uğruna terk ettikleriniz kaybetmedi siz kaybettiniz.ardınızda kocaman yürekleri bırakarak sahte heveslere koşmanız size elbet bir gün zarar verecek

geride gözleri yaşlı kalanlar değil, siz sonsuza dek kaybettiniz..!!!


keLimesi keLimesine/hepsi doğru ..
emeğine sağLık kardeşim .. çok güzeL bir yazıydı .Alt 01-08-2009, 15:55 #4

GUAPO!

Osmanlı İmparatorluğu

Yüreğine sağlık güzel paylaşımdı.

Alt 01-08-2009, 15:57 #5

tuğsecan

ÇiMeN GöZLü DeLi KıS


Süper bir paylaşım tşk.ler

Alt 01-08-2009, 18:39 #6

viziato3518

Foruma Alışıyor


kaybetselerde anlamadıklarına hep üzülür olduk...gideceksin madem neden heves yapıp geliyorsun ki..!!

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:07 .