Göz bebeklerime Astın Yüreğini
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 06-03-2010, 10:38 #1

bebestom

~Sanma Şâhım ~

Göz bebeklerime Astın Yüreğiniİçinde duyumsadığım bir yıl ve aylardan nisan. Duygu yoğunluğumun tavan yaptığı/doruklara ulaştığı ve binlerce kez kalp çeperimin daraldığıGöz bebeklerime Astın Yüreğini yarım kalmışlığın ve sessiz bir isyanın ta ortasında nisan ayındayım yine. Bıraktığın yerden başlayamayacak kadar ürkek ve çekingen ve bir o kadar da yoksunken sendenGöz bebeklerime Astın Yüreğini sesindenGöz bebeklerime Astın Yüreğini nefesinden ve her şeyinden.

Gökyüzünün delindiği bir gündü ve sen uzun bir yolculuğa çıktın. Gözyaşlarımın gökyüzü mavisine kan olarak aktığı bir gündü ve sonrasında hayatımın gerçeğine anbean asılı kalacağımı nereden bilebilirdim.

Umutlarımı duvara verdim o günden sonra. Kalansa üç kanatsız melekti ve bir de gözlerime astığın yüreğinden avuçlarıma bıraktığın ayrılık. Ne seni uğurlayan kalabalık ne de gözyaşı döken insanlar vardı artık geride. Acı versede yüreğimeGöz bebeklerime Astın Yüreğini seni özlediğim gibi özlüyorum şimdi seni sevdiğim gibi seviyorum nisan aylarını. Çünkü ölümsüz bir aşk’a sunamayacağı kadar cömert davranmıştı doğaGöz bebeklerime Astın Yüreğini gözyaşlarını dökmüştü boşanırcasına. Bağrını açmıştıGöz bebeklerime Astın Yüreğini çıkarsızca ve şimdi zamana karşı bir derin sessizliği yaşamaktaGöz bebeklerime Astın Yüreğini sokaklarım. Ve andıkça onca geçen zamanıGöz bebeklerime Astın Yüreğini acı veriyor duygular ve bil ki akıp giden sensizliğime eşGöz bebeklerime Astın Yüreğini içsel kanamalarım var.

Biliyor musun? Göz bebeklerime asıp gittiğin yüreğin şimdi aydınlatmıyor yitik umutlarımı. Ruhumsa kapı önlerinde nöbet tutmakta şimdilerde. Belki diyorumGöz bebeklerime Astın Yüreğini belki bir mucize olur da bu rüyadan/kâbustan uyanırım. Her şeyin bir hayâl olmasıGöz bebeklerime Astın Yüreğini ne kadar güzel olurdu diye az düşünmedim geceler boyu. Ama olmuyor işte bitmiyor/dinmiyor ıstıraptan yana tüm haykırışlarım ve gitgide artan üşüme nöbetlerim. Duvarlarım sessizGöz bebeklerime Astın Yüreğini odam hep karanlıkGöz bebeklerime Astın Yüreğini doldurmuyor hiçbir şey senin özlemini. Ve nasıl yaşamaksa bu gizlice yaşıyorum senden kalanlarla. Kırıklarını toplarken yitip geçen zamanınGöz bebeklerime Astın Yüreğini bölünen hep ben oluyorum ve bize kalansa hep güzden kalan hatıralar oluyor. Simdi tadı yok geçip giden mevsimlerin.

Siyah lalelerimi ekiyorum verimsiz topraklarıma. Sen olmazsan filiz vermezler biliyorum ama bir umutGöz bebeklerime Astın Yüreğini bir umut diyorum kendi kendime. Nisanların fısıldayarak birbirlerine anlattığını duyuyorum. Altı seneGöz bebeklerime Astın Yüreğini altı nisan daha ekliyorum fısıltıların sessizliğineGöz bebeklerime Astın Yüreğini senden başka kimseler bilmiyor. Zamanın cevap veremediği anılar defterinde sayfalar da tükeniyor birbir ve adı çaresizlik olarak kalıyor hafızalarda. Yorgun bedenimde sensizliğe kattığım her bir cümleme kapılar çarpılıyorGöz bebeklerime Astın Yüreğini bakıyorum etrafıma gölgeler bir olmuş aynalara yansıyorGöz bebeklerime Astın Yüreğini anılarımla yüzleşme zamanım geldi diyorum. Aynaları tutuyorum karanlığıma ve sessizce kahrediyorum. Seni bizden habersizce alıp giden zamana ve zamana karşıGöz bebeklerime Astın Yüreğini her nisanGöz bebeklerime Astın Yüreğini her yağmur hep sırdaşım oluyor bile bile acılarıma.

Ve yine yoksun senGöz bebeklerime Astın Yüreğini aylardan yine nisan...

Alınrtı

Benzer Konular

Görüntüleme:224, Cevaplar:2

İlginizi Çekebilir >
Alt 07-03-2010, 00:11 #2

«« єςђєг »»

ѕυкυт-υ нαуαℓ


emegıne saglık canım

Alt 07-03-2010, 08:34 #3

bebestom

~Sanma Şâhım ~


okuyan gözlerine sağlık tatlım

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:59 .