Korkuyorum..!!
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 07-03-2010, 20:58 #1

≈ đяεaмεя đoŁŁ ≈

Everybody ' Lies

Korkuyorum..!!Bugun ruhumun güneşi yine her zamanki yerinde,bütün güzellikleri sunuyor yaşamam için.. Kırıklıklarla,acılarla dolu yaralarımı sarıyor.. Gökyüzünde tertemiz bir hayat uzatıyor avuçlarıma dogru.. Yüzüme her baktıgında bir yıldız gibi parıldıyor derinliklerimde.. Kulağıma fısıldıyor yüreğimde yatan gerçekleri..İmkansız gibi görünen yollar,masalsı düşlenen hayaller ve bütün bu yalanların sonsuzluğa terkettiği mutluluklarımı birer birer tozlu sayfaların karanlıklarından kurtarıp beni sımsıkı sarıyor.. Tüm bu yaşanan acılara,kabuslarla beslenen denizlere inat..

Düştüğümde her defasında hayata tutunmamı saglıyor,dalım oluyorsun.. Korkularımdan umutlarıma doğru,fırtınalardan sakin bir liman yaratıyorsun içimde.. Bilinmezilikler içinde kıyıya vurmuş benliğimi sahibi olan sevgime tekrar bağlıyorsun.. Kapılı kapılar tekrar açılıyor ardında saklı kalan doğa harikası beni tekrar selamlıyor içtenlikle.. Sorular tekrar anlam kazanıyor,sana adım adım yaklaşan bedenim oluveriyor bir anda.. Buğulanan gözleri çocuksu bir sevince boğuveriyor.. İnsanların nefret dolu bakışlarına inat gülümseyişinle karşımda doğuveriyorsun yine..

Ama buna rağmen ellerim titriyor,korkuyorum.. Neden bilmiyorum ama seni kendimden sakınıyorum her defasında.. Yaşatabileceklerimden korkuyorum.. Umutlarını hayallerini paramparça edebilmekten,seni kendim gibi yapabilmekten korkuyorum.. Yalanlarımla seni daha fazla kirletmekten korkuyorum.. Ve aslında seni unutamayacıgımı,hayallerimde,düşlerimde ömür boyu sürecek hikayemde sadece senin olacağını,kalbimin artık ölene dek sana ait olacağını bile bile korkuyorum..

Çünkü ben böyle bir mucizeyi hiç haketmedim.. Hayatımda böyle bir mükemmelliği,böyle bir güzelliği,böyle bir kusursuzluğu hiç ama hiç haketmedim.. Sana dokunabilmeyi,hayatına girmeyi de hiç haketmedim.. Ben senin gibi birini hiç haketmedim

Ama biliyorum.. Yazılacak olan hikayenin kaderi benim elimde.. Geçmişi bembeyaz karlarla örtüp,geleceği rengarenk çiçeklerle süslemek benim elimde.. Ama bunları başaramamaktan korkuyorum.. Senin hakettiğin duyguları,hayallerinde büyüttügün o güzel rüyayı sana yaşatamamaktan korkuyorum.. Kısaca ben senin gözlerinden dökülebilecek küçücük bir damladan bile korkuyorum..

Ama buna rağmen,bütün bu korkular etrafımı sardığı halde,derinliklerden gelen çığlıkları susturamıyorum.. ''Yalanların karanlığında örtülü gerçeklere artık ışık tut..! Onlarla yüzleş ve karşındaki meleğe dört elle sarıl.. Bekleme artık..!! YETERR..!! '' DİYE inletiyor dört bi yanımı.. Ama yapamıyorum,korkuyorum;çekip gitmenden korkuyorum.. Beni ıssız sokaklarda tek başıma bırakmandan korkuyorum.. Hem yaşananlardan hem de bunlardan sonra yaşanacaklardan bile.. Bilmiyorum.. Sadece korkuyorum..
Alıntıdır. ~
Benzer Konular
 • | x KorkuyoRum x |...
  Korktuğum SenSizlik.. Korktuğum Ayrılık.. Korktuğum Yalnızlık.. Bİr gün Daha Geçer mi BÖyle.. Ölüm BilE...

 • KorkuyoRum......
  Gecenin karanlığı bana o kadar şey düşündürüyor ki; an...

 • korKuyoRum.....
  KORKUYORUM Korkuyorum, Ağlamandan, Sana sarılacak birinin olmayacağından Korkuyorum. Korkuyorum çünkü...

 • ***KoRkUYoRuM***...
  Korkuyorum; her geçen saniye sanki sensizliğe bir adım d...


Görüntüleme:272, Cevaplar:4

İlginizi Çekebilir >
Alt 07-03-2010, 21:05 #2

Derinkoma

Mutsuz.


GüzeLdi saOL ..

Alt 07-03-2010, 21:12 #3

-Enes-

Foruma Alışıyor


Begendim. Danke Schön

Alt 07-03-2010, 21:19 #4

≈ đяεaмεя đoŁŁ ≈

Everybody ' Lies


yorum yapan ellerinze sağlık. (:

Alt 09-03-2010, 00:05 #5

AshLeey

Bizden Biri


Emegine Saglık.

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:02 .