Şehirlerarası Sevgilicilik
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Konu Kapatılmıştır
Seçenekler
Alt 08-12-2009, 17:02 #1

bebestom

~Sanma Şâhım ~

Şehirlerarası SevgilicilikDokunamayacağınız kadar uzağınızda olan bir adamdan ne beklersiniz?Umut Şehirlerarası Sevgilicilik şans Şehirlerarası Sevgilicilikaşk Şehirlerarası Sevgilicilik paraŞehirlerarası SevgilicilikiyilikŞehirlerarası SevgilicilikşefkatŞehirlerarası SevgiliciliktutkuŞehirlerarası SevgilicilikyardımŞehirlerarası Sevgilicilikkusursuzluk?
Ben söyleyeyim.HİÇBİRİ!Sevgi bir yere kadar kollar sizi çünkü.Aşk bir yere kadar sarıp sarmalar sizi.Elinizi uzattığınızda yanıbaşınızda olup elinizi tutmayan/tutamayan adamdan size sadece hayal kırıklığı kalır.Tüm sevginizŞehirlerarası Sevgiliciliktelefonunuzun şarjı yada operatörünüzün aynılığı ile orantılıdır.Şehirlerarası aşklardan yorulmuşluğum bundandır.Bu yüzden Şehirlerarası Sevgilicilik kendi şehrim insanından ötesi abimdirŞehirlerarası Sevgilicilikkardeşimdir. Bir sabahŞehirlerarası Sevgiliciliktüm huysuzluğumla uyanırım yine.Çatacak adam ararım Şehirlerarası SevgilicilikEy şehirler ötesi adamı. Yoksun . Yoksun sol tarafında yatağımın.Yastık altından telefonu çıkarıp aramak zor gelir.Üşenirim.Dönerim arkamı uyurum Şehirlerarası Sevgilicilik tüm İzmir’e.
Arabanızla kaza yaparsınız bir sonbahar akşamüstü.Küçük bir kazadır . Ama korku büyükŞehirlerarası Sevgilicilikpanik büyük.SevdiğineŞehirlerarası SevgilicilikşevkatineŞehirlerarası Sevgiliciliko kocaman omuza ihtiyaç büyük.O kocaman omuza en gereksinim duyduğunuz andaŞehirlerarası Sevgilicilikyoktur.Bir kaç şehir ötedeki adam daŞehirlerarası Sevgilicilikomuz daŞehirlerarası Sevgilicilikten deŞehirlerarası Sevgilicilikkoku da sadece hayaldir size.Üzülürsünüz bir parça.Geçer sonra.Geçmiş gibi olur.
Tutkulu bir film gecenizde Şehirlerarası Sevgiliciliktutkulu bir aşkın filmini takarsınız ve başlarsınız izlemeye.Bir süre sonra farkedersiniz kiŞehirlerarası Sevgiliciliksarıldığınız kocaman şey sadece oyuncak ayınızdır.Gülümsersiniz biraz buruk Şehirlerarası Sevgilicilik biraz kinayeli.Çünkü o adamŞehirlerarası Sevgilicilikbaşka bir şehrin herhangi bir sokağında herhangi birşeyle meşguldür..
Bazen umutsuzca etrafı izlersinizŞehirlerarası Sevgiliciliktrendeki çifte özenirsiniz...Evet Şehirlerarası Sevgilicilik vardır sizin de sevdiginiz biri.Ayda bir görüşüp elinizi tuttuğu doğrudur.O zaman neden dünyanın en yalnız kadını gibi hissedersiniz kendinizi?Gözyaşlarınız birbirine bulaşmadanŞehirlerarası SevgilicilikruhlarınızŞehirlerarası Sevgiliciliktenleriniz birbirine karışmadanŞehirlerarası Sevgiliciliknasıl bir aşkı büyütebilirsiniz?Tüm besleyişlerin sonuçsuz kalacağını bile bile Şehirlerarası Sevgilicilik neden ömür çalarsınız birbirinizden?Herkes yeni aşklarla sonsuzluğun yolunu tutarkenŞehirlerarası Sevgilicilikhiçkimseyi umursamadan devam etmek en eski aşkınızlaŞehirlerarası Sevgilicilikşehirlerarası sevgiliciliğe...Ya yıpratmak yollarıŞehirlerarası Sevgilicilikya yıpratmak yarini.Ya da yıpranan herşeyin üzerini çizmek...
YarŞehirlerarası Sevgilicilikyar ile sorunum yok.
Tüm derdim yollar.
Yollarda kül olan yıllar.
Yıllarda tükenen yarlar.
YarŞehirlerarası Sevgilicilik
yıpranan sevdalarŞehirlerarası Sevgilicilik
yıpratan yarlarŞehirlerarası Sevgilicilik
buraya kadar...
Artık yağmurlu günlerde camdan bakmak yok.ÇIkıp sokağa yürümek vakti...Hüzünleri de götür giderken Ey sevgili...Şehirler arası tutkumŞehirlerarası Sevgilicilikbittin.Şehirler ötesi yarimŞehirlerarası Sevgilicilikkendi şehrini de alıp bizden git!
Çünkü sizi terkediyorum...alıntıdırBenzer Konular

