yüReğimi öyLeSine aLdınki SevgiLi !
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 04-06-2007 #1

<^I'm off^>

Deneyimli

yüReğimi öyLeSine aLdınki SevgiLi !

Yüreğimi aldin sevgili, öylesine aldın ki. Utandim önceki aşklarımdan kendimden. Anladim ki anlarida, kendimide kandirmisim. Ve hepsi silindi sen gelince. Simdi kalan izlerden utaniyorum. Bütün kapılari kapandi yureğimin. Sen geldin. Yüregimi öylesine aldin ki sevgili. Senden önce yapılan aptalca kurlardan, konuşmalardan, gecelerden utandim. Ögrenememişim, becerememişim. Anladım senden öncesinin yalan oldugunu. Yüregimi öylesine aldin ki sevgili... Uzaklaşıyordu düşüncelerim ve yüreğim. Korkmuştum. Unutuyordum yavaş yavaş. Ne yapacağımı, ne düşüneceğimi bilmiyordum. Tam bir karmaşa ve boşluk icinde gezinirken birden irkildim, uyandim. Karşımda oturuyordun. Söylediklerin bir tokat gibi patlıyordu yüzümde. İnanamadim, anliyormusun. Çünkü ben hep seni bekliyordum. Kimsenin okumadığı, kimsenin el sürmediği bir kitap gibi, yüreğimin bir bölümü sana ayrılmıştı, kapali kapilar ardinda Öylesine özenle, öylesine umutla korunmuştu ki kendim bile el süremedim. Çünkü sadece senindi. Yuregimi öylesine aldin ki sevgili... Öylesine cabuk, oylesine birden bire oldu ki. Hic beklemezken , hiç ummadığım bir anda alt üst oldum. Tutamadim kendimi soyleyemedim, konusamadim, anlatamadim. Oysa yillar hep seni özlemekle hep seni düşünmekle ve sana ayrılan kitaba el değmesin, bozulmasin diye su dunyanin pisligi, cıkarcılığı, bozulmuşluğu ve yapmacıklığı ile mücadele ile geçmişken, şu yorulmuşluğumun üstüne yinede konuşamadim, söyleyemedim. Yüreğimi oylesine aldin ki sevgili... Anladim ki hayallerim vardı sende. Düşüncelerim, özlemlerim, umutlarım, yanlızlıığm vardi sende. Ve bir de yüreğimi öylesine aldin ki sevgili... Daha yeni anladim sende var olanları. Ben ben olmaktan çıkarken öğrendim tekrar kendimi. Düşünecek, ozleyecek, umutla bekleyecek hicbir seyim kalmadi senden başka. Seninle beraber olduğum anlarda anladim ki zaten seni bekliyordum, zaten seni düşünüyor, seni özlüyordum. Sadece sarilmak istedim sana bir an... Sadece ellerini tutmak. Yüreğimi öylesine aldin ki sevgili... Yapamadim, korktum herseyin bozulmasindan, kaybolup gidivermenden. Yapamazdım anliyormusun? Ve birden bire farkina vardim. Sen benim her doğum günümde pastamın üzerindeki mumları üflerken ve gökyüzünde her yıldız kayisinda tuttuğum dileğimdin.


[marq=left:c7f94d9743]VE YÜREĞİMİ ÖYLESİNE ALDIN Kİ SEVGİLİ SÖYLEYECEK HİÇBİR SEYİM KALMADI.[/marq:c7f94d9743]Benzer Konular

Görüntüleme:322, Cevaplar:9

Alt 04-06-2007 #2

sensiz_aşık

Yasaklı Üye
yüregine sağlık cok güzeldii
Alt 04-06-2007 #3

<^I'm off^>

Deneyimli
saol cnm beğendiğine sevindim
Alt 04-06-2007 #4

¦«Mav!mS!»¦

И ә ĥ ľ Я

..€meğ!n€ yür€ğ!n€ sæğlık b!tæn€m çok güz€ld!...
Alt 04-06-2007 #5

<^I'm off^>

Deneyimli
saol ablacm beğendiğine sveindim okuyan gözleirne sğalık
Alt 04-06-2007 #6

*-NesL!$-*

Bizden Biri

Alıntı:
Yüregimi öylesine aldin ki sevgili... Uzaklaşıyordu düşüncelerim ve yüreğim. Korkmuştum. Unutuyordum yavaş yavaş. Ne yapacağımı, ne düşüneceğimi bilmiyordum. Tam bir karmaşa ve boşluk icinde gezinirken birden irkildim, uyandim. Karşımda oturuyordun. Söylediklerin bir tokat gibi patlıyordu yüzümde. İnanamadim, anliyormusun. Çünkü ben hep seni bekliyordum. Kimsenin okumadığı, kimsenin el sürmediği bir kitap gibi, yüreğimin bir bölümü sana ayrılmıştı, kapali kapilar ardinda Öylesine özenle, öylesine umutla korunmuştu ki kendim bile el süremedim.
Canım benim eline, emeğine sağLık buda harikaydıı
Alt 04-06-2007 #7

<^I'm off^>

Deneyimli
saol bitanecm beğenndiğine sevindim okuyan gözlerine sağlıkk
Alt 05-06-2007 #8

ALDIRMA

Forum Üstadı

Yüreğine Sağlık
Alt 05-06-2007 #9

*KaLpSiZ*

iYi Düşün, Öyle Sev!

yürğeine sğlık uyuscm
Alt 05-06-2007 #10

<^I'm off^>

Deneyimli
saolun beğendiğinize sevindim
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:28 .


aaaaaaaaaaaaaaaaa