şehide Mektup...
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 05-06-2007, 11:08 #1

ferit_mersin

Acemi Üye

şehide Mektup...-“Vatanımın ha ekmeğini yemişim, ha uğrunda bir kurşun” diyerek, gül bahçesine girercesine kara toprağa düşen gül yüzlü şehitlerimize ithafen..-

Vatan yoluna baş koymuş, bayrak sevgisini iplik iplik hücrelerine dokumuş can dostum. Hitabım sana ve sininle birlikte tüm sahiplenenlere..

Vakit gecenin bir yarısı. Alem kim bilir kaçıncı uykuda? Oysa benim çarmıha gerili göz bebeklerime uyku öylesine uzak ki.. Yüreğimde ordular at sürmekte, fırtınalar kopmakta. Sensizlik bileklerimde demir bilezik. Hıçkırıklar boğazımda dokuz düğüm.. Kemirir ruhumu hicranlar bölüm bölüm…

Olmuyor dost.. Olmuyor.. Beceremiyorum uyumayı. O kahpe kızıl kurşunların hedefi olup, alkanlara boyandığın günden beri, şu riyakarlıklarla dolu dünyaya kapatamıyorum gözlerimi bir türlü..

Çünkü sen geliyorsan aklıma.. Bir elinde yavuklun kadar sevdiğin ondörtlün, bir elinde güller var. Göğsünde hiç indirmediğin, “lekelemeyin, kirletmeyin, indirmeyin” diye sıkı sıkı tembihlediğin ay-yıldızlı bayrağın…

Ve ne zaman aklıma gelsen, kırk ikindi yağmurları misali uzunca bir sağanak boşalıyor gözlerimden. Sana giden yollarda, başlıyor bir tipi, başlıyor bir boran..

Hatırlar mısın dost? İsyan karası gecelerde türküler söylerdik.. Karanlık bahtımıza inat, hep aydınlık, umut dolu türküler.. Kâh Köroğlu’yla Bolu Dağı’ nı gezer, Kâh Karacaoğlan’la pınar başına inerdik. Mehterle Estergon’ a gittiğimiz günlerde olurdu bizim..

Yeminler ederdik. Allah (cc)’ a, bayrağa, silaha.. “Vatan bölünmez, bayrak inmez, ezan dinmez” diye..

Bırakıp gitmek var mıydı kavlimizde be dost.. Kahpe kurşunlara yenik düşmek var mıydı? Yeminimiz birlikte mücadele etmek için değil miydi. Yeminimiz son nefes, son nefer ve son damla kana kadar, Milliyetçi Büyük Türkiye’ye, Turana kadar mücadele etmek için değil miydi? Şerefini üç kuruşa satan bayrak düşmanlarına hadlerini birlikte bildirmeyecek miydik?

Biliyorum ki şu an benimlesin, benliğini hissedebiliyorum. Hem de tüm hücrelerimle..Ve biliyorum ki, duyuyorsun beni.. Öyle ise kulak ver dudaklarımdan fütursuzca dökülenlere:

“Senin başucunda taş, benim gözümde yaş…

"Sen borcunu ödedin, sıra bende ülküdaş…”

Sesimi duymak istemeyen hainler. İnsanlıktan nasipsiz insan hakları havarileri, bayrağa sarılı tabutların ardı sıra timsah gözyaşı döken fikir ******leri açın kulaklarınızı dinleyin..

Loş ışıklı meyhanelerde geyik muhabbeti yapmayı, entelektüellik zanneden salon aydınları, koca bir nesli uyutan, uyuşturan kravatlı puştlar siz de dinleyin..

Ve siz de dinleyin; Allah’ sız yandaşlarını inanmadığınız Allah’a alkışlarla uğurlarken bile, salyalar saçarak bu milletin değerlerine küfretmekten geri kalmayan iman, akıl, izan züğürtleri…

Şu dışarıdaki ölüm sessizliğine inat, karanlık geceye ve siz vatansızlara, bayraksızlara inat haykırıyorum işte..

EĞİL FAKAT KIRILMA DİYEN ŞARLATANLARA GÜLEYİM…
NAMUSSUZ YAŞAMAKTANSA BIRAK ŞEREFİMLE ÖLEYİM..
BU MİLLETİ İLELEBET YAŞATMAK TEK ÜLKÜM..
VUR!.. VUR BANA DÜNYA.. ÇÜNKÜ BEN TÜRKÜMBenzer Konular

Görüntüleme:618, Cevaplar:3

İlginizi Çekebilir >
Alt 05-06-2007, 12:14 #2

ferit_mersin

Acemi Üye

ŞEHİTLER ÖLMEZ LAFI BURDAN GELMİŞTİR

ŞİMDİ ŞEHİTLERİMİZ ÖLÜYORLAR DEĞİLMİ EVET AMA ŞEHİTLER ÖLMEZ DENİLİYOR VE BUDA DOĞRU

AMA BUNU SADECE DÜNYADA OLANLAR BİLİYOR ŞEHİTLER KENDİLERİNİ ÖLMEMİŞ BİLİYORLAR VE ALLAH IN ONLARI DÜŞMANLARDAN KORUNMALARI İÇİN CENNETİNE ATTIKLARINI SANIYORLAR VE DÜŞMANLARI BEKLİYORLAR SAVAŞ BİTMEMİŞ SANIYORLAR ALLAH ONLARIN HAFIZALARINA ÖLÜMÜ KATMIYOR VE HALA ESKİ HALLERİ ÜSTLERİ HALA YIRTIK AYAKKABISIZ ELLERİNDETÜFEĞİ ASLIN KAZMA KÜREK DESEK DAHA DOĞRU OLUR NÖBETTELER KIYAMETE KADARDA ÖYLE KALACAK VE KIYAMETTEN SONRA ANLAYACAKLAR ÖLDÜKLERİNİ

Alt 05-06-2007, 12:32 #3

B_E_N CEYLAN

Foruma Alışıyor

YA ÇOK SAOL O KADAR ANLAMLI SÖZLER VE CÜMLELERDİKİ TEK KELİMEYLE ŞAHANEYDİ...

Alt 05-06-2007, 13:21 #4

ferit_mersin

Acemi Üye

allah razı olsun arkadaşım okuyan gözlerine sağlık tşk ler

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:49 .