Görüntüleme:686, Cevaplar:17

İlginizi Çekebilir >
Alt 08-12-2009, 17:46 #2

~ЯoCkυηzєL~

Bizden Biri


Bir baska şehirdeki adam ne kadar seviLebilinir ki..
Yanında oLmadığını biLe biLe..
İhtiyacınız oLduğunda yanınızda oLmadığında..
AğLayacak bir omuz oLmadığında..
Bir baska şehirdeki insan ne kadar gerçek gibi oLabilir ki..
Buna ne kadar dayanabilirsiniz..
Bence çok zor..

Alt 08-12-2009, 18:01 #3

Tugbis

Deneyimli

Alıntı:
RockunzeL´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir baska şehirdeki adam ne kadar seviLebilinir ki..
Yanında oLmadığını biLe biLe..
İhtiyacınız oLduğunda yanınızda oLmadığında..
AğLayacak bir omuz oLmadığında..
Bir baska şehirdeki insan ne kadar gerçek gibi oLabilir ki..
Buna ne kadar dayanabilirsiniz..
Bence çok zor..
Ask Sabretmektir , KatLanmaktir , Beklemektir
yaninizda oLdugunda Siz ne icin emek vericeksinizki
Karsiliginda Mükafat alacaksiniz ?
Ask Emektir, Gögüs germektir , Herseye Ragmen onu sevmektir.
Ne kadar uzakta olursa oLsun birgün tekrar ona sarilabilecegini bilip
umutla beklemek kadar guzel bir sey varmi ?
Özlemedigin Birine ASK diyebilirmisinizki ?
Dokunmak Yerine uzaktan ellerini uzatmak, yaninda olmadigi halde
onu hissetmekdi ASK .!
Yaninda oLup Aslinda olmamasindansa
uzakLarda olup ama aslinda yaninda olmasidir Gercek ASk..!

dipnot : En GüzeL ASK zor oLandir..!
(:

Alt 08-12-2009, 18:04 #4

izмiяiηciѕi

вα∂є & ρєѕтσ


Zor ama bir o kadar da güzel bi durum önemli olan yanındakini sevmek değil önemli olan uzağındakini yüreğinde hissetmek onu delice sevmek.
gözden ırak olan gönülden de ırak olur derlerdi inanırdım ama bunun istisnaları var herşey görmek dokunmak değil insan görmeden de sevebiliyor dokunamdan da aşkını içinde büyütebiliyor. başına gelmeyen anlayamıyor kaidelere inanıyorlar.
boşuna Şarkısı yazılmamış en güzel Aşk zor olandır.
güzel bi yazıydı sağol

Alt 08-12-2009, 18:55 #5

"E-K"

"Küçük Meleğim"


Tutkulu bir film gecenizde Şehirlerarası Sevgiliciliktutkulu bir aşkın filmini takarsınız ve başlarsınız izlemeye.Bir süre sonra farkedersiniz kiŞehirlerarası Sevgiliciliksarıldığınız kocaman şey sadece oyuncak ayınızdır.Gülümsersiniz biraz buruk Şehirlerarası Sevgilicilik biraz kinayeli.Çünkü o adamŞehirlerarası Sevgilicilikbaşka bir şehrin herhangi bir sokağında herhangi birşeyle meşguldür..

çok güzeldi canım..
teşekkürler

Alt 08-12-2009, 19:06 #6

´Qυєєniє

Diva


Emegine saglik.

Alt 08-12-2009, 19:16 #7

GUAPO!

Osmanlı İmparatorluğu

uzak olupta,o sevgiyi aşkı sabredip yaşayabilmek en güzelidir bence.
Yollar ne kadar ırak olsada yürekler yakındır birbirine.

Ellerine sağlık çok güzel bir paylaşım.

Alt 08-12-2009, 19:24 #8

bebestom

~Sanma Şâhım ~


Okuyan gözlerinize sağlık teşekkür ederim

Alt 13-12-2009, 00:08 #9

bebestom

~Sanma Şâhım ~


Şehirlerarası Sevgilicilik
KaldığımızŞehirlerarası Sevgilicilik yaşadığımız hiçbir yer bizim değil aslında. İster bir otel odası olsunŞehirlerarası Sevgilicilik ister yıllar boyunca oturduğumuz evimiz .Değil mi ki zaman tünelinin içinde anı oluyor her şeyŞehirlerarası Sevgilicilikbir saniye öncesi bile geçmiş iseŞehirlerarası Sevgilicilikhiçbir şey bize ait değil. Aldığımız nefesi geri veriyoruzŞehirlerarası Sevgiliciliktabi kirletilmiş olarak.

Seviştiğimiz bedenler bizim değil Şehirlerarası Sevgilicilikgüç veren ve biz olmayan bizler yaratan her şeyi satın alabilen paraŞehirlerarası Sevgilicilik bizim değil. Madem bütün duygular gelip geçiyor; hazlarŞehirlerarası Sevgiliciliköfkeler; aşklarŞehirlerarası Sevgiliciliknefretler bizim değil. Kelimeleri bile hangi kombinasyonda kurarsak kuralımŞehirlerarası Sevgilicilik cümleler bizim değil. En özelimiz sandığımız beden bile toprağa dönüşüyorsaŞehirlerarası Sevgilicilik bu yaşam bizim değil.

Oysa ne yürekler paralandı aşk uğrunaŞehirlerarası Sevgilicilik toprak parçaları can aldıŞehirlerarası Sevgilicilik gözyaşları ile yıkandı kaç umut. Boşuna bunca çaba. Ömrünü harcadığın koltuk takımlarıŞehirlerarası Sevgilicilik buzdolabıŞehirlerarası Sevgilicilik hep daha fazlasını isteyen o insani hırsŞehirlerarası Sevgilicilik parçalanan dostluklarŞehirlerarası Sevgilicilik eski aşklar boşuna. Hiçbir şeye sahip olmak için bunca çaba. SavaşlarŞehirlerarası Sevgilicilik açlıklarŞehirlerarası Sevgilicilik katliamlar boşuna. Ruhunu götürebildiğin bile meçhulken gidişindeŞehirlerarası Sevgilicilik hiçbir şey bizim değil. Bu çaba boşuna...Alt 13-12-2009, 00:09 #10

çîLêkê$

Ütğm. <3 Dr. | de û bâv


yüreğine sağlık..

Alt 13-12-2009, 00:12 #11

bebestom

~Sanma Şâhım ~


teşekkür ederim

Alt 13-12-2009, 16:13 #12

Łєgєηd

(=


Emeğine SağLık ..

Alt 14-12-2009, 00:48 #13

CiKoLaTaM

Foruma Isınan Üye


emegine saglik canim cok güzeldi

Alt 14-12-2009, 12:14 #14

h!Rc!n

Foruma Isınan Üye


Emegine saglik.

Alt 16-12-2009, 13:01 #15

Düş'peşiпdє

Güzel Yüreklim


paylasim icin Türk Silahlı Kuvvetleri

Alt 24-11-2010, 14:50 #16

cesur balık

Foruma Alışıyor

güzeldi nasılda beni anlatmış bu yazı

Alt 24-11-2010, 16:36 #17

Aguilar

Bizden Biri


yuregıne saglık..sehırler arası (:

Alt 26-11-2010, 12:56 #18

PwRDreaM

Azimli Üye


Herkes yeni aşklarla sonsuzluğun yolunu tutarken hiçkimseyi umursamadan devam etmek en eski aşkınızla şehirlerarası sevgiliciliğe...Ya yıpratmak yolları ya yıpratmak yarini.Ya da yıpranan herşeyin üzerini çizmek...

Çok Güzeldi Emeğine Sağlik.

Konu Kapatılmıştır


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:20 